Звіт Інституту цифровізації освіти НАПН України за 2018-2022 рр. та перспективи його розвитку

Звіт Інституту цифровізації освіти НАПН України за 2018-2022 рр. та перспективи його розвитку
16 червня у залі Президії НАПН України відбувся звіт Інституту цифровізації освіти НАПН України за 2018-2022 рр. та перспективи його розвитку. Директор Інституту цифровізації освіти НАПН України, доктор технічних наук, дійсний член (академік) НАПН України, професор Биков Валерій Юхимович виступив з доповіддю про наукову і науково-організаційну діяльність Інституту.
Присутні заслухали виступ голови комісії Володимира Вікторовича Камишина, директора Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації, доктора педагогічних наук, член-кореспондента НАПН України. Робота науково-педагогічного колективу Інституту отримала високу оцінку.
У ході обговорення були представлені відгуки від вітчизняних і зарубіжних освітніх установ, що співпрацюють з Інститутом цифровізації освіти НАПН України. На YouTube каналі Інституту можна ознайомитись з виступами Алли Миколаївни Коломієць, проректора з наукової роботи Вінницького педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, доктора педагогічних наук, професора; Сергія Володимировича Мороза, начальника управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради (Волинська обл.); Стефана Свєтски, професора, PhD, Словацького технологічного університету в Братиславі (Словаччина); Катажини Пєнковської, заступниці директора Управління освіти міста Варшави (Польща).


Анонси та оголошення

Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.


Інститут цифровізації освіти НАПН України запрошує на навчання до аспірантури та докторантури.

Підготовка докторів філософії та докторів наук в Інституті здійснюється в галузі знань "01 Освіта/Педагогіка", зі спеціальності "011 Освітні, педагогічні науки", спеціалізації "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті".


VIII Міжнародна конференція з цифрової освіти

У мирний час ми планували опублікувати найкращі роботи з VIII Міжнародної конференції з цифрової освіти в екологічних університетах, організованої Національним університетом біоресурсів і природокористування України (Київ, Україна) та Вроцлавським університетом природокористування (м. Вроцлав, Польща) спільно з нашим інститутом у томі Post-proceedings 2-го симпозіуму Myroslav I. Zhaldak on Advances in Educational Technology (AET 2021 - https://aet.easyscience.education/2021/). У зв’язку з війною в Україні ця конференція переноситься. Незважаючи на це, подача документів відкрита.


Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні аспекти розвитку STEM-освіти у навчанні природничо-наукових дисциплін»

V Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні аспекти розвитку STEM-освіти у навчанні природничо-наукових дисциплін», проведення якої планувалося 18-19 травня 2022 року в Льотній академії Національного авіаційного університету (м. Кропивницький) переноситься на невизначений термін.