Всеукраїнський науково–технічний фестиваль «ROBOTICA 2016»

Всеукраїнський науково–технічний фестиваль «ROBOTICA 2016»

Олена Гриб’юк, провідний науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, представляла суддівський корпус на Всеукраїнському науково–технічному фестивалі «ROBOTICA 2016».

Робототехнічний фестиваль «Robotica» - це масштабне свято юних винахідників та визначна подія у сфері науки, техніки і освіти. Щорічно він збирає понад 500 талановитих, творчих, ерудованих дітей з усієї України, які демонструють свої вміння в сфері робототехніки, інженерії та архітектури. 

2.png

В рамках Junior FLL діти 6-9 років продемонстрували своє бачення у вирішенні глобальних проблем. Тема нинішнього сезону Junior FLL: «Сміття - прихований скарб».

Всеукраїнський відбірковий етап олімпіади World Robotic Olimpiad щорічно збирає понад 100 команд юних робототехніків з усієї України. Діти конструюювали і програмували складних роботів, які виконують на спеціальному полі складні завдання. Щорічно переможці представляють Україну на World Robotic Olimpiad.

3.png

Змагання в Підготовчої категорії Всеукраїнської олімпіади з робототехніки за правилами змагань Сумо і Слалом. Новачки моли можливість взяти участь в змаганнях Підготовчої категорії, а саме: Сумо, який передбачає створення робота для виштовхування супротивника за межі рингу і слалом, де потрібно побудувати робота, який швидко пройде трасу, позначену чорною лінією.

Всі, кому цікава архітектура, мали можливість почерпнути нове на Всеукраїнському дитячому архітектурному конкурсі: 175 школярів і дітей з позашкільних установ України презентували свої проекти, присвячені ідеї «Тематичні парки» з кубиків Лего.

В рамках виставки-конкурсу творчих моделей з LEGO учасники продемонстрували свої LEGO-моделі, побудовані не за інструкцією, а створені власноруч фантазійні моделі.

4.png

У цьому році пропонувалося шість зон з активностями та конкурси з призами для дітей, підлітків і дорослих. Усі бажаючі могли приєднатися до будівництва 3-D карти України, для якої організатори побудували спеціальний майданчик перед Палацом спорту. Завершиться фестиваль святковим концертом. Діти та дорослі мали прекрасну можливість зробити свій конструкторський внесок в побудову Мегамоделі фестивалю.

Анонси та оголошення

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД

Інститут цифровізації освіти НАПН України оголошує конкурс на заміщення посад в наукових підрозділах. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, здобули вищу освіту з відповідного наукового напряму не нижче другого (магістерського) рівня. На заміщення вакантної наукової посади може претендувати:

  • завідувача відділу – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • головного наукового співробітника – доктор наук;
  • провідного наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • старшого наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • завідувача сектору – доктор філософії (кандидат наук)
  • наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або магістр, який має не менше п’яти років досвіду;
  • молодшого наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або особа, що має вищу освіту другого (магістерського) рівня.

Учасник конкурсу повинен мати результати наукової діяльності, кількість і якість яких відповідає рівню вакантної наукової посади та особливостям відповідного наукового напряму.


І ОНЛАЙН ШКОЛА "ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ"

Пані та панове! Запрошуємо долучитися в якості учасників до онлайн школи та підвищити рівень своєї цифрової компетентності!

Онлайн школа "Цифрові технології в наукових дослідженнях" є волонтерською ініціативою та проводиться з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів і докторантів.