ЛИСТ-ПОДЯКА

ЛИСТ-ПОДЯКА

Директору Інституту цифровізації

освіти Національної академії

педагогічних наук України

Валерію БИКОВУ

Шановний пане Валерію!

Адміністрація Науково-методичного центру ВФПО висловлює Вам щиру подяку за сприяння участі в організації і проведенні ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційно-ресурсне забезпечення освітнього процесу в умовах диджиталізації суспільства» кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника, заступника директора з науково-експериментальної роботи Інституту Ольги ПІНЧУК як спікера і модератора пленарного засідання та роботи секції «Цифрова трансформація освіти в умовах правового режиму воєнного стану».

Конференція стала місцем для зустрічі майже 300 активних учасників розбудови сучасної освіти в Україні: науковців, педагогів усіх рівнів освіти, майстрів виробничого навчання, методистів, бібліотекарів, громадських діячів і виробників освітніх продуктів. Щодо змісту цей захід вирізнявся широким колом питань і високим професійним рівнем учасників. Учасники конференції утримували фокус уваги на питаннях цифрової трансформації освіти в умовах правового режиму воєнного стану; використання і розвитку платформ для цифрової освіти; створення електронних засобів навчання, організації роботи бібліотеки в умовах цифровізації; розвитку цифрової, проєктувальної, інформаційної та медійної компетентностей педагогів.

Захід набув широкого розголосу у педагогічній спільноті як цікавий та корисний, особливо зважаючи на умови, що склалися в суспільстві сьогодні.

Сподіваємося, що у майбутньому співпраця між нашими установами буде успішно продовжена.

З повагою,

директор Тетяна ІЩЕНКО

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.