VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2020»

VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2020»

21 жовтня 2020 р. згідно плану спільної діяльності Національної академії педагогічних наук України та Національної академії наук України було проведено VІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих учених «Наукова молодь-2020».

Організаторами конференції були: Рада молодих вчених НАПН України, Рада молодих вчених НАН України, Рада молодих учених при МОН України, Рада молодих вчених Відділення ядерної фізики та енергетики НАН України, Рада молодих вчених Відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України, Рада молодих вчених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Рада молодих вчених Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, Рада молодих вчених Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, Рада молодих вчених Державного науково-дослідного інституту МВС України, Державна установа «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України», Державний університет «Житомирська політехніка», Навчально-науковий інститут неперервної освіти Національного авіаційного університету.

Під час Сесії 1. «Реформи в науці» виступили та поділилися досвідом: Ващук Олеся «Стан ключових реформ в науці України 2010-2020 рр.», Євгенія Поліщук «Виклики у науці та шляхи їх подолання: європейський досвід», Стукало Наталія «Досвід акредитації PhD-програм за новою системою: часті помилки, переваги та рекомендації», Артемчук Володимир «Дії Рад молодих вчених НАН України в напрямку реформування наукової сфери.

На Сесії 2 «Наука і бізнес» було представлено досвід: Васильєвої Дарини «Інновації в освіти на основі співпраці науки і бізнесу», Шевчука Віктора «Проблеми криміналістичного забезпечення підприємницької діяльності та бізнесу в Україні», Ковач Валерії «Проєктна діяльність: досвід реалізації інноваційних проєктів», Данька Юрія «Досвід Сумського національного аграрного університету у співпраці з бізнесом: практичні кейси», Пукаса Андрія «Синергія ІТ науки і бізнесу - нові перспективи для суспільства».

Під час Сесії 3 «Психологічне благополуччя молодих вчених» колеги Губеладзе Ірина, Дворник Марина, Мирончак Катерина, Боровинська Ірина, Процик Любов поділилися досвідом і практичними рекомендаціями.

Також Яцишин Анна, Коваленко Валентина та Сухіх Аліса провели майстер-клас «Цифрова компетентність вченого».

На думку учасників конференції важливим здобутком конференції стало створення колаборації та розширення контактів з молодими вченими різних установ, зокрема НАН України, НАПН України, МОН України, МВС України та ін. Під час конференції «Наукова молодь» ми дотримуємося принципів «відкритої науки, відкритої освіти та академічної доброчесності». Захід відкритий для будь-кого, матеріали публікуються на відкритих ресурсах. Під час даної конференції впродовж багатьох років постійно піднімаються питання відритої науки, освіти, застосування цифрових технологій для науки і освіти та забезпечення принципів академічної доброчесності.

Дякуємо всім організаторам і учасникам конференції та сподіваємося на подальшу співпрацю!

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Анонси та оголошення

Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01

17 грудня 2020 р. об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбудеться захист дисертаційної роботи Гриценчук Олени Олександрівни «Інформаційно-освітнє середовище як засіб розвитку громадянської компетентності вчителів у Нідерландах» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


8-й міжнародний семінар Хмарні технології в освіті

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас 18 грудня 2020 року взяти участь у роботі 8-го міжнародного семінару Хмарні технології в освіті

Місця проведення семінару

– очно: Криворізький національний університет, Україна, 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11;

– онлайн: через систему підтримки веб-конференцій.