Новини

ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

28 жовтня 2020 року відбулося підсумкове пленарне онлайн-засідання ІХ Всеукраїнської інтерактивної науково-практичної конференції із теми «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти», співорганізатором якої є Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. У пленарному засіданні взяли участь науковці нашого Інституту Литвинова С.Г., Богачков Ю.М., Сороко С.В.


28 Жовтня 2020


VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2020»

21 жовтня 2020 р. було проведено VІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих учених «Наукова молодь-2020». Важливий здобуток конференції - колаборація молодих вчених різних установ НАН України, НАПН України, МОН України, МВС України та ін. Учасники конференції дотримуються й активно пропагують принципи відкритої науки, відкритої освіти та академічної доброчесності.


21 Жовтня 2020


ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ – 2020

12–14 жовтня 2020 р. в онлайн-режимі відбулася ХІІ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті – 2020». У роботі виставки взяли участь 328 учасників, у 27 заходах з актуальних питань розвитку освітньої галузі, вітчизняної науки, психологічної підтримки особистості в період пандемії провели науковці. Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України був організований і проведений вебінар «Використання системи комп’ютерного моделювання в умовах дистанційного навчання». Наукова розробка авторського колективу (Литвинова С.Г., Пінчук О.П., Соколюк О.М., Гриб’юк О.О., Дементієвська Н.П.) під науковим керівництвом доктора наук Світлани Литвинової стала Лауреатом виставкового конкурсу за тематичною номінацією «Інновації з підвищення якості вивчення природничо-математичних дисциплін у закладах освіти».


16 Жовтня 2020


ІІТЗН НАПН України: Неперервна освіта: актуальні дискурси

15 – 16 жовтня 2020 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася ХІV Всеукраїнська науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Неперервна освіта: актуальні дискурси»


15 Жовтня 2020


СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ 3L-PERSON 2020

10.10.2020 завершено роботу V Міжнародного семінару «Професійна підготовка та навчання протягом життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person 2020)», що проходив 06-10.10.2020 р. як частина Міжнародної конференції ICTERI 2020. Співголовами семінару були вчені Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України С. Г. Литвинова і О. Ю. Буров О.Ю. Для презентації наукових здобутків було подано 43 роботи, з яких після подвійного рецензування були відібрані 21. Головними науковими відмінностями тематики представлених і відібраних робіт стали: підвищена увага до досліджень і практичних розробок з питань адаптивного та змішаного навчання, змішаного навчання та підготовки ІТ спеціалістів.


10 Жовтня 2020


З Днем працівника освіти!

Дорогі колеги!
Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України щиро вітає Вас з Днем працівників освіти! Бажаємо творчих успіхів, професійного зростання та натхнення у невтомній праці на освітянській ниві! Будьте здорові!

2 Жовтня 2020


Вітаємо із заслуженою нагородою!

30 вересня 2020 року Указом Президента України №416/2020 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм нагороджено орденом «За заслуги» II ступеня БИКОВА Валерія Юхимовича — директора Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України.
Ми пишаємось тим, що маємо такого наставника, учителя, керівника. Вітаємо Вас, Валерію Юхимовичу!

1 Жовтня 2020


З Днем професійно-технічної освіти!

Шановні колеги!
Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України вітає всіх працівників професійно-технічної освіти зі святом! Хай ваші знання, досвід на натхненна праця ще багато років слугують розвитку вітчизняної освіти та вихованню молодого покоління, гідних громадян України. Натхнення та творчих успіхів!

1 Жовтня 2020


НОВИЙ ВИПУСК ЖУРНАЛУ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ

Опубліковано №4 (78) 2020 року наукового періодичного фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал посідає 8 місце з 611 у "Рейтингу наукових періодичних видань України" і 1-ше у Топ-100 "Найкращі публікації - українська". У номер увійшло 22 статті, 9 з них – англійською. Свої наукові доробки презентують автори з України, Італії, Туреччини, Болгарії.


30 Вересня 2020


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

Колектив учених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України – переможець конкурсу «Підтримка досліджень провідних та молодих учених». За фінансування Національного фонду досліджень України виконуватиметься проєкт: «Хмаро орієнтовані системи відкритої науки у навчанні і професійному розвитку вчителів». М.П. Шишкіна, доктор педагогічних наук; С.Г. Литвинова, доктор педагогічних наук; Ю.Г. Носенко, кандидат педагогічних наук; М.В. Мар’єнко, кандидат педагогічних наук; Л.В. Лупаренко, кандидат педагогічних наук; А.С. Сухіх, кандидат педагогічних наук.


20 Вересня 2020


Новини 231 — 240 з 625
Початок | Поперед. | 22 23 24 25 26 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.