Новини

Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

26.01.2021 р. в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося перше у 2021 році засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».


26 Січня 2021


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

20 січня 2021 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося перше в цьому році засідання Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях».


20 Січня 2021


Випуск №6 (80) електронного фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання»

Шановні колеги! Представляємо вашій увазі випуск №6 (80) електронного фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». У номер увійшли 23 статті авторів з наукових установ та закладів освіти України, Іспанії, Словаччини, Філіппін. Читачам 193 країн світу представлено результати фундаментальних та прикладних досліджень в галузі освітніх застосувань ІКТ, інноваційні рішення проблем впровадження ІКТ в освітній процес. 


1 Січня 2021


Вітаємо із заслуженою нагородою!

28 грудня 2020 року Президент НАПН України Василь Григорович Кремень вручив директору Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Валерію Юхимовичу Бикову державну нагороду: орден «За заслуги» II ступеня. Цією високою нагородою Валерій Юхимович відзначено за особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм

28 Грудня 2020


Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні освітяни!
Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай наша справа процвітає.
З чудовим святом, радості і мрій
Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

25 Грудня 2020



17 грудня 2020 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Гриценчук Олени Олександрівни «Інформаційно-освітнє середовище як засіб розвитку громадянської компетентності вчителів у Нідерландах» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

17 Грудня 2020


Присудження наукового ступеня доктора філософії Киві В. Ю.

Вперше в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося присудження наукового ступеня «Доктор філософії» зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».


3 Грудня 2020


МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ДІДЖИТАЛІЗАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА»

11 листопада 2020 року на базі Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти відбулася Міжнародна науково практична конференція. Модератором планарного засідання та роботи секції «Сучасне цифрове освітнє середовище: стан, проблеми і перспективи» була Ольга Пінчук, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.


13 Листопада 2020


ОПУБЛІКОВАНО № 5-2020, ТОМ 79 ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

30 жовтня 2020 року опубліковано черговий номер «Інформаційні технології і засоби навчання», що висвітлює науково-практичні питання побудови і використання комп’ютерно орієнтованого освітнього середовища; ІКТ навчального, наукового та управлінського призначення; новітніх цифрових засобів освітньої діяльності.

У випуск увійшло 23 статті, 6 з них англійською мовою. Тематика охоплює розділи: Методологія, теорія, філософія та історія використання ІКТ в освіті, ІКТ і засоби навчання у загальній середній освіті, у професійній освіті, у закладах вищої освіти, ІКТ підтримки психолого-педагогічних досліджень, Підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників з використання ІКТ та Відкритий інформаційно-освітній простір, інформаційна безпека та захист даних.


30 Жовтня 2020


ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

29 жовтня 2020 року відбулося онлайн-засідання Вченої ради Інституту інформаційних технологій і засобів навчання під керівництвом директора інституту Бикова В.Ю.. Головним питанням порядку денного була доповідь Литвинової С.Г. про результати ІІІ етапу наукового дослідження «Система комп’ютерного моделювання пізнавальних завдань для формування компетентностей учнів з природничо-математичних предметів». Заслухавши позитивний експертний висновок комісії, підготовлений Овчарук О.В., завідувачем відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій, члени вченої ради ухвалили рішення про схвалення наукових результатів та продовження їх впровадження в діяльність закладів освіти.


29 Жовтня 2020


Новини 221 — 230 з 625
Початок | Поперед. | 21 22 23 24 25 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.