ЛИСТ-ПОДЯКА

ЛИСТ-ПОДЯКА

Директору Інституту цифровізації

освіти Національної академії

педагогічних наук України

Валерію БИКОВУ

Шановний пане Валерію!

Адміністрація Науково-методичного центру ВФПО висловлює Вам щиру подяку за сприяння участі в організації і проведенні ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційно-ресурсне забезпечення освітнього процесу в умовах диджиталізації суспільства» кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника, заступника директора з науково-експериментальної роботи Інституту Ольги ПІНЧУК як спікера і модератора пленарного засідання та роботи секції «Цифрова трансформація освіти в умовах правового режиму воєнного стану».

Конференція стала місцем для зустрічі майже 300 активних учасників розбудови сучасної освіти в Україні: науковців, педагогів усіх рівнів освіти, майстрів виробничого навчання, методистів, бібліотекарів, громадських діячів і виробників освітніх продуктів. Щодо змісту цей захід вирізнявся широким колом питань і високим професійним рівнем учасників. Учасники конференції утримували фокус уваги на питаннях цифрової трансформації освіти в умовах правового режиму воєнного стану; використання і розвитку платформ для цифрової освіти; створення електронних засобів навчання, організації роботи бібліотеки в умовах цифровізації; розвитку цифрової, проєктувальної, інформаційної та медійної компетентностей педагогів.

Захід набув широкого розголосу у педагогічній спільноті як цікавий та корисний, особливо зважаючи на умови, що склалися в суспільстві сьогодні.

Сподіваємося, що у майбутньому співпраця між нашими установами буде успішно продовжена.

З повагою,

директор Тетяна ІЩЕНКО

Анонси та оголошення

Звітна науково-практична конференція Інституту цифровізації освіти НАПН України «Цифрова трансформація освіти України в умовах воєнного стану» відбудеться 23 лютого 2023 року змішаний формат

Запрошуємо науковців, аспірантів і докторантів ІЦО НАПН України та спільних науково-дослідних лабораторій, педагогічних працівників експериментальних закладів освіти взяти участь у конференції та опублікувати свої доповіді в електронному виданні «Збірник матеріалів конференції» із присвоєнням ISBN, що буде розміщений у вільному доступі в Електронній бібліотеці Національної академії педагогічних наук України. Кращі доповіді буде відзначено грамотами.
Участь у конференції безкоштовна. Робочі мови конференції: українська, англійська.


VIII Міжнародна конференція з цифрової освіти

У мирний час ми планували опублікувати найкращі роботи з VIII Міжнародної конференції з цифрової освіти в екологічних університетах, організованої Національним університетом біоресурсів і природокористування України (Київ, Україна) та Вроцлавським університетом природокористування (м. Вроцлав, Польща) спільно з нашим інститутом у томі Post-proceedings 2-го симпозіуму Myroslav I. Zhaldak on Advances in Educational Technology (AET 2021 - https://aet.easyscience.education/2021/). У зв’язку з війною в Україні ця конференція переноситься. Незважаючи на це, подача документів відкрита.