«Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання»

«Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання»

23 квітня 2021 р. завершився триденний навчальний вебінар «Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання», організований і проведений Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Microsoft в Україні та мультимедійним видавництвом «Розумники» за активної підтримки Міністерства освіти і науки України, Ліцею інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Перед учасниками з заключною промовою виступив директор ІІТЗН НАПН України академік Биков В.Ю. Модератор заходу заступник директора ІІТЗН НАПН України з наукової роботи, ст. наук. співр., доктор пед. наук Світлана Литвинова, зазначила, що до спільноти «Хмарні сервісі в освіті» долучилися 600 освітян. Загалом навчання пройшло 1200 осіб.

Відгуки учасників події (граматика та орфографія збережені в авторському варіанті):

«Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання". Лекції! Домашнє завдання! Тести! Усе це вже позаду)) Курс є надзвичайно цікавим, корисний та необхідним для сучасного вчителя, а загалом і для кожної людини. Дякую організаторам, спікерам за доступність викладу матеріалу та чудову ідею про створення курсу.» Наталія Куцяба

«Дякую всім! Це був справжній марафон. Неймовірно запальна ведуча Світлана Литвинова ще на старті задала турбо режим навчання. Усі викладачі, справжні професіонали, тримали високу ефективність курсу та надихнули на підйом до нових вершини майстерності. Нагороди активувала. Домашнє завдання 3-го дня виконала в тому обсязі, в якому дозволила ліцензія Word. Дякую за ідеї про надбудови» Ilona Salnikova.

«На ці навчальні 4 дні спільнота #Cloud_services_in_education стала місцем натхнення та підтвердженням, що навчатись ніколи не пізно! Тепер вчімося впроваджувати набуті знання» Істоміна Дар'я.

«Цікаві завдання! Обов`язково буду застосовувати вивчені новинки у своїй професійній діяльності! Дякую спікерам за нові знання!» Анна Шуляченко.

«Дякую організаторам і спікерам за корисний навчальний курс. Відкрила для себе нові можливості Теams. Відчуваю себе першокласницею, якій так багато ще треба пізнати, але хочеться все і відразу!!!» Неля Іконенко.

«Давно було бажання оволодіти всіма тонкощами роботи із MS Office 365. Хочу подякувати за натхненного стусана і мотивацію для впровадження нових ідей» Істоміна Дар'я.

Водночас лише цього разу вперше відчула з боку учня тонкощі дистанційного навчання. (Фейсбук помилково заблокував мені групу)) Мій освітній заклад ще не використовує Microsoft Office 365 для дистанційного навчання. А деякі з цих додатків надійно служили мені цілий рік. Надіюся на обговорення теми підключення закладу на наступному тижні). І поки як учень, що прослухав вебінар і виконав приблизно 1/3 обсягу завдання першого дня, надіюся на поблажливість моїх викладачів.» MariaAnna Ivankiv

Хочу подякувати організаторам Кутузовій Ніні, компанія Майкрософт Україна, Литвиновій Світлані, ІІТЗН НАПН України, Кохан Олександру, компанія «Розумники, Сисоєвій Ользі Валеріївні, вчитель MIE Expert, Бобряк Людмилі Казимирівні, МIE Expert, MIE Trainer, Сотніченко Олені Віталіївні, МIE Expert, Пата Олені, вчитель-методист з інформатики, МIE Expert, MIE Trainer за детальні, змістовні, покрокові доповіді.

Другого дня курсів ми опанували інструменти для створення опитувань та тестів в Microsoft Forms, можливості використання Wakelet в освітньому середовищі MS TEAMS, сучасні програми динамічної математики з Microsoft Teams. Симулятори з математики, Онлайн-наради в Microsoft Teams. Дуже корисно та цікаво для всіх педагогів.» Наталія Саєнко

Більше про цей захід Ви дізнаєтеся зі сторінки спільноти #Cloud services in education, що є загальнодоступною групою 2,0 тис. учасників за посиланням: https://www.facebook.com/groups/1429370987315738

Анонси та оголошення

Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога». Організатори майстер-класу – співробітниці ІЦО НАПН України: Марія Шишкіна, Майя Мар’єнко, Валентина Коваленко. Запрошуємо до участі


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.