Новини

Науковий телеміст

31 березня відбувся «Науковий телеміст», що проводився спільною науково-дослідною лабораторією «Хмарні технології в освіті» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та ДВНЗ «Криворізький національний університет» в межах науково-освітнього марафону «ІННОВАТИКА В НАУЦІ ТА ОСВІТІ: СИНЕРГІЯ ІНТЕГРАЦІЇ».

31 Березня 2016


Навчальні тренінги «Використання хмарних сервісів Google у професійній діяльності» для керівників дошкільних навчальних закладів.

17 та 24 березня 2016 р. у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського фахівцями Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України проведено навчальні тренінги «Використання хмарних сервісів Google у професійній діяльності» для керівників дошкільних навчальних закладів.

24 Березня 2016Сайт ІІТЗН НАПН України та Електронна бібліотека НАПН України по завершенню процедури реєстрації увійшли до рейтингів Webometrics та зайняли такі позиції: Електронна бібліотека НАПН - 8 місце в Україні серед усіх електронних бібліотек наукових установ та ВНЗ; Сайт ІІТЗН НАПН України - 37 місце в Україні серед сайтів наукових установ/дослідницьких центрів

3 Березня 2016


15 Лютого 2016


Тренінги для вчителів щодо ефективного використання ІКТ

У січні 2016 року науковим співробітником відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України Ніною Дементієвською було проведено серію тренінгів для учителів щодо ефективного використання ІКТ в навчальній проектній діяльності (гімназія "Троєщина", м. Київ), формування і оцінювання навичок критичного оцінювання ресурсів Інтернету та безпечного і відповідального використання Інтернету та соціальних мереж (ЗОШ №1, м. Київ).

31 Січня 2016


Тренінг для учнів-півфіналістів Всеукраїнського конкурсу ISEF-ТЕХНО

28 січня 2016 року відбувся тренінг з ефективного створення презентацій і формування презентаційних навичок для учнів-півфіналістів Всеукраїнського конкурсу ISEF-ТЕХНО, який провела науковий співробітник відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України. Тренінг відбувся в ННТУ «КПІ» (м. Київ).

28 Січня 2016


Українські вчителі і науковці у Міжнародному освітному русі EdCamp

23 січня 2016 року в Одесі відбулася чергова регіональна «(не)конференція» Міжнародного освітнього руху EdCamp, до якого у 2015 році долучилася Україна. В рамках заходу лекцію з елементами тренінгу "Формування навичок безпечного і відповідального використання Інтернету" провела наша співробітниця. За допомогою таких заходів результати наших наукових досліджень стають корисними для учителів вже сьогодні. 


23 Січня 2016


Фестиваль педагогічних ідей в Майкрософті

У рамках Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті», що має науковий супровід в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся «Фестиваль педагогічних ідей в Майкрософті» 


17 Жовтня 2015


Новини 131 — 138 з 138
Початок | Поперед. | 10 11 12 13 14 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.