МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ INTELLIGENT HUMAN SYSTEMS INTEGRATION

22-24 лютого 2021 року в Палермо (Італія) відбулася Четверта міжнародна конференція «Intelligent Human Systems Integration: Integrating People and Intelligent Systems» (IHSI 2021).

Основний спікер конференції д-р Фрaнк Оле Флеміш (Prof. Dr.-Ing. Frank Ole Flemisch) ґрунтовно презентував минуле, сьогодення та майбутнє інтеграції людино-машинних систем. Зокрема, він наголосив на тому, що успішна інтеграція людей і технологій у важливі та потужні системи є водночас новою галуззю наукових досліджень, а з іншого – довічна проблема, над розв’язанням якої людство працює здавна. Які основні тенденції? Які завдання першочергові?

ІHSІ.png

Конференція IHSI 2021 мала на меті забезпечити глобальний форум для представлення та обговорення нових підходів, інструментів проектування, методологій, методів і рішень для інтеграції людей, інтелектуальних технологій та автоматизації, штучних когнітивних систем у всіх сферах людської діяльності: у промисловості, економіці, управлінні та освіті. Також дискутувалися шляхи вирішення проблем безпеки, врахування ризиків, автономності та кібербезпеки як у цивільному так і у військовому контексті.

Усі подані статті рецензувалися трьома незалежними рецензентами Міжнародної редакційної ради. В прикладній категорії доповіді повинні були обов’язково показати, як теоретичне дослідження перетворюється на технологічні інновації для інтелектуальної співпраці людини та штучних систем.

Дві доповіді наших науковців у співавторстві з викладачами провідних закладів вищої освіти вдало пройшли відбір: Кібербезпека в цифровому освітньому середовищі: зовнішні та внутрішні ризики (Cybersafety in the digital educational environment: external and internal risks) та Можливості та переваги розумової ротації у професійній освіті (Mental Rotation Ability and Preferences in Vocational Education). Вітаємо Олександра Бурова, Ольгу Пінчук і Світлану Литвинову з успішною презентацією на міжнародному форумі. Зазначимо, що доктор наук Олександр Буров виступив у ролі головуючого на секції «Люди та штучні когнітивні системи» (Humans and Artificial Cognitive Systems).

IHSI_0.pngМатеріали конференції, опубліковані у багатотомних книгах Springer та подані на індексацію в ISI Proceedings, EI-Compendex, DBLP, SCOPUS, Google Scholar, Springerlink. На сьогодні зафіксовано більше ніж 882 тис. завантажень розділів IHSI з 54 країни.

Більше про конференцію тут >>> 

Анонси та оголошення

Відбудеться захист дисертації Коцюби Р.Б.

15 квітня 2021 року о 14.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх) відбудеться захист дисертації Коцюби Романа Богдановича на тему «Комп’ютерно орієнтована методика розвитку іншомовної комунікативної компетентності майбутніх спеціалістів лікувальної справи» для здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


Відбудеться захист дисертації Яцишин А.В.

15 квітня 2021 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх) відбудеться захист дисертації Яцишин Анни Володимирівни на тему «Теоретико-методичні основи використання цифрових відкритих систем у підготовці аспірантів і докторантів з наук про освіту» для здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


IV Міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ STEM-ОСВІТИ У НАВЧАННІ ПРИРОДНИЧО-НАУКОВИХ ДИСЦИПЛІН»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі IV Міжнародної науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ STEM-ОСВІТИ У НАВЧАННІ ПРИРОДНИЧО-НАУКОВИХ ДИСЦИПЛІН», яка відбудеться 12-13 травня 2021 р. у м. Кропивницький.


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ЕЛЕКТРОННІ ОСВІТНІ РЕСУРСИ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕДАГОГА»

Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та компанія UGEN (Ukrainian Generation) оголошують всеукраїнський конкурс серед закладів фахової передвищої освіти «Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагога». До участі у конкурсі запрошуються науково-педагогічні, педагогічні працівники, авторські колективи, заклади фахової передвищої освіти, що мають власні розроблені і діючі автономні електронні освітні ресурси.