Презентація досвіду використання хмарних сервісів Заліщицької державної гімназії Тернопільської області

Презентація досвіду використання хмарних сервісів Заліщицької державної гімназії Тернопільської області

З метою вивчення передового педагогічного досвіду з використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі, делегація педагогів України взяла участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Неформальна освіта для дорослих: хмарні сервіси в освіті як дієвий інструмент у роботі педагога», що відбувся у Заліщицькій державній гімназії Тернопільської області.

Очолила делегацію Литвинова Світлана Григорівна, керівник Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті», кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

У ході науково-практичного семінару було продемонстровано можливості використання хмарних технологій для вирішення низки управлінських питань, організації міжнародної проектної діяльності і т.ін.

До слова були запрошені:

  • Крупа Любомир Левкович, директор Департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації;
  • Барна Ольга Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформатики та методики її викладання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка;
  • Підгребня Надія Михайлівна, завідувач відділу з питань освіти Заліщицької районної державної адміністрації;
  • Литвинова Світлана Григорівна, керівник Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті», кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, методист МЦІТО Управління освіти Оболонського району м. Києва;
  • Войчишин Олександра Дмитрівна, директор Заліщицької державної гімназії.

Фрагменти уроків з використанням хмарних технологій продемонстрували вчителі: Войчишин О.Д. (англ. мова), Дяків В.Г. (основи здоров’я), Копичинська З.М. (зарубіжна література), Грушко Н.А. (інформатика), Колодницька О.Ю. (інформатика). До участі семінарі долучилися науковці, у т.ч. кандидат педагогічних наук Колос К.Р., кандидат педагогічних наук Шевчук П.Г. та ін.

Завершилася зустріч концертом за участю гімназистів.

1.JPG  2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG

Анонси та оголошення

Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога». Організатори майстер-класу – співробітниці ІЦО НАПН України: Марія Шишкіна, Майя Мар’єнко, Валентина Коваленко. Запрошуємо до участі


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.