Інноваційні рішення для навчання: «Розумники» взяли участь у Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017»

Інноваційні рішення для навчання: «Розумники» взяли участь у Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017»

16-18 березня відбулась одна з найвагоміших та найочікуваніших подій року в сфері освіти – Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017», яка перетворила Київський Палац дітей та юнацтва на платформу для презентації кращих закладів освіти та сучасних засобів для навчання.

Виставка зібрала близько 800 учасників з різних куточків України, а також з Польщі, Німеччини, Австрії, Швейцарії, США, Китаю та низки інших країн. Було представлено експозиції університетів та наукових установ, шкіл, технікумів, позашкільних закладів, освітніх агенцій і видавництв.

Організатори відзначили нагородами переможців рейтингових виставкових конкурсів під час урочистого відкриття події. Видавництво «Розумники» отримало почесний диплом за участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти та золоту медаль у номінації «Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій , програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді». На конкурсі компанія представила проект «Розумники» (Smart Kids) для початкової школи.

На численних семінарах та майстер-класах гості й учасники заходу обмінювалися досвідом, презентували інноваційні проекти та розглядали актуальні проблеми освіти в Україні та за її межами. Проект Smart Kids, його особливості та перспективи впровадження в Україні, стали головною темою для обговорення на Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Початкова школа як складова єдиного ІКТ-насиченого освітнього простору», який проводився у перший день виставки, 16 березня.

Науковий керівник проекту Світлана Григорівна Литвинова розповіла присутнім вчителям про навчальний контент, особливості його використання у молодшій школі та моделі, за якими кожен навчальний заклад може підключитися до експерименту за використовувати інтерактивні освітні ресурси (педагогічні ігри) під час навчання. А вчителі Олександр Мацьоха та Юлія Багінська поділилися на семінарі власним досвідом використання цих навчальних програм на уроках з української мови та математики.

Протягом трьох днів виставки працював стенд компанії «Розумники», де демонструвалися сучасні рішення для навчання. Зокрема, цифрові лабораторії для вивчення природничих дисциплін Еinstein та Globisens Labdisc, шкільний нетбук-трансформер MYTAB (M21CR), учнівський нетбук-трансформер Impression 110ES Palace Hill, а також повністю український навчальний контент – навчальні ігри для молодших школярів та «Смарткейс» вчителя початкової школи. Відвідувачі залюбки проводили час, стріляючи у цифровому тирі, який використовується у сучасних кабінетах з предмету «Захист Вітчизни». А наймолодші із захватом заробляли оцінки у вигляді совенят, розв’язуючи цікаві завдання на інтерактивній дошці.

Анонси та оголошення

Cloud-based Smart Technologies for Open Education

20 грудня 2022 року відбудеться міжнародний рецензований семінар з хмаро орієнтованих смарт технологій відкритої освіти (CSTOE 2022). Участь безкоштовна. Напрями роботи семінару: проєктування персоналізованого навчального та дослідницького середовища; розумні системи та навчальна робототехніка для дистанційного та технологічно покращеного навчання; мобільні ресурси та повсюдні обчислення у відкритій освіті; віртуальна та доповнена реальність у відкритій освіті; видобування, інженерія та управління знаннями; Інтернет речей для відкритої освіти; забезпечення якості ІКТ-освіти: методи, ресурси та технології; хмаро-орієнтовані дослідницькі інфраструктури для відкритої освіти та досліджень; методи і технології інформаційних систем для розширеного навчання; великі та розумні дані у відкритій освіті та дослідженнях тощо; машинне навчання для відкритої освіти та досліджень.


ACNS Conference on Cloud and Immersive Technologies in Education (CITEd)

19-22 грудня 2022 р. запрошуємо до участі у міжнародній конференції ACNS Conference on Cloud and Immersive Technologies in Education (CITEd) – це рецензована міжнародна конференція, присвячена новим дослідженням із застосування хмарних та імерсивних технологій в освіті. Конференція охоплює цікаву надсучасну тематику: адаптивні хмарні навчальні платформи, комбіноване навчання, блокчейн в освіті, хмаро орієнтовані освітні застосування штучного інтелекту, хмаро орієнтовані платформи засоби та сервіси електронного навчання, компетентнісно зорієнтовані освітні платформи, проєктування та впровадження імерсивних навчальних середовищ, цифрова трансформація освіти, інтелектуальний аналіз освітніх даних, емоційний штучний інтелект, імерсивні технології у професійній підготовці та перепідготовці, імерсивні технології у природничо-науковій освіті, застосування імерсивних технологій в освіті, мобільне навчання, технології розумного кампусу, соціальна аналітика в освіті, віртуалізація навчання: принципи, технології, засоби, гейміфікація з віртуальною та доповненою реальністю


Workshop on Digital Transformation of Education (DigiTransfEd 2022)

19 грудня 2022 відбудеться англомовний рецензований міжнародний Семінар з цифрової трансформації освіти (DigiTransfEd 2022). Воркшоп проходитиме спільно з міжнародним науково-практичним заходом «Conference on Cloud and Immersive Technologies in Education» (CITEd 2022). Участь безкоштовна. Напрями роботи семінару: Як пандемія COVID-19 спонукала цифрову трансформацію освіти; Цифрове навчальне середовище; Трансформація в методології викладання та навчання, інтеграція відео для онлайн-навчання; Навчання Статистика/аналітика; Адаптивне навчання; Обчислювальне мислення; Підвищення цифрових навичок і компетенцій для цифрової трансформації; Якість контенту цифрової освіти; Навчання на основі AR/VR, гейміфікація; ШІ/прогнозне навчання, платформи досвіду навчання


VIII Міжнародна конференція з цифрової освіти

У мирний час ми планували опублікувати найкращі роботи з VIII Міжнародної конференції з цифрової освіти в екологічних університетах, організованої Національним університетом біоресурсів і природокористування України (Київ, Україна) та Вроцлавським університетом природокористування (м. Вроцлав, Польща) спільно з нашим інститутом у томі Post-proceedings 2-го симпозіуму Myroslav I. Zhaldak on Advances in Educational Technology (AET 2021 - https://aet.easyscience.education/2021/). У зв’язку з війною в Україні ця конференція переноситься. Незважаючи на це, подача документів відкрита.


Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні аспекти розвитку STEM-освіти у навчанні природничо-наукових дисциплін»

V Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні аспекти розвитку STEM-освіти у навчанні природничо-наукових дисциплін», проведення якої планувалося 18-19 травня 2022 року в Льотній академії Національного авіаційного університету (м. Кропивницький) переноситься на невизначений термін.