Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016»

Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016»
17-19 березня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва пройшла Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяв участь у заході та представив результати науково-дослідних робіт, що ведуться в інституті, розробки наукових колективів до конкурсу виставки, де отримав золоту медаль за розробку відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій «Інформаційний бюлетень - 2015», що є результатом науково-дослідної роботи. Під керівництвом провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Олени Олександрівни Гриб’юк було проведено круглий стіл на тему: «Вимірюй усе доступне вимірюванню та роби доступним ще недоступне». 
DSCN3973.JPG
До уваги присутніх було представлено новий дослідницький проект «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі», започаткований Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України спільно з Інститутом модернізації змісту освіти МОН України. На семінарі за темою «Впровадження хмарних сервісів у навчально-виховний процес як показник розвитку неформальної освіти вчителів» виступила к.пед.н., старший науковий співробітник, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України Литвинова Світлана Григорівна.
DSCN3975.JPG
DSCN3986-2.JPG
 
DSCN3987.JPG

Анонси та оголошення

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД

Інститут цифровізації освіти НАПН України оголошує конкурс на заміщення посад в наукових підрозділах. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, здобули вищу освіту з відповідного наукового напряму не нижче другого (магістерського) рівня. На заміщення вакантної наукової посади може претендувати:

  • завідувача відділу – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • головного наукового співробітника – доктор наук;
  • провідного наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • старшого наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • завідувача сектору – доктор філософії (кандидат наук)
  • наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або магістр, який має не менше п’яти років досвіду;
  • молодшого наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або особа, що має вищу освіту другого (магістерського) рівня.

Учасник конкурсу повинен мати результати наукової діяльності, кількість і якість яких відповідає рівню вакантної наукової посади та особливостям відповідного наукового напряму.


І ОНЛАЙН ШКОЛА "ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ"

Пані та панове! Запрошуємо долучитися в якості учасників до онлайн школи та підвищити рівень своєї цифрової компетентності!

Онлайн школа "Цифрові технології в наукових дослідженнях" є волонтерською ініціативою та проводиться з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів і докторантів.