Новини

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ № 3, 2020

Шановні колеги. Пропонуємо вашій увазі 3-й випуск електронного інформаційного бюлетеня "ВИКЛИКИ ТА ВІДПОВІДІ МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ НА ПОДОЛАННЯ ПРОБЛЕМ В ОСВІТІ, ЩО ВИКЛИКАНІ COVID-19". Бюлетень укладений співробітниками відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій, містить добірку оприлюднених міжнародними організаціями заяв та відповідей на питання щодо організації освітніх процесів в умовах, спричинених пандемією COVID-19, а також відповідних рекомендацій.

23 Квітня 2020


РЕЗУЛЬТАТИ ОНЛАЙН ОПИТУВАННЯ ОСВІТЯН ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України протягом 27 березня – 4 квітня 2020 року провів онлайн опитування щодо потреб вчителів та інших категорій освітян у здійсненні дистанційного навчання та підвищенні фахового рівня під час запровадження карантину, пов’язаного з поширенням в Україні вірусу COVID-19. Опитування здійснено з метою оцінки стану ситуації, що склалась під час карантину, а також для надання відповідних рекомендацій зацікавленим сторонам.


7 Квітня 2020


Електронні освітні ресурси для вчителів

Шановні колеги! Продовжується опитування вчителів щодо їхніх потреб у підвищенні фахового рівня з питань використання цифрових засобів та ІКТ в умовах карантину. За попередніми результатами відповідей на анкету пропонуємо добірку електронних освітніх ресурсів, що можуть допомогти організувати освітній процес у дистанційній формі під час карантину. Підібрані матеріали містять посилання на онлайн уроки та методичні розробки за різними навчальними предметами, а також інструкції, які можна використати і для проведення уроків, і для виховних годин, нарад з колегами та консультацій з батьками.

30 Березня 2020


Збірник наукових праць «Information Technologies in Education»

Вітаємо наших колег з Херсонського державного університету! Збірник наукових праць «Information Technologies in Education», співзасновником якого є Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, внесено до групи Б Переліку наукових фахових видань України (галузь наук – педагогічні, спеціальність – 011).

12 років цей збірник публікує статті високої якості присвячені науковим, методичним, організаційним і технологічним аспектам розробки і застосування ІКТ. Завдячуючи засновникам, редакторам і експертам видання «Information Technologies in Education» було і залишається ефективним каналом поширення досвіту та передачі знань, де вчені, практики та дослідники можуть обговорювати, аналізувати і критикувати різні аспекти використання ІТ у сфері освіти та підтримувати їх розробку та впровадження.

Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України


26 Березня 2020


Заходи підтримки освіти в умовах запровадження карантину від Інституту інформаційних технологій і засобів навчання

Використання цифрових технологій відкритих освітніх систем дозволить не тільки пом’якшити можливі негативні наслідки карантину, але й помітно інтенсифікувати впровадження ІКТ в освітню практику.

Ученими Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України на період карантину організовано заходи для підтримки вітчизняної освіти. Вебінари, курси, електронні навчальні матеріали та інше.  


24 Березня 2020


ФОРУМ «ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОСВІТИ»

В Івано-Франківську відбувся ІІ Форум "Цифрова трансформація освіти", в якому взяли участь понад 300 педагогічних працівників. Світлана Литвинова, д. пед. н., завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України, виступила на пленарному засіданні з доповіддю про основні напрями цифрової трансформації загальної середньої освіти та напрями цифровізації освітнього середовища. А також, очолила роботу секції «Цифрові технології в освітній діяльності закладів освіти».

19 Лютого 2020


Шановний Валерій Юхимовичу!

Від усього нашого дружного колективу прийміть вітання з Днем народження! Бажаємо Вам життєвих сил, натхнення, творчої наснаги, успіхів у всіх починаннях, нових ідей і проектів, у реалізації яких ми будемо працювати разом з Вами. 

З найкращими побажаннями,
колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання

1 Лютого 2020


НОВИЙ ВИПУСК ФАХОВОГО ВИДАННЯ

Опубліковано № 6 (74) Електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал залишається на 8 місці у "Рейтингу наукових періодичних видань України"; 2 місце у Топ 100 "Найкращі публікації - українська". Географія випуску: Київ, Харків, Полтава, Дніпро, Львів, Кам’янець-Подільський, Слов’янськ, Краматорськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кропивницький, Вінниця, Луцьк, Бар, Бердянськ, Миколаїв, Ямбол (Болгарія). Автори публікацій, викладачі та наукові працівники, працюють в університетах (класичних, педагогічних, медичних), військових установах, політехнічних інститутах, коледжах, академії будівництва і архітектури та музичній академії, Національній академії педагогічних наук України.


2 Січня 2020


З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо з новорічними і різдвяними святами!
Добробуту і злагоди кожній родині! Миру і процвітання нашій країні!

1 Січня 2020


МІСЯЧНИК МАТЕМАТИКИ І ПРИРОДНИЧИХ НАУК «НАУКА – ШКОЛІ»

Упродовж грудня 2019 року золота команда вчителів-експертів «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» під науковим керівництвом Олени Олександрівни Гриб’юк, кандидата педагогічних наук, провідного наукового співробітника ІІТЗН НАПН України, продовжує успішно впроваджувати нові ідеї в рамках наукового проєкту «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences».

27 Грудня 2019


Новини 81 — 90 з 158
Початок | Поперед. | 7 8 9 10 11 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога». Організатори майстер-класу – співробітниці ІЦО НАПН України: Марія Шишкіна, Майя Мар’єнко, Валентина Коваленко. Запрошуємо до участі


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.