МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ

МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ

29 вересня 2021 року у конференц-залі Національного музею історії України у Другій світовій війні відбулась Церемонія Урочистого нагородження лауреатів конкурсу «Молодий вчений року» (за версією Міністерства освіти і науки України) статуетками та свідоцтвами лауреатів.. Старший науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Мар’єнко Майя Володимирівна є лауреатом конкурсу в номінації: Докторант року в галузі суспільних і гуманітарних наук.

М (3).jpg

М (1).jpg

Головною метою конкурсу є визнання визначних досягнень молодих учених у різних галузях знань. Організатором Конкурсу є Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Для визначення лауреата в номінації Докторант року в галузі суспільних і гуманітарних наук оцінювалось: загальна кількість публікацій (Scopus або WoS), загальна кількість цитувань (Scopus або WoS), наявність монографії (не більше 5 співавторів), статті у фаховому виданні, участь у НДР як керівник/відповідальний виконавець та наявність отриманих грантів на дослідження.

М (2).jpg

Анонси та оголошення

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ЕЛЕКТРОННІ ОСВІТНІ РЕСУРСИ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕДАГОГА»

Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та компанія UGEN (Ukrainian Generation) оголошують всеукраїнський конкурс серед закладів фахової передвищої освіти «Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагога». До участі у конкурсі запрошуються науково-педагогічні, педагогічні працівники, авторські колективи, заклади фахової передвищої освіти, що мають власні розроблені і діючі автономні електронні освітні ресурси.