Новини

Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

01 червня 2022 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару, аспіранти Інституту виступили з доповідями, в яких представили результати своїх дисертаційних досліджень за 2021-2022 навчальний рік. Науковці Інституту надали цінні рекомендації для подальшого дослідження аспірантів.
В умовах воєнного часу, аспіранти продовжують працювати над дисертаційними дослідженнями та робити внесок у розвиток науки та освіти України.

3 Червня 2022


Workshop «Що і як в освіті в умовах воєнного стану?

За ініціативи Інституту цифровізації освіти НАПН України в рамках програми спільної діяльності НАПН України та МОН України 28 квітня 2022 року відбувся широкомасштабний всеукраїнський семінар на якому були підняті актуальні питання організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану. На захід зареєструвалося 1968 педагогів – технічно змогли долучитися 420 осіб.


30 Квітня 2022


Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність вчителя 2022"

Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність вчителя 2022", що мав відбутись 3 березня, відтерміновано. Ми повідомимо учасників про точну дату додатково. Бережіть себе - бережіть Україну!

3 Березня 2022


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

25 січня 2022 року відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". Під час семінару аспіранти Інституту інформаційних технологій і засобів навчання відзвітували про хід виконання та результати свого дисертаційного дослідження протягом І півріччя 2021-2022 н.р. 

26 Січня 2022


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»

13 листопада 2021 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було проведено Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених. У науково-методологічному заході взяли участь аспіранти, докторанти та молоді вчені Інституту. З доповідями щодо актуальних питань політики та принципів академічної доброчесності виступили наукові співробітники інституту, представники Ради молодих вчених.
Семінар проводився в режимі онлайн, з використанням електронного сервісу Skype.

13 Грудня 2021


Семінар «Інформаційно-цифрові технології у педагогічних дослідженнях»

25 травня 2021 р. співробітники відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України провели семінар «Інформаційно-цифрові технології у педагогічних дослідженнях» для наукових, науково-педагогічних працівників і аспірантів.  


25 Травня 2021


Науково-методичний семінар «Дослідно-експериментальна робота у сучасному закладі загальної середньої освіти як засіб формування ключових компетентностей учнів»

20 травня 2021 року за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Міністерства освіти і науки України, Луцької міської ради для директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти було проведено семінар «Дослідно-експериментальна робота у сучасному закладі загальної середньої освіти як засіб формування ключових компетентностей учнів».


20 Травня 2021


«Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання»

23 квітня 2021 р. завершився триденний навчальний вебінар «Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання», організований і проведений Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Microsoft в Україні та мультимедійним видавництвом «Розумники» за активної підтримки Міністерства освіти і науки України, Ліцею інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Перед учасниками з заключною промовою виступив директор ІІТЗН НАПН України академік Биков В.Ю. Модератор заходу заступник директора з наукової роботи, доктор наук Світлана Литвинова зазначила, що навчання пройшло 1200 осіб.


24 Квітня 2021


«Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання»

22 квітня 2021 р. пройшов другий день навчального вебінару «Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання». Протягом 4-х годин під керівництвом тренерів Майкрософт учасники заходу опановували нові для себе веб-сервіси, а саме: розробляли опитувальники та тести Forms, знайомились з можливостями сервісів Math Solver та Desmos, інтегрували та створювали практичні завдання, практичні та лабораторні роботи Wakelet та багато іншого.

23 Квітня 2021


«Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання»

21 квітня 2021 Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Microsoft в Україні та мультимедійним видавництвом «Розумники» за активної підтримки Міністерства освіти і науки України, Ліцею інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара розпочато серію навчальних вебінарів на тему «Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання», що проходитиме 21-23 квітня 2021 р.


23 Квітня 2021


Новини 21 — 30 з 159
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога». Організатори майстер-класу – співробітниці ІЦО НАПН України: Марія Шишкіна, Майя Мар’єнко, Валентина Коваленко. Запрошуємо до участі


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.