Новини

ВИПУСК №1 (87) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги, друзі, учителі, викладачі, учені! З вірою у наше мирне майбутнє, у життя й працю в незалежній Україні зробили черговий випуск №1 (87) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Включено до Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index (ESCI), має Q3 Journal Citation Indicator (JCI) в категорії Education & Educational Research.

Хочемо, щоб роботу й професійні здобутки дослідників з Бердянська, Житомира, Запоріжжя, Києва, Кременчука, Полтави, Луцьку, Миколаєва, Тернополя, Харкова побачив світ.

Присвячуємо цей випуск Незалежності України, інтелекту, таланту, силі та мужності наших громадян. Ми переможемо. Слава УКРАЇНІ!


27 Лютого 2022


Україна - Польща

Дорогі друзі, Як Ваші давні партнери, яким Україна запала глибоко до серця, шоковані ситуацією та висловлюємо Вам нашу велику підтримку перед обличчям безпрецедентної агресії росії проти України. Керівництво нашого університету, наші співробітники, студенти та соратники глибоко збентежені, і, перш за все, шоковані фактом розв’язання збройного конфлікту, спрямованого проти мирної нації, яка прагне досягати своїх цілей і мрій на економічній, освітній, політичній основі. Ми не можемо і не хочемо бути до цього байдужими, тому солідарні з Вами, дбаючи як про наші професійні контакти, підтримуючи Ваші родини та близьких. Зіткнувшись із цією серйозною кризою, ми віримо, що здоровий глузд переможе, і що незабаром ми зможемо повернутися до повсякденної роботи та спілкування у мирному часі.

Від усієї душі бажаємо вам твердості, сили духу, перемоги, миру та великого хороброго серця.

Канцлер Університету економіки в Бидгощі Філіп Сікора


25 Лютого 2022


Національна доповідь про стан і перспективи розвитку освіти в Україні

Вченими Національної академії педагогічних наук України підготовлено і опубліковано «Національну доповідь про стан і перспективи розвитку освіти в Україні» української та англійською мовами ( англ.«National Report on the State and Prospects of Education Development in Ukraine») за загальною редакцією В. Г. Кременя. Серед авторів учені Інституту цифровізації освіти: В.Ю. Биков, О.О. Овчарук, С.Г. Литвтнова, О.П. Пінчук, О.М. Соколюк, М.П. Шишкіна, С.М. Іванова.

18 Лютого 2022


Звітна наукова конференція Інституту цифровізації освіти

10 лютого 2022 року відбулась Звітна наукова конференція Інституту цифровізації освіти НАПН України. В роботі конференції взяли участь 48 осіб. Підчас роботи конференції наукові доповіді та диспути відбувались у двох секціях: «Відкриті науково-освітні системи та компаративістика інформаційно-освітніх інновацій» і «Хмаро орієнтовані системи та технології відкритого навчального середовища».

11 Лютого 2022


Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагога

3 лютого 2022 р. відбувся круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи», організований Державною установою «Науково-методичний центр Вищої та фахової передвищої освіти» Міністерства освіти і науки України та Інститутом цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України разом з компанією UGEN (Ukrainian Generation).

4 Лютого 2022


Статут Інституту цифровізації освіти НАПН України

Мін’юст Украіни зареєстрував Статут Інституту цифровізації освіти НАПН України. Мої вітання і вдячність колективу Інституту, моєму найблищому науковому й організаційно-управлінському оточенню за багаторічну плідну співпрацю, патріотизм, звитягу і відповідальність, за людяність і порядність, за відчуття надійної підтримки у повсякденному і перспективному. Зробимо все від нас залежне аби справдити сподівання колег і України в царині цифрової трансформації освіти, науки і суспільства.
Валерій Биков.

1 Лютого 2022


Перейменування Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України

27 січня 2022 року Постановою Президії НАПН України № 1-2/1-17 було прийнято рішення про перейменування Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України в Інститут цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України.


28 Січня 2022


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

25 січня 2022 року відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". Під час семінару аспіранти Інституту інформаційних технологій і засобів навчання відзвітували про хід виконання та результати свого дисертаційного дослідження протягом І півріччя 2021-2022 н.р. 

26 Січня 2022


ВИПУСК №6 (86) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги! Опубліковано №6 (86) випуск електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Відповідно наукометричного рейтингу від Google Академія для вітчизняних наукових видань журнал посідає 1 місце у топ 100 «Найкращі публікації» серед наукових періодичних видань України


31 Грудня 2021


Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Новорічних і Різдвяних свят!

Нехай цей рік буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Бажаємо, щоб дух Нового року приніс Вам відчуття казки, а Різдво подарувало віру в чудеса! Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік прийдешній. Хай міцною буде віра у справедливість та власні сили, добрим і щедрим серце, благочестивими думки і наміри, успішними справи, благородними вчинки. Нехай у ваших домівках панують добробут і злагода. Зичимо міцного здоров’я, миру, успіхів, родинного щастя і Божої благодаті!

Щасливого Нового Року та веселого Різдва!

З повагою, директор Валерій Биков
та колектив Інституту інформаційних технологій
і засобів навчання
НАПН України.

31 Грудня 2021


Новини 161 — 170 з 625
Початок | Поперед. | 15 16 17 18 19 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.