Всеукраїнський науково–технічний фестиваль «ROBOTICA 2016»

Всеукраїнський науково–технічний фестиваль «ROBOTICA 2016»

Олена Гриб’юк, провідний науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, представляла суддівський корпус на Всеукраїнському науково–технічному фестивалі «ROBOTICA 2016».

Робототехнічний фестиваль «Robotica» - це масштабне свято юних винахідників та визначна подія у сфері науки, техніки і освіти. Щорічно він збирає понад 500 талановитих, творчих, ерудованих дітей з усієї України, які демонструють свої вміння в сфері робототехніки, інженерії та архітектури. 

2.png

В рамках Junior FLL діти 6-9 років продемонстрували своє бачення у вирішенні глобальних проблем. Тема нинішнього сезону Junior FLL: «Сміття - прихований скарб».

Всеукраїнський відбірковий етап олімпіади World Robotic Olimpiad щорічно збирає понад 100 команд юних робототехніків з усієї України. Діти конструюювали і програмували складних роботів, які виконують на спеціальному полі складні завдання. Щорічно переможці представляють Україну на World Robotic Olimpiad.

3.png

Змагання в Підготовчої категорії Всеукраїнської олімпіади з робототехніки за правилами змагань Сумо і Слалом. Новачки моли можливість взяти участь в змаганнях Підготовчої категорії, а саме: Сумо, який передбачає створення робота для виштовхування супротивника за межі рингу і слалом, де потрібно побудувати робота, який швидко пройде трасу, позначену чорною лінією.

Всі, кому цікава архітектура, мали можливість почерпнути нове на Всеукраїнському дитячому архітектурному конкурсі: 175 школярів і дітей з позашкільних установ України презентували свої проекти, присвячені ідеї «Тематичні парки» з кубиків Лего.

В рамках виставки-конкурсу творчих моделей з LEGO учасники продемонстрували свої LEGO-моделі, побудовані не за інструкцією, а створені власноруч фантазійні моделі.

4.png

У цьому році пропонувалося шість зон з активностями та конкурси з призами для дітей, підлітків і дорослих. Усі бажаючі могли приєднатися до будівництва 3-D карти України, для якої організатори побудували спеціальний майданчик перед Палацом спорту. Завершиться фестиваль святковим концертом. Діти та дорослі мали прекрасну можливість зробити свій конструкторський внесок в побудову Мегамоделі фестивалю.

Анонси та оголошення

Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога». Організатори майстер-класу – співробітниці ІЦО НАПН України: Марія Шишкіна, Майя Мар’єнко, Валентина Коваленко. Запрошуємо до участі


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.