Новини

Другий етап тренінгів «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати» Другий етап тренінгів «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати»
25-27 серпня у Запоріжжі пройшов другий етап тренінгів «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати». Тренінг став першим масштабним заходом практичного експериментального проекту «Розвиток інклюзивного освітнього середовища у Запорізький області», який розпочато 15 липня Благодійним Фондом Порошенка спільно з Міністерством освіти і науки України. Тренінг з ефективного використання ІКТ у формувальному оцінюванні дітей з особливими потребами провела Ніна Петрівна Дементієвська, науковий співробітник ІІТЗН НАПН України.
27 Серпня 2016


Впровадження електронних освітніх ресурсів в систему початкової школи Впровадження електронних освітніх ресурсів в систему початкової школи
Відбувся круглий стіл «Впровадження електронних освітніх ресурсів в систему початкової школи» в рамках Всеукраїнського педагогічного експерименту «Розумники» (Smart Kids). Керівник проекту С.Г. Литвинова, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, доповіла про результати ІІ етапу дослідно-експериментальної роботи.
25 Серпня 2016


День Державного Прапора і Незалежності України! День Державного Прапора і Незалежності України!
Шановні колеги, шановні співвітчизники! 
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України! 
Розбудова незалежної, могутньої та заможної держави — прагнення кожного українця, 
мета, на досягнення якої ми спрямовуємо максимум своїх зусиль. 
Бажаемо Вам миру, благополуччя, творчих здобутків і звершень, які примножать велич України!
24 Серпня 2016


Наукометричний рейтинг безпосередньо від Google Академія
Для вітчизняних наукових журналів з червня 2016 року маємо наукометричний рейтинг безпосередньо від Google Академія
Дуже приємно, що всі видання за участю Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України входять до ТОП-100: Інформаційні технології і засоби навчання (4-те місце), Інформаційні технології в освіті (6-те місце), Комп'ютер у школі та сім'ї (20-те місце)!
27 Липня 2016


Одноденний семінар-тренінг «Засоби розв'язання математичних задач у SageMathCloud» Одноденний семінар-тренінг «Засоби розв'язання математичних задач у SageMathCloud»
З ініціативи спільної науково-дослідної лабораторії з питань використання хмарних технологій Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся одноденний семінар-тренінг «Засоби розв'язання математичних задач у SageMathCloud».
4 Липня 2016


Всеукраїнський науково-практичний семінар «Тематика здорового харчування у змісті середньої освіти: МОЛОКО ТА МОЛОЧНІ ПРОДУКТИ» Всеукраїнський науково-практичний семінар «Тематика здорового харчування у змісті середньої освіти: МОЛОКО ТА МОЛОЧНІ ПРОДУКТИ»

В Міністерстві освіти і науки відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Тематика здорового харчування у змісті середньої освіти: МОЛОКО ТА МОЛОЧНІ ПРОДУКТИ» за участі Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, представників компаній-виробників молочних продуктів "Данон-Україна" та "Лакталіс-Україна", Європейської Бізнес Асоціації в рамках проекту "Три молочних продукти на день".

1 Липня 2016


Відбувся захист кандидатської дисертації Іванюк Ірини Володимирівни

01 липня 2016 року о 14.30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбувся захист кандидатської захист дисертації Іванюк Ірини Володимирівни на тему «Розвиток комп’ютерно орієнтованого навчального середовища в умовах полікультурної освіти учнів у країнах Європейського Союзу» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

1 Липня 2016


Відбувся захист докторської дисертації Шишкіної Марії Павлівни

01 липня 2016 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбувся захист докторської дисертації Шишкіної Марії Павлівни на тему «Теоретико-методичні засади формування і розвитку хмаро орієнтованого освітньо-наукового середовища вищого навчального закладу» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

1 Липня 2016


Відбувся захист кандидатської дисертації Балалаєвої Олени Юріївни
30 червня 2016 року о 14.30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбувся захист кандидатської захист дисертації Балалаєвої Олени Юріївни на тему «Проектування електронних посібників з латинської мови для вищих аграрних навчальних закладів» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.
30 Червня 2016


Відбувся захист докторської дисертації Литвинової Світлани Григорівни
30 червня 2016 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбувся захист докторської дисертації Литвинової Світлани Григорівни на тему «Теоретико-методичні основи проектування хмаро орієнтованого навчального середовища загальноосвітнього навчального закладу» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.
30 Червня 2016



Новини 481 — 490 з 597
Початок | Поперед. | 47 48 49 50 51 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

01.04.2024 р. відбудеться Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».


XV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2024»

Запрошуємо до участі в заходах, що пройдуть за ініціативи співробітників ІЦО НАПН України.

  1. Науково-практична конференція «Упровадження цифрових технологій в освітній процес: сучасні підходи», спільно з ІМЗО - 27.03.2024 р., 14:00-16:00.
  2. Науково-практична конференція «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованих методичних систем дослідницького навчання предметів природничо-математичного циклу в закладах освіти - Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» (присвячена пам’яті видатного вченого, академіка Мирослава Івановича Жалдака) - 27.03.2024 р., 10:00-16:00.
  3. Майстер-класи в рамках дослідницького проєкту «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» - 28.03.2024 р., 11:00-17:00.
  4. Вебінар «Інформаційно-цифрові технології для оцінювання результативності педагогічних досліджень» - 28.03.2024 р., 11:00-11:45.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук зі спеціальності "011 Освітні, педагогічні науки" ("Інформаційно-комунікаційні технології в освіті").


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


Опитування вчителів 2024 «Моніторинг готовності та потреб вчителів щодо використання цифрових засобів та ІКТ»

Інститут цифровізації освіти НАПН України спільно з ДНЗ «Інститут модернізації змісту освіти» з 12 лютого по 31 березня 2024 р. проводить всеукраїнське онлайн опитування вчителів щодо використання ними цифрових засобів та ІКТ.

Запрошуємо Вас долучитись до опитування за посиланням https://forms.gle/JxWXQ8btuFDnUqNA6.


Методологічний семінар з проблем профільної середньої освіти

4 квітня 2024 р. відбудеться методологічний семінар «ПРОФІЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА: ВИКЛИКИ І ШЛЯХИ РЕАЛІЗАЦІЇ». Методологічний семінар пройде у змішаному форматі. У роботі семінару передбачаються виступи на пленарному засіданні, проблемні дискусії на круглих столах, онлайн презентації інноваційних освітніх практик реалізації профільного навчання в різних типах закладів освіти. Серед наукових напрямів роботи семінару: Формування і перспективи розвитку цифрового освітнього середовища закладів профільної середньої освіти; Підготовка педагогічних працівників до профільного навчання в умовах реформування української освіти.


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.