Візит гостей з Республіки Казахстан

З 21 по 24 вересня 2021 року Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України приймав делегацію з Національної академії освіти ім. І. Алтинсаріна Республіки Казахстан. Метою візиту вчених-освітян Республіки Казахстан було встановлення наукових зв’язків для проведення спільних педагогічних досліджень щодо впровадження імерсивних технологій у навчання.

1.png

Під час перебування у Києві гості зустрілися з президентом Національної академії педагогічних наук України Василем Кременем для обговорення співпраці між Національною академією педагогічних наук України та Національною академією освіти ім. И. Алтинсаріна Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан.

Учені взяли участь у Науково-практичній конференції «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» з доповідями «Проєктування взаємодій у віртуальній реальності для навчання», «Результати дослідження щодо ставлення учнів до використання віртуальної та доповненої реальності у навчальному процесі» та демонстрацією використання віртуальної реальності у навчальному процесі школи, яку провела Айсара Айбеккизи, докторант 2 курсу факультету інформаційних технологій Євразійського національного університету ім. Л.Н. Гумільова.

Відбулося підписання договору про науково-освітнє співробітництво.

2.png

23 вересня гостей приймав експериментальний майданчик інституту – Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі з поглибленим вивченням іноземних мов. Цікавим та змістовим було знайомство з директоркою Смирновою Марією Олександрівною та її заступницею Дубовик Оксаною Вікторівною, яка керує роботою учителів початкової ланки школи. Дмитраш Оксана Борисівна учитель 4б класу, яка активно впроваджує програму НУШ, і Безбах Майя Олександрівна, вчитель англійської мови, показали фрагменти уроків.

3.png

4.png 5.png

Також важливим стало знайомство іноземних гостей інституту з культурною та історичною спадщиною України - Софійським собором, Золотими воротами, Оперним театром та ін.

6.png 7.png

Анонси та оголошення

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ЕЛЕКТРОННІ ОСВІТНІ РЕСУРСИ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕДАГОГА»

Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та компанія UGEN (Ukrainian Generation) оголошують всеукраїнський конкурс серед закладів фахової передвищої освіти «Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагога». До участі у конкурсі запрошуються науково-педагогічні, педагогічні працівники, авторські колективи, заклади фахової передвищої освіти, що мають власні розроблені і діючі автономні електронні освітні ресурси.