Новини

VІ Міжнародна науково-практична конференція FOSS LVIV-2016

VІ Міжнародна науково-практична конференція FOSS LVIV-2016, у якій взяли участь фахівці у сфері ІТ-технологій з України та Республіки Білорусь, пройшла в Львівському національному університеті імені Івана Франка.
Розроблення й основні аспекти застосування вільного програмного забезпечення стали предметом обговорення в колі молодих і досвідчених програмістів, експертів і науковців, які зібрались у Львівському національному університеті імені Івана Франка для участі в уже шостій Міжнародній науково-практичній конференції FOSS LVIV-2016.

22 Квітня 2016


Всеукраїнський науково-методологічний семінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях».

21 квітня 2016 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся Всеукраїнський науково-методологічний семінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях». В рамках семінару Дементієвська Ніна Петрівна провела семінар-тренінг на тему: «Критичне оцінювання ресурсів інтернету та ЗМІ». На семінарі були присутні аспіранти, докторанти, наукові співробітники Інституту та гості семінару.

21 Квітня 2016


У Львові відбулась презентація нових ідей для навчання

Педагоги Львова відвідали навчально-практичний семінар, який 21 квітня провели «Розумники».

21 Квітня 2016


Сучасний підхід до навчання у Нововолинську

Минулого року Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 – колегіум Нововолинської міської ради Волинської області долучилася до «Всеукраїнського педагогічного експерименту «Розумники», який передбачає використання електронних інтерактивних ресурсів для вивчення базових предметів у початкових класах. Школа вже встигла освоїти сучасні засоби навчання та взимку провести на базі свого навчального закладу міський семінар учителів початкових класів «Упровадження експерименту «Розумники». А ось нещодавно, у середу, 20 квітня, за ініціативи ТМ «Розумники» знову у школі пройшов семінар педагогів початкової освіти.

20 Квітня 2016


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

19.04.2016. Відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». 

19 Квітня 2016


Вчителі фізики та методисти Волинської області обмінювалися досвідом з використання освітніх технологій

До Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти 19 квітня вчителі фізики та методисти області прибули на семінар «Використання цифрових освітніх технологій у навчанні фізики в загальноосвітніх навчальних закладах», який проводила ТМ «Розумники».

19 Квітня 2016


Навчальний семінар для вчителів початкових класів Волинської області

Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради стала місцем зустрічі фахівців ТМ «Розумники» та педагогів з початкової освіти Волинської області. У вівторок, 19 квітня, тут відбувся навчальний семінар «Всеукраїнський педагогічний експеримент «Розумники» (Smart Kids)».

19 Квітня 2016


Презентація сучасних технологій навчання для педагогів Рівненщини

18 квітня на навчальному семінарі, який організувала ТМ «Розумники», освітяни Рівненської області дізнавалися про кращі практики з використання інформаційних технологій у навчально-виховному процесі. Зустріч було проведено на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

19 Квітня 2016


З новими рішеннями для освіти познайомилися педагоги Житомирської області на семінарі від "Розумників"

Нещодавно компанія «Розумники» у Житомирі провела науково-практичний семінар для освітян області.

19 Квітня 2016


Про нові методи та засоби навчання дізнавалися вчителі Харківської області на ознайомчому семінарі

13-14 квітня у Харкові компанія «Розумники» провела ознайомчий навчальний семінар для директорів, завучів, методистів, вчителів навчальних закладів області. Педагоги дізнавалися, як працювати з новими засобами навчання, як ефективно організувати навчально-методичну роботу. Також усім присутнім було презентовано освітні проекти, які діють в Україні та як навчальний заклад може стати їх учасником.
15 Квітня 2016


Новини 551 — 560 з 625
Початок | Поперед. | 54 55 56 57 58 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.