Новини

ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОСВІТНІХ СЕРЕДОВИЩ У НАУКОВИХ ПРАЦЯХ ІНСТИТУТУ ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОСВІТНІХ СЕРЕДОВИЩ У НАУКОВИХ ПРАЦЯХ ІНСТИТУТУ

Вийшли з друку наукові праці ІІТЗН НАПН України: колективна монографія «Цифрова трансформація відкритих освітніх середовищ», збірник наукових праць «Цифрова трансформація освіти і науки: теорія і практика», словник «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Видання адресовані науково-педагогічним і педагогічним працівникам, учителям, керівникам закладів освіти, аспірантам, докторантам, широкому колу осіб, хто цікавиться процесами цифрової трансформації освіти та педагогічної науки України.

2 Червня 2020


VІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа академіка І.А. Зязюна у працях його соратників та учнів» VІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа академіка І.А. Зязюна у працях його соратників та учнів»

28 травня відбулось урочисте відкриття VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова школа академіка І.А. Зязюна у працях його соратників та учнів», що ініційована й щорічно проводиться кафедрою педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Співорганізатором цієї наукової події цьогоріч став Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. 5 країн світу, 212 доповідей – статистика конференції. Учасників конференції привітав і виступив з доповіддю Валерій Юхимович Биков, директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, доктор технічних наук, професор, академік НАПН України.

28 Травня 2020


Міжнародний [не] Форум цифрової трансформації шкільної освіти в Україні Міжнародний [не] Форум цифрової трансформації шкільної освіти в Україні

ІІТЗН НАПН України взяв участь у Національній інформаційній агенції «Укрінформ» відбувся Міжнародний [не] Форум цифрової трансформації шкільної освіти в Україні. Під час форуму було розглянуто дві проблеми: відсутність стратегії цифрової трансформації освіти в Україні та виклики для дітей, батьків, вчителів. До слова була запрошена Литвинова Світлана Григорівна, в.о. заступника директора з наукової роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, доктор педагогічних наук, яка виступила з доповіддю «Концепція цифровізації загальної середньої освіти».

28 Травня 2020


Всеукраїнська онлайн-конференція з питань дистанційної освіти та навчально-дослідної роботи в закладах освіти Всеукраїнська онлайн-конференція з питань дистанційної освіти та навчально-дослідної роботи в закладах освіти

27 травня відбулася Всеукраїнська онлайн-конференція з питань дистанційної освіти та навчально-дослідної роботи в закладах освіти. У заході взяли участь понад 110 осіб, зокрема провідні фахівці державних установ системи освіти, директори закладів позашкільної освіти, завідувачі відділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва, директори опорних шкіл.

Литвинова Світлана Григорівна, в.о. заступника директора з наукової роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, доктор педагогічних наук виступила з доповіддю «Дистанційна форма навчання як альтернатива реалізації освітнього процесу під час карантинів». 

27 Травня 2020


Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища» Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища»

22-23 травня 2020 року на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький) відбулася щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища». Співорганізатором заходу виступив Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

23 Травня 2020


Новини від відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем Новини від відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем
Під час карантину співробітниками відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем у дистанційному режимі було продовжено роботу в межах виконання наукового дослідження «Методика використання відкритих електронних науково-освітніх систем для розвитку інформаційно-дослідницької компетентності наукових і науково-педагогічних працівників». Спільна робота над колективною статтею, посібником і методичними рекомендаціями у Google Docs, обговорення та розв’язання дискусійних питань в Skype, розсилання електронною поштою, оперативний зв'язок не переривався жодного дня.
22 Травня 2020


VІІI Міжнародна науково-практична  конференція «MoodleMoot Ukraine 2020 VІІI Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2020
22 травня 2020 р. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступив співорганізатором VІІI Міжнародної науково-практичної конференції «MoodleMoot Ukraine 2020. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle», шо цього року проходила в дистанційному форматі.
22 Травня 2020


V Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці” (ІТОНТ-2020) V Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці” (ІТОНТ-2020)

21-22 травня 2020 року на базі Черкаського державного технологічного університету відбулася V Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці” (ІТОНТ-2020), присвячена 60-річчю університету. Співорганізатором заходу виступив Інститут інформаційних технологій і засобів навчання. Онлайн присутніми були дослідники наукових установ, викладачі університетів і аспіранти. Доповіді присутніх висвітлювали основні напрями розвитку інформаційних технологій і систем та їх використання в освіті, науці, техніці, економіці, управлінні, медицині.

22 Травня 2020


Міжнародна конференція «ICSF-2020: The International Conference on sustainable Futures: Environmental, Technological, Social and Economic Matters» Міжнародна конференція «ICSF-2020: The International Conference on sustainable Futures: Environmental, Technological, Social and Economic Matters»
20-22 травня 2020 р. у дистанційному форматі пройшла Міжнародна конференція «ICSF-2020: The International Conference on sustainable Futures: Environmental, Technological, Social and Economic Matters». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступив у ролі співорганізатора.
21 Травня 2020


НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ВЕБІНАР «ЯК СТВОРИТИ ОСВІТНЄ STEM-СЕРЕДОВИЩЕ, ЯКЕ ПРАЦЮЄ» НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ВЕБІНАР «ЯК СТВОРИТИ ОСВІТНЄ STEM-СЕРЕДОВИЩЕ, ЯКЕ ПРАЦЮЄ»

14 травня 2020 року за сприяння Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України та Державного космічного агентства України відбувся науково-практичний вебінар для керівників обласних та міських департаментів освіти «Як створити освітнє STEM-середовище, яке працює», присвячений реалізації концепції STEM-освіти на практиці у закладах загальної середньої освіти. У семінарі з доповіддю взяв участь директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Валерій Юхимович Биков.

14 Травня 2020Новини 1 — 10 з 373
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

 29.04.2020

ІНСТИТУТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗАСОБІВ НАВЧАНЯ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посади заступника директора з наукової роботи.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають науковий ступінь доктора наук або доктора філософії (кандидата наук), стаж роботи на посадах наукових та (або) науково-педагогічних працівників не менше як 5 років, а також високі моральні якості та організаторські здібності.
Строк подання заяв2 місяці з дня опублікування оголошення.


Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища»

22-23 травня 2020 року на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища»


Запрошуємо на навчання в аспірантуру

Освітньо-наукова програма підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Фахове зростання цифрової компетентності. Якісне дослідження у найактуальнішому та прогресивному напрямі психологічної та педагогічної галузі.

Навчання протягом 4 років на бюджеті чи контракті.


ІV міжнародна конференція (інтернет-конференція) "Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2020. Глобалізований простір інновацій"

28 травня 2020 р. відбудеться ІV міжнародна конференція "Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2020. Глобалізований простір інновацій". Серед тематичних напрямів наступні: освітні реформи, інновації, освітня політика в рамках європеїзації та глобалізації; світові стратегії цифровізації освіти; тенденції розвитку шкільної освіти – міжнародний аспект; актуальні проблеми професійної освіти та освіти дорослих у компаративній перспективі; міжнародний досвід підтримки обдарованості та інклюзивної освіти.


VIII Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2020. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного та змішаного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle на Восьму міжнародну науково-практичну конференцію «MoodleMoot Ukraine 2020. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»


III Міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

13 травня 2020 року відбудеться III Міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті (AREdu) – рецензований міжнародний семінар, присвячений дослідженню застосувань віртуальної та доповненої реальності в освіті. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступає в якості співорганізатора семінару. Дедлайн подачі заявок: 22 квітня 2020 року.


IV Міжнародний семінар «Методи, ресурси і технології відкритого навчання та досліджень» (MROL 2020)

Тематика семінару охоплює питання сучасного стану розвитку та перспектив використання провідних інформаційно-комунікаційних технологій підтримування навчання і наукових досліджень у відкритих системах вищої освіти.


V Міжнародний семінар з питань професійної перепідготовки та навчання протягом усього життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)

Цей семінар призначений для оцінювання нових технологій в освіті, у навчальних середовищах та методиках, що мають задовольнити навчання протягом усього життя людини, професійну підготовку та перепідготовку на основі використання особистісно орієнтованого підходу.


V Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці” (ІТОНТ-2020)

21-23 травня 2020 року на базі Черкаського державного технологічного університету буде проходити V Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці” (ІТОНТ-2020).


Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оприлюднює перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних наукових посад.