Семінар «Інформаційно-цифрові технології у педагогічних дослідженнях»

Семінар «Інформаційно-цифрові технології у педагогічних дослідженнях»

25 травня 2021 р. співробітники відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України провели семінар «Інформаційно-цифрові технології у педагогічних дослідженнях» для наукових, науково-педагогічних працівників і аспірантів.

Модератором семінару була Іванова Світлана Миколаївна, к. пед. н., завідувач відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України.

Foto0.jpg

На семінарі було представлено чотири доповіді:

Мінтій Ірини Сергіївни, к. пед. н., доцент, с. н. с. відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України «Референс-менеджери як засоби керування бібліографічними даними»;

Foto1.jpg

Новицької Тетяни Леонідівни, н. с. відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України «Електронна бібліотека НАПН України як засіб оприлюднення і використання науково-педагогічних досліджень»;

Foto2.jpg

Олексюка Василя Петровича, к. пед. н., доцент, провідн. н. с. відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України «Використання курсів мережевої академії Cisco для розвитку компетентності з кібербезпеки науково-педагогічних працівників»;

Foto3.jpg

Вакалюк Тетяни Анатоліївни, д. пед. н., професор, пров. н. с. сектору мережних технологій і баз даних відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України «Електронне портфоліо як засіб відображення результатів науково-педагогічної діяльності».

Foto4.jpg

У роботі заходу взяли участь 44 учасники – наукові, науково-педагогічні працівники та аспіранти:

➢Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України,

➢Криворізького державного педагогічного університету,

➢Державного університету «Житомирська політехніка»,

➢Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка,

➢Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка,

➢Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Foto5.jpg

Робочі мови семінару: українська.

Формат проведення семінару: дистанційно.

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України запрошує на навчання до аспірантури для здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань: 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю: 011 Освітні, педагогічні науки, спеціалізацією: Інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ОНЛАЙН-ФОРУМ «ІННОВАЦІЙНІ ТРАНСФОРМАЦІЇ В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ: ВИКЛИКИ, РЕАЛІЇ, СТРАТЕГІЇ»

15–16 червня 2021 року запрошуємо вас до участі у ІІІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Серед напрямів роботи онлайн-форуму: Цифровізація як ключовий фактор розвитку освіти ХХІ ст. Професійний розвиток педагогічних і науково-педагогічних працівників в умовах відкритої освіти. Цифрові платформи та цифровий контент щодо дистанційної форми навчання. Адаптивні системи в освіті: виклики сьогодення. STEM-освіта: науково-теоретичні аспекти, досвід впровадження, перспективи розвитку.


Workshop 3L-Person 2021

Запрошуємо до участі у семінарі VI International Workshop on Professional Retraining and Life-Long Learning using ICT: Person-oriented Approach (3L-Person). Тематичні напрями: Дизайн особистого навчального середовища; ІКТ для професійної перепідготовки та навчання на робочому місці; ІКТ в освіті людини з особливими потребами; Безпека в інформаційно-освітньому просторі; ІКТ-підтримка STEM освіти та професійної кар’єри; Синтетичне навчальне середовище; Змішане та дистанційне навчання. Матеріали подаються і презентуються під час конференції виключно англійською мовою.


IX Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2021. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного та е-навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь в роботі Дев’ятої міжнародної науково-практичної конференції «MoodleMoot Ukraine 2021. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle». Конференція пройде онлайн 17-18 червня 2021 р. Прийом заявок на участь і розміщення на сайті текстів доповідей – до 7 червня. Участь у конференції безкоштовна.


V Міжнародний семінар «Методи, ресурси і технології відкритого навчання та досліджень» (MROL 2021)

Тематика семінару охоплює питання сучасного стану розвитку та перспектив використання провідних інформаційно-комунікаційних технологій підтримування навчання і наукових досліджень у відкритих системах вищої освіти. 


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ЕЛЕКТРОННІ ОСВІТНІ РЕСУРСИ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕДАГОГА»

Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та компанія UGEN (Ukrainian Generation) оголошують всеукраїнський конкурс серед закладів фахової передвищої освіти «Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагога». До участі у конкурсі запрошуються науково-педагогічні, педагогічні працівники, авторські колективи, заклади фахової передвищої освіти, що мають власні розроблені і діючі автономні електронні освітні ресурси.