Зустріч з очільницею Представництва Інституту міжнародної освіти в Україні

Зустріч з очільницею Представництва Інституту міжнародної освіти в Україні

19 жовтня 2021 року молоді вчені Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відвідали зустріч з очільницею Представництва Інституту міжнародної освіти в Україні та офісу Програми імені Фулбрайта Fulbright Ukraine - докторкою Джесікою Зихович (Dr. Jessica Zychowicz). На зустрічі було розглянуто можливості, які надає програма Фулбрайт молодим вченим, а також напрями майбутньої колаборації й інтернаціоналізації освіти і науки.

Захід організовано Національною академією педагогічних наук України спільно з Fulbright Ukraine та Радою молодих учених при МОН України.

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Анонси та оголошення

Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.