ІІІ Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн-форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»

ІІІ Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн-форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»

15-16 червня 2021 року відбувся Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн-форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії», ініціатором якого вже три роки поспіль є Національний центр «Мала академія наук України».

Знімок екрана 1.png

Співорганізатором, серед інших – Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Учасників конференції привітав науково-організаційний комітет форуму. Ольга Пінчук, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, привернула увагу присутніх до результатів роботи команди ІІТЗН НАПН України, яка докладає багато зусиль для розвитку комп’ютерно орієнтованої підтримки відкритої освіти та електронного навчання. Вітаючи учасників форуму, О. Пінчук наголосила на важливості людського чинника цифрових трансформацій: ціннісних і моральних принципах, орієнтирів і нормах поведінки, установках і уявлень сучасної людини про особисто значимі елементи соціального життя. Небезпека нехтування людським чинником у цифровому освітньо-науковому середовищі сьогодні є високою.

зображення_3.jpg

НАУКОВІ НАПРЯМИ ФОРУМУ

  • Теоретичні і методичні підходи щодо забезпечення ефективної діяльності закладів освіти в умовах коронавірусної епідемії.
  • Цифровізація як ключовий фактор розвитку освіти ХХІ ст.
  • Особистісний і професійний розвиток педагога в умовах карантину.
  • Трансдисциплінарна парадигма наукової освіти.
  • Цифрові платформи та цифровий контент щодо дистанційної форми навчання".
  • Психолого-педагогічні проблеми дистанційного і змішаного навчання.
  • Розвиток інтелекту і суб'єктності у віртуальному освітньому просторі.
  • Адаптивні системи в освіті: виклики сьогодення.
  • STEM-освіта: науково-теоретичні аспекти, досвід впровадження, перспективи розвитку.

Знімок екрана 2.png

Учасниками форуму обговорювався широкий спектр проблем та шляхів їх вирішення. Зокрема:

сучасні технології навчання в закладах STEM-освіти, стратегії самореалізації в дорослому віці, логістика педагогічних інновацій як методологія управління розвитком закладу професійно-технічної освіти, методичні засади музейної педагогіки, самоосвіта і підвищення кваліфікації педагога, інтеграція Microsoft Office 365 в дистанційне навчання, прикладні аспекти використання смартфона у навчальному експерименті.

Програма заходу на 15 червня 2021 року >>>

16 червня 2021 року в рамках онлайн-форуму відбувся семінар-практикум Інституту обдарованої дитини НАПН України «Реалізація освітніх програм для обдарованих учнів в умовах інтеграції формальної та неформальної освіти».

Анонси та оголошення

Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.


6th International Workshop on Methods, Resources and Technologies for Open Learning and Research (MROL 2023)

ПРОДОВЖЕНО термін прийому матеріалів для участі в VI Міжнародному англомовному воркшопі «Методи, ресурси і технології відкритого навчання та досліджень» (MROL 2023), в рамках 18-ї Міжнародної конференції з ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних застосуваннях, інтеграції гармонізації та трансферу знань (ICTERI 2023). 26.06.2023 – дедлайн подання робіт, 18.09.2023 – день воркшопу.


2nd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2023)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у другому англомовному воркшопі з цифрової трансформації освіти (DigiTransfEd – 2023). Семінар рецензований, проводиться в рамках 18-тої Міжнародної конференції з ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних застосуваннях. Інтеграція, гармонізація та трансфер знань (ICTERI 2023). 26.06.2023 – дедлайн подання робіт, 18.09.2023 – день семінару.


Вибори директора Інституту цифровізації освіти НАПН

Національна академія педагогічних наук України оголошує конкурс на посаду директора Інституту цифровізації освіти НАПН України.
Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення 23 березня 2023 року. Вибори відбудуться 7 червня 2023 року.


Оголошення про вибори директора інституту

Вибори директора Інституту відбуватимуться 07 червня 2023 р. з 10:00 до 16:00 год. за адресою м. Київ, вул. Максима Берлінського, 9, 2 поверх, кімната 205.

Особи, які мають право брати участь у голосуванні, спостерігачі за ходом голосування від кандидатів і громадський спостерігач під час реєстрації надають паспорт.