МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ INTELLIGENT HUMAN SYSTEMS INTEGRATION

22-24 лютого 2021 року в Палермо (Італія) відбулася Четверта міжнародна конференція «Intelligent Human Systems Integration: Integrating People and Intelligent Systems» (IHSI 2021).

Основний спікер конференції д-р Фрaнк Оле Флеміш (Prof. Dr.-Ing. Frank Ole Flemisch) ґрунтовно презентував минуле, сьогодення та майбутнє інтеграції людино-машинних систем. Зокрема, він наголосив на тому, що успішна інтеграція людей і технологій у важливі та потужні системи є водночас новою галуззю наукових досліджень, а з іншого – довічна проблема, над розв’язанням якої людство працює здавна. Які основні тенденції? Які завдання першочергові?

ІHSІ.png

Конференція IHSI 2021 мала на меті забезпечити глобальний форум для представлення та обговорення нових підходів, інструментів проектування, методологій, методів і рішень для інтеграції людей, інтелектуальних технологій та автоматизації, штучних когнітивних систем у всіх сферах людської діяльності: у промисловості, економіці, управлінні та освіті. Також дискутувалися шляхи вирішення проблем безпеки, врахування ризиків, автономності та кібербезпеки як у цивільному так і у військовому контексті.

Усі подані статті рецензувалися трьома незалежними рецензентами Міжнародної редакційної ради. В прикладній категорії доповіді повинні були обов’язково показати, як теоретичне дослідження перетворюється на технологічні інновації для інтелектуальної співпраці людини та штучних систем.

Дві доповіді наших науковців у співавторстві з викладачами провідних закладів вищої освіти вдало пройшли відбір: Кібербезпека в цифровому освітньому середовищі: зовнішні та внутрішні ризики (Cybersafety in the digital educational environment: external and internal risks) та Можливості та переваги розумової ротації у професійній освіті (Mental Rotation Ability and Preferences in Vocational Education). Вітаємо Олександра Бурова, Ольгу Пінчук і Світлану Литвинову з успішною презентацією на міжнародному форумі. Зазначимо, що доктор наук Олександр Буров виступив у ролі головуючого на секції «Люди та штучні когнітивні системи» (Humans and Artificial Cognitive Systems).

IHSI_0.pngМатеріали конференції, опубліковані у багатотомних книгах Springer та подані на індексацію в ISI Proceedings, EI-Compendex, DBLP, SCOPUS, Google Scholar, Springerlink. На сьогодні зафіксовано більше ніж 882 тис. завантажень розділів IHSI з 54 країни.

Більше про конференцію тут >>> 

Анонси та оголошення

Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога». Організатори майстер-класу – співробітниці ІЦО НАПН України: Марія Шишкіна, Майя Мар’єнко, Валентина Коваленко. Запрошуємо до участі


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.