Присудження наукового ступеня доктора філософії Киві В. Ю.

Присудження наукового ступеня доктора філософії Киві В. Ю.

В Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України вперше відбулося присудження наукового ступеня «Доктор філософії» зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

На підставі рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 26 листопада 2020 року № 1471 та рішення Вченої ради Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України від 27 листопада 2020 року протокол № 14 видати диплом доктора філософії ад’юнкту наукового відділу організації підготовки та атестації науково-педагогічних кадрів науково-методичного центру організації наукової та науково-технічної діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Киві Владиславу Юрійовичу, зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки», ДР № 000695. Наказ директора Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України № 43 від 27.11.2020 року.

1.jpg

2.jpg

Анонси та оголошення

Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України

11.02.2021 року онлайн відбудеться Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Запрошуємо науковців, аспірантів і докторантів ІІТЗН НАПН України та спільних науково-дослідних лабораторій, педагогічних працівників експериментальних навчальних закладів взяти участь у конференції та опублікувати свої доповіді в електронному виданні «Збірник матеріалів конференції» із присвоєнням ISBN, що буде розміщений у вільному доступі в Електронній бібліотеці НАПН України. Кращі доповіді буде відзначено грамотами. Участь у конференції безкоштовна. Робочі мови конференції: українська, англійська.


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

26.01.2021 року відбудеться засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». Семінар відбудеться в режимі в режимі онлайн за посиланням: https://join.skype.com/aDW9c5m1MJaQ.
Початок семінару об 11.00.