Візит гостей з Республіки Казахстан

З 21 по 24 вересня 2021 року Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України приймав делегацію з Національної академії освіти ім. І. Алтинсаріна Республіки Казахстан. Метою візиту вчених-освітян Республіки Казахстан було встановлення наукових зв’язків для проведення спільних педагогічних досліджень щодо впровадження імерсивних технологій у навчання.

1.png

Під час перебування у Києві гості зустрілися з президентом Національної академії педагогічних наук України Василем Кременем для обговорення співпраці між Національною академією педагогічних наук України та Національною академією освіти ім. И. Алтинсаріна Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан.

Учені взяли участь у Науково-практичній конференції «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» з доповідями «Проєктування взаємодій у віртуальній реальності для навчання», «Результати дослідження щодо ставлення учнів до використання віртуальної та доповненої реальності у навчальному процесі» та демонстрацією використання віртуальної реальності у навчальному процесі школи, яку провела Айсара Айбеккизи, докторант 2 курсу факультету інформаційних технологій Євразійського національного університету ім. Л.Н. Гумільова.

Відбулося підписання договору про науково-освітнє співробітництво.

2.png

23 вересня гостей приймав експериментальний майданчик інституту – Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі з поглибленим вивченням іноземних мов. Цікавим та змістовим було знайомство з директоркою Смирновою Марією Олександрівною та її заступницею Дубовик Оксаною Вікторівною, яка керує роботою учителів початкової ланки школи. Дмитраш Оксана Борисівна учитель 4б класу, яка активно впроваджує програму НУШ, і Безбах Майя Олександрівна, вчитель англійської мови, показали фрагменти уроків.

3.png

4.png 5.png

Також важливим стало знайомство іноземних гостей інституту з культурною та історичною спадщиною України - Софійським собором, Золотими воротами, Оперним театром та ін.

6.png 7.png

Анонси та оголошення

Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога». Організатори майстер-класу – співробітниці ІЦО НАПН України: Марія Шишкіна, Майя Мар’єнко, Валентина Коваленко. Запрошуємо до участі


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.