Новини

Використання штучного інтелекту в закладах загальної середньої освіти

28 березня 2024 року відбулося перше засідання робочої групи з питань розроблення інструктивно-методичних рекомендацій щодо запровадження та використання штучного інтелекту в закладах загальної середньої освіти. Рекомендації визначатимуть підхід до відповідального, етичного та ефективного використання інструментів генеративного ШІ.

До складу робочої групи МОН України увійшли представники Інституту цифровізації освіти НАПН України Ольга Пінчук, заступник директора, та Сергій Дзюба, аспірант, засновник навчального СТЕМ-центру “Сократ”.


28 Березня 2024



22 червня 2023 р. розглянувши подання Відділення загальної середньої освіти і цифровізації освітніх систем НАПН України та керуючись п. 43 Статуту НАПН України, п. 2.46 Положення про порядок наймання на роботу та звільнення керівника, заступника керівника з наукової роботи та ученого секретаря наукової установи НАПН України, Президія НАПН України постановила затвердити на посаді директора Інституту цифровізації освіти НАПН України СПІРІНА Олега Михайловича – доктора педагогічних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, члена-кореспондента НАПН України. 

22 Червня 2023


Акредитація освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в ІЦО НАПН України

Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" за спеціальністю "011 Освітні, педагогічні науки" (галузь знань "01 Освіта/Педагогіка") акредитована згідно з рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 30 травня 2023 року (протокол № 9 (38)).

1 Червня 2023


Відзнака Міністерства освіти і науки України

Подякою Міністерства освіти і науки України відзначено старшу
наукову співробітницю Інституту цифровізації освіти НАПН України, кандидата педагогічних наук, члена президії Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, заступницю голови Ради молодих вчених НАПН України, голову Ради молодих вчених Інституту цифровізації освіти НАПН України Сухіх Алісу Сергіївну. Дослідниця отримала відзнаку за успішне проведення ряду освітніх інноваційних проєктів для стимулювання професійної діяльності молодих вчених України. Вітаємо нашу колегу!

29 Травня 2023


Відзнака Міністерства освіти і науки України

Подякою Міністерства освіти і науки України відзначено провідного наукового співробітника відділу цифрової трансформації інституту, доктора технічних наук, старшого дослідника Бурова Олександра Юрійовича за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов'язків і вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України. Вітаємо нашого колегу!


29 Травня 2023


Нагорода Міністерства освіти і науки України

Нагородою Міністерства освіти і науки України відзначено заступника директора з наукової роботи інституту, докторку педагогічних наук, провідну наукову співробітницю Литвинову Світлану Григорівну. Дослідниця отримала нагрудний знак «Василь Сухомлинський». Вітаємо нашу колегу!

29 Травня 2023


Привітання з різдвяними та новорічними святами від польських колег

Від імені академічної спільноти WSG Бигощ, Польща (Wyższa Szkoła Gospodarki), професор, ректор Марек Шамот вітає українських колег з прийдешніми новорічними святами.
Миру, добра, натхнення і успіхів у всіх справах та Перемоги!

30 Грудня 2022


ЛИСТ-ПОДЯКА

Адміністрація Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти висловлює щиру подяку Валерію БИКОВУ за сприяння участі в організації і проведенні ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційно-ресурсне забезпечення освітнього процесу в умовах диджиталізації суспільства» заступника директора з науково-експериментальної роботи Інституту цифровізації освіти Ольги ПІНЧУК як спікера і модератора пленарного засідання та роботи секції «Цифрова трансформація освіти в умовах правового режиму воєнного стану».


7 Грудня 2022


Співпраця Інституту цифровізації освіти з Управлінням освіти міста Варшави

Співробітниці Інституту цифровізації освіти НАПН України, Ірина Іванюк та Оксана Овчарук, які вимушені були тимчасово переїхати до Варшави, налагоджують робочі зв’язки з Управлінням освіти міста Варшави. Учені допомагають створювати освітні можливості для українських учнів, батьків і вчителів. На сайті управління освіти міста Варшава сформовано актуальні відомості для батьків й учнів, для польських та українських вчителів. Спільно із Польським центром міжнародної допомоги започатковано проєкт «Готівка за роботу». Завдяки йому до кінця червня в комунальних школах і дитсадках буде працевлаштовано 200 українських вчителів, які приїхали під час війни.


14 Квітня 2022


Статут Інституту цифровізації освіти НАПН України

Мін’юст Украіни зареєстрував Статут Інституту цифровізації освіти НАПН України. Мої вітання і вдячність колективу Інституту, моєму найблищому науковому й організаційно-управлінському оточенню за багаторічну плідну співпрацю, патріотизм, звитягу і відповідальність, за людяність і порядність, за відчуття надійної підтримки у повсякденному і перспективному. Зробимо все від нас залежне аби справдити сподівання колег і України в царині цифрової трансформації освіти, науки і суспільства.
Валерій Биков.

1 Лютого 2022


Новини 1 — 10 з 21
Початок | Поперед. | 1 2 3 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога». Організатори майстер-класу – співробітниці ІЦО НАПН України: Марія Шишкіна, Майя Мар’єнко, Валентина Коваленко. Запрошуємо до участі


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.