Новини

Круглий стіл "Концепція розвитку початкової освіти у контексті реформування загальної середньої освіти"

17 грудня в Міністерстві освіти і науки відбувся круглий стіл "Концепція розвитку початкової освіти у контексті реформування загальної середньої освіти". Важливою темою стала тематика здорового харчування в змісті освіти початкової школи. За підтримки проекту «Три молочні продукти на день», здійснюється Європейською Бізнес Асоціацією на порядку денному обговорення були заходи, які вчителі початкових класів проводили на тему "Молоко та молочні продукти".

17 Грудня 2015


Розроблення програм з підготовки доктора філософії та організація докторської підготовки в контексті модернізації системи вищої освіти відповідно до Болонського процесу

11 листопада 2015 р. відбувся круглий стіл «Розроблення програм з підготовки доктора філософії та організація докторської підготовки в контексті модернізації системи вищої освіти відповідно до Болонського процесу» (Development PHD programs and organization of Doctoral Studies in the context of Modernization of Higher Education System in line with Bologna Process), що проводився спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні, Національним університетом «Києво-Могилянська Академія» за підтримки Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, ЕАСЕА (Брюссель, Бельгія), Представництва ЄС в Україні та Міністерства освіти і науки України.


11 Листопада 2015


Міжнародний круглий стіл «Розвиток системи забезпечення якості вищої освіти в контексті Болонського процесу»

співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь в Міжнародному круглому столі «Розвиток системи забезпечення якості вищої освіти в контексті Болонського процесу».


21 Жовтня 2015


Форум KyivSmartCity-2015

У м. Києві відбувся Форум KyivSmartCity-2015, на якому презентували концепцію «розумного міста». Київська влада та інвестори обговорили перспективи впровадження сучасних інформаційних технологій для управління і вирішення актуальних проблем міста. До участі в заході долучилися й співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

3 Жовтня 2015


Проектна зустріч в м. Катовіце (Сілезьке воєводство Республіки Польща)

25 вересня 2015 року в м. Катовіце (Сілезьке воєводство Республіки Польща) відбулася проектна зустріч робочої групи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Вищої школи інформаційних технологій в Катовіце щодо міжнародної співпраці та розширення можливостей для участі у міжнародних конкурсах та грантах.

Початком співробітництва став візит 21-25 серпня 2015 року провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Олени Олександрівни Гриб’юк у Катовіце та відвідання Вищої школи інформаційних технологій.


25 Вересня 2015


Круглий стіл «STEM-освіта в Україні: від дошкільника до компетентного випускника»

22 червня у залі Колегії МОН України відбувся Всеукраїнський круглий стіл «STEM-освіта в Україні: від дошкільника до компетентного випускника». Ініціювали його проведення МОН України та Інститут модернізації змісту освіти.

22 Червня 2015


Новини 21 — 26 з 26
Початок | Поперед. | 1 2 3 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога». Організатори майстер-класу – співробітниці ІЦО НАПН України: Марія Шишкіна, Майя Мар’єнко, Валентина Коваленко. Запрошуємо до участі


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.