Новини

Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях" Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"
14 вересня 2023 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару з доповіддю "Освітні парадигми штучного інтелекту. Приклади застосувань засобів штучного інтелекту в освіті" виступив Олександр Євгенійович Стрижак, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, заступник директора з наукової роботи Національного центру «Мала академія наук України».
14 Вересня 2023


Спеціалізована вчена рада Д 26.459.01 Спеціалізована вчена рада Д 26.459.01

На базі Інституту цифровізації освіти НАПН України з 2010 р. функціонує Спеціалізована вчена рада Д 26.459.01 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті. До складу Спеціалізованої вченої ради наразі залучено 11 докторів наук, які є провідними вченими у галузі цифровізації освіти і науки України.

13 Вересня 2023


Захищені дисертаційні роботи у Спеціалізованій вченій раді Д 26.459.01 протягом 2022-2023 рр. Захищені дисертаційні роботи у Спеціалізованій вченій раді Д 26.459.01 протягом 2022-2023 рр.
У Спеціалізований вченій раді Д 26.459.01 Інституту цифровізації освіти протягом 2022-2023 рр. були прийняті до розгляду та вдало захищені три дисертаційні роботи на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті. Нові наукові результати було отримано в проектуванні сучасної хмаро орієнтованої методичної системи підвищення кваліфікації вчителів природничо-математичних предметів для роботи в науковому ліцеї (Майя Мар’єнко); розробленні не тільки теорії, а й методичні засади проєктування веб-базованого освітнього середовища університету (Юлія Романишин); проєктування, адміністрування та використання хмаро орієнтованого середовища навчання майбутніх учителів інформатики (Василь Олексюк).
13 Вересня 2023


Сердечні вітання з Днем Незалежності України від Почесного консула України в Бидгощі Президента WSG University Кшиштофа Сікора Сердечні вітання з Днем Незалежності України від Почесного консула України в Бидгощі Президента WSG University Кшиштофа Сікора
24 Серпня 2023


Результати онлайн-опитування вчителів з питань готовності та потреб вчителів щодо використання цифрових засобів в умовах війни Результати онлайн-опитування вчителів з питань готовності та потреб вчителів щодо використання цифрових засобів в умовах війни

Вчені Інституту цифровізації освіти НАПН України оприлюднили результати всеукраїнського онлайн-опитування вчителів та педагогічних працівників «Готовність і потреби вчителів щодо використання цифрових засобів та ІКТ в умовах війни: 2023», в якому взяли участь 42 708 респонденти.

Опитування проводилось спільно вченими Інституту цифровізації освіти НАПН України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» у період з 13 березня до 13 квітня 2023 року.
23 Серпня 2023


Матеріали 8-ї міжнародної конференції: Цифрова освіта в екологічних університетах (DEEU 2022) Матеріали 8-ї міжнародної конференції: Цифрова освіта в екологічних університетах (DEEU 2022)
Спільно з редакційною колегією після конференційного видання представляємо вашій увазі збірку тез 8-ї міжнародної конференції: Цифрова освіта в екологічних університетах. Цей захід є щорічним. Його організовано та проведено відповідно до плану діяльності НАПН України на 2022 рік. Співорганізатор заходу – Інститут цифровізації освіти НАПН України.
4 Серпня 2023


Інститут цифровізації освіти для університету Інститут цифровізації освіти для університету
30 червня На запрошення директора Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Романа Гуревича заступник директора Інституту цифровізації освіти НАПН України Світлана Литвинова прочитала гостьову лекцію на тему "Штучний інтелект : освітні аспекти". У заході взяли участь викладачі, аспіранти та слухачі курсів підвищення кваліфікації. Лекція отримала своє продовження у виконанні практичних вправ та жвавому обговоренні результатів.

23 Липня 2023


Тренінг «Штучний інтелект для молоді» Тренінг «Штучний інтелект для молоді»

З 3 по 12 липня відбувся інноваційний тренінг «Штучний інтелект для молоді» для вчителів початкової та середньої освіти. Ініціатор, експерт і тренер першої команди вчителів – Світлана Литвинова, заступниця директора Інституту цифровізації освіти НАПН України, докторка педагогічних наук, старша наукова співробітниця. У тренінгу взяли участь 27 осіб. Це представники Львівської, Донецької, Харківської, Запорізької, Тернопільської, Дніпропетровської, Сумської, Херсонської, Вінницької, Одеської, Київської областей та м. Києва.

23 Липня 2023


ІІ Літня школа підвищення кваліфікації "ШІ+освіта+наука" ІІ Літня школа підвищення кваліфікації "ШІ+освіта+наука"

30.06.23-02.07.23 організовано та проведено очну ІІ Літню школу підвищення кваліфікації "ШІ+освіта+наука", ініціатором якої була ВГО "Інноваційний університет". Анна Яцишин, провідний науковий співробітник Інституту цифровізації освіти НАПН України була однією з розробників Програми підвищення кваліфікації та спікером цієї Літньої школи. Учасники – представники закладів вищої освіти, наукових установ, професійних та громадських об’єднань, установ неформальної освіти.

20 Липня 2023


Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01

11 липня 2023 року о 14:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Олексюка Василя Петровича «Теоретико-методичні основи проєктування, адміністрування та використання хмаро орієнтованого середовища навчання майбутніх учителів інформатики» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

12 Липня 2023



Новини 31 — 40 з 580
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД

Інститут цифровізації освіти НАПН України оголошує конкурс на заміщення посад в наукових підрозділах. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, здобули вищу освіту з відповідного наукового напряму не нижче другого (магістерського) рівня. На заміщення вакантної наукової посади може претендувати:

  • завідувача відділу – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • головного наукового співробітника – доктор наук;
  • провідного наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • старшого наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • завідувача сектору – доктор філософії (кандидат наук)
  • наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або магістр, який має не менше п’яти років досвіду;
  • молодшого наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або особа, що має вищу освіту другого (магістерського) рівня.

Учасник конкурсу повинен мати результати наукової діяльності, кількість і якість яких відповідає рівню вакантної наукової посади та особливостям відповідного наукового напряму.


Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами

23-24 листопада 2023 р. відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами, що проходитиме у університеті Григорія Сковороди у м. Переяслав. Інститут цифровізації освіти НАПН України є одним із організаторів конференції. Захід проводитиметься у очному та дистанційному форматі. Запрошуємо до участі.


ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2023»

21 листопада 2023 року в онлайн форматі заплановано проведення ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2023».

Напрями роботи конференції

1. Сучасний стан і перспективи використання цифрових технологій в освіті та інших галузях.

2. Актуальні проблеми соціальної та політичної психології.

3. Освітній процес в умовах воєнного стану: проблеми та шляхи вирішення.

4. Сучасні проблеми в галузі енергетики.

5. Інтеграції молодих вчених у міжнародний науковий простір: досвід та перспективи.


І ОНЛАЙН ШКОЛА "ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ"

Пані та панове! Запрошуємо долучитися в якості учасників до онлайн школи та підвищити рівень своєї цифрової компетентності!

Онлайн школа "Цифрові технології в наукових дослідженнях" є волонтерською ініціативою та проводиться з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів і докторантів.


Підвищення рівня цифрової компетентності

з 23 жовтня по 21 листопада 2023 року Інститут цифровізації освіти спільно з Університетом менеджменту освіти проводить навчання з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових і науково-педагогічних працівників НАПН України.