Новини

Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

23.03.2023 р. в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбулося перше у 2023 році засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». Присутні заслухали доповідь та обговорили наукові результати дисертаційної роботи Олексюка Василя Петровича на тему «Теоретико-методичні основи проєктування, адміністрування та використання хмаро орієнтованого середовища навчання майбутніх учителів інформатики» для здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

23 Березня 2023


Всеукраїнський науково-практичний семінар «ЦИФРОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ВЧИТЕЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ 2023. ПОШУК РІШЕНЬ У ПЕРІОД ВІЙНИ»

21 березня відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар, організований Інститутом цифровізації освіти НАПН України спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Захід, до якого долучилися близько 300 вчителів, керівників шкіл, методистів, спеціалістів системи післядипломної педагогічної освіти, викладачів ЗВО, аспірантів, докторантів, наукових працівників зі всієї України, пройшов у онлайн форматі.

23 Березня 2023


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

9 березня 2023 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". Аспіранти прослухали доповідь та обговорили особливості підготовки до захисту дисертаційної роботи здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.

9 Березня 2023


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

25 січня 2023 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". У рамках семінару аспіранти виступили з доповідями, в яких представили результати своїх досліджень протягом І півріччя 2022-2023 навчального року. Молоді вчені отримали цінні поради щодо подальшої роботи над вирішенням актуальних проблем в освіті.

25 Січня 2023


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

02 листопада 2022 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару молоді вчені Інституту виступили з доповідями щодо діяльності Ради молодих вчених Інституту цифровізації освіти НАПН України та можливостей для молодих вчених в умовах воєнного стану.

2 Листопада 2022


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

01 червня 2022 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару, аспіранти Інституту виступили з доповідями, в яких представили результати своїх дисертаційних досліджень за 2021-2022 навчальний рік. Науковці Інституту надали цінні рекомендації для подальшого дослідження аспірантів.
В умовах воєнного часу, аспіранти продовжують працювати над дисертаційними дослідженнями та робити внесок у розвиток науки та освіти України.

3 Червня 2022


Workshop «Що і як в освіті в умовах воєнного стану?

За ініціативи Інституту цифровізації освіти НАПН України в рамках програми спільної діяльності НАПН України та МОН України 28 квітня 2022 року відбувся широкомасштабний всеукраїнський семінар на якому були підняті актуальні питання організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану. На захід зареєструвалося 1968 педагогів – технічно змогли долучитися 420 осіб.


30 Квітня 2022


Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність вчителя 2022"

Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність вчителя 2022", що мав відбутись 3 березня, відтерміновано. Ми повідомимо учасників про точну дату додатково. Бережіть себе - бережіть Україну!

3 Березня 2022


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

25 січня 2022 року відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". Під час семінару аспіранти Інституту інформаційних технологій і засобів навчання відзвітували про хід виконання та результати свого дисертаційного дослідження протягом І півріччя 2021-2022 н.р. 

26 Січня 2022


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»

13 листопада 2021 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було проведено Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених. У науково-методологічному заході взяли участь аспіранти, докторанти та молоді вчені Інституту. З доповідями щодо актуальних питань політики та принципів академічної доброчесності виступили наукові співробітники інституту, представники Ради молодих вчених.
Семінар проводився в режимі онлайн, з використанням електронного сервісу Skype.

13 Грудня 2021


Новини 21 — 30 з 164
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.