Презентація досвіду використання хмарних сервісів Заліщицької державної гімназії Тернопільської області

Презентація досвіду використання хмарних сервісів Заліщицької державної гімназії Тернопільської області

З метою вивчення передового педагогічного досвіду з використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі, делегація педагогів України взяла участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Неформальна освіта для дорослих: хмарні сервіси в освіті як дієвий інструмент у роботі педагога», що відбувся у Заліщицькій державній гімназії Тернопільської області.

Очолила делегацію Литвинова Світлана Григорівна, керівник Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті», кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

У ході науково-практичного семінару було продемонстровано можливості використання хмарних технологій для вирішення низки управлінських питань, організації міжнародної проектної діяльності і т.ін.

До слова були запрошені:

  • Крупа Любомир Левкович, директор Департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації;
  • Барна Ольга Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформатики та методики її викладання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка;
  • Підгребня Надія Михайлівна, завідувач відділу з питань освіти Заліщицької районної державної адміністрації;
  • Литвинова Світлана Григорівна, керівник Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті», кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, методист МЦІТО Управління освіти Оболонського району м. Києва;
  • Войчишин Олександра Дмитрівна, директор Заліщицької державної гімназії.

Фрагменти уроків з використанням хмарних технологій продемонстрували вчителі: Войчишин О.Д. (англ. мова), Дяків В.Г. (основи здоров’я), Копичинська З.М. (зарубіжна література), Грушко Н.А. (інформатика), Колодницька О.Ю. (інформатика). До участі семінарі долучилися науковці, у т.ч. кандидат педагогічних наук Колос К.Р., кандидат педагогічних наук Шевчук П.Г. та ін.

Завершилася зустріч концертом за участю гімназистів.

1.JPG  2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.