Unicheck

Unicheck

Шановний Валерію Юхимовичу!

Висловлюю Вам щиру повагу та вдячність за впровадження принципів академічної доброчесності та використання сервісу з перевірки на плагіат Unicheck в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Хочу особисто повідомити Вам гарну новину про те, що Unicheck стає частиною Turnitin - світового лідера з розробки рішень для виявлення плагіату.

Спільними зусиллями з Turnitin ми будемо вдосконалювати освіту для 34 млн. користувачів в 16 тисячах закладах освіти по всьому світу.

Unicheck буде продовжувати працювати як окремий сервіс з пошуку плагіату для шкіл і університетів в Україні та в усьому світі. Для нас об'єднання з Turnitin - велика можливість збільшити інвестиції у розробку нових корисних функцій та продуктів. Ви ж зможете незмінно продовжувати користуватися нашим сервісом та підтримувати розвиток академічної доброчесності у Вашій наукові установі.

Завдяки нашій співпраці з Turnitin ми станемо кращим інструментом та зможемо і надалі допомагати кожному науковому співробітнику, викладачу та студенту. Наше об'єднання принесе користь кожному користувачу сервісу і зробить роботу з виявлення текстових запозичень ще більш комфортною. Разом ми реалізуємо на практиці усі наші плани та докладемо зусиль, щоб підняти рівень академічної доброчесності в українських закладах освіти.

У майбутньому кожен з наших користувачів зможе спробувати нові продукти та можливості. Ми дуже раді цій події й сподіваємося, що вона принесе користь та відкриє нові можливості для всієї української освіти і науки.

З повагою,

комерційний директор Unicheck Україна Андрій Сідляренко

a.sidliarenko@unicheck.com

Анонси та оголошення

VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2020»

21 жовтня 2020 року відбудеться VІІI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2020». Запрошуємо взяти участь у конференції та опублікувати свої доповіді у збірнику матеріалів конференції. Напрями роботи: Актуальні проблеми розвитку науки і освіти в цифровому суспільстві. Сучасний стан і перспективи використання інформаційно-комунікаційних технологій. Актуальні проблеми запобігання надзвичайним ситуаціям, забезпечення техногенної, радіаційної та екологічної безпеки об'єктів критичної інфраструктури. Сучасні проблеми енергетичної галузі. Проблеми і перспективи інтеграції молодих вчених у міжнародний науковий простір.


8-й міжнародний семінар Хмарні технології в освіті

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас 18 грудня 2020 року взяти участь у роботі 8-го міжнародного семінару Хмарні технології в освіті

Місця проведення семінару

– очно: Криворізький національний університет, Україна, 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11;

– онлайн: через систему підтримки веб-конференцій.


IV Міжнародний семінар «Методи, ресурси і технології відкритого навчання та досліджень» (MROL 2020)

Тематика семінару охоплює питання сучасного стану розвитку та перспектив використання провідних інформаційно-комунікаційних технологій підтримування навчання і наукових досліджень у відкритих системах вищої освіти.