Звіт Інституту цифровізації освіти НАПН України за 2018-2022 рр. та перспективи його розвитку

Звіт Інституту цифровізації освіти НАПН України за 2018-2022 рр. та перспективи його розвитку
16 червня у залі Президії НАПН України відбувся звіт Інституту цифровізації освіти НАПН України за 2018-2022 рр. та перспективи його розвитку. Директор Інституту цифровізації освіти НАПН України, доктор технічних наук, дійсний член (академік) НАПН України, професор Биков Валерій Юхимович виступив з доповіддю про наукову і науково-організаційну діяльність Інституту.
Присутні заслухали виступ голови комісії Володимира Вікторовича Камишина, директора Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації, доктора педагогічних наук, член-кореспондента НАПН України. Робота науково-педагогічного колективу Інституту отримала високу оцінку.
У ході обговорення були представлені відгуки від вітчизняних і зарубіжних освітніх установ, що співпрацюють з Інститутом цифровізації освіти НАПН України. На YouTube каналі Інституту можна ознайомитись з виступами Алли Миколаївни Коломієць, проректора з наукової роботи Вінницького педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, доктора педагогічних наук, професора; Сергія Володимировича Мороза, начальника управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради (Волинська обл.); Стефана Свєтски, професора, PhD, Словацького технологічного університету в Братиславі (Словаччина); Катажини Пєнковської, заступниці директора Управління освіти міста Варшави (Польща).


Анонси та оголошення

Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

18.04.2024 р. відбудеться Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».


Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.