Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Новорічних і Різдвяних свят!

Нехай цей рік буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Бажаємо, щоб дух Нового року приніс Вам відчуття казки, а Різдво подарувало віру в чудеса! Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік прийдешній. Хай міцною буде віра у справедливість та власні сили, добрим і щедрим серце, благочестивими думки і наміри, успішними справи, благородними вчинки. Нехай у ваших домівках панують добробут і злагода. Зичимо міцного здоров’я, миру, успіхів, родинного щастя і Божої благодаті!

Щасливого Нового Року та веселого Різдва!

З повагою, директор Валерій Биков
та колектив Інституту інформаційних технологій
і засобів навчання
НАПН України.

Анонси та оголошення

Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

25 січня 2022 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбудеться Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". Під час семінару аспіранти Інституту звітуватимуть про хід виконання та результати свого дисертаційного дослідження протягом І півріччя 2021-2022 н.р. Семінар відбудеться в дистанційному форматі.


ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ІНСТИТУТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ НАПН УКРАЇНИ

10 лютого 2022 року відбудеться Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, що проходитиме у змішаному форматі. Запрошуємо науковців, аспірантів і докторантів ІІТЗН НАПН України та спільних науково-дослідних лабораторій, педагогічних працівників експериментальних закладів освіти взяти участь у конференції та опублікувати свої доповіді в електронному виданні «Збірник матеріалів конференції» із присвоєнням ISBN, що буде розміщений у вільному доступі в Електронній бібліотеці Національної академії педагогічних наук України.