Новини

Всеукраїнський день бібліотек Всеукраїнський день бібліотек
Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек, що відзначається щорічно 30 вересня. Щирі вітання колегам з Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського! Ми вдячні Вам за збереження й поширення наково-педагогічної літератури, національної культурної спадщини. Дякуємо усім хто долучився до створення Електронної бібліотеки НАПН України і активно наповнює її інформаційними науково-освітніми ресурсами.
30 Вересня 2016


Відбувся вебінар з використання технології SmartKids для навчання учнів початкових класів Відбувся вебінар з використання технології SmartKids для навчання учнів початкових класів

З 2014 року в українських школах впроваджується технологія «Smart Kids» - навчання учнів початкових класів за допомогою електронних освітніх ігрових ресурсів, розроблених ТОВ «Розумники».

30 Вересня 2016


Семінар з питань використання міжнародної наукометричної бази даних Web of Science Семінар з питань використання міжнародної наукометричної бази даних Web of Science

На виконання Наказу Національної академії педагогічних наук України від 18 лютого 2015 року №18 од "Про затвердження першочергових заходів з інформаційної діяльності НАПН України" 27 вересня 2016 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся практичний семінар з питань використання міжнародної наукометричної бази Web of Science.

27 Вересня 2016


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»
22 вересня 2016 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях». На семінарі були присутні аспіранти, докторанти, наукові співробітники Інституту та гості семінару.
22 Вересня 2016


Круглий стіл "Перспективи подальшого розвитку системи загальної середньої освіти" Круглий стіл "Перспективи подальшого розвитку системи загальної середньої освіти"
16 вересня у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти відбулася зустріч освітян різних регіонів України за круглим столом "Перспективи подальшого розвитку системи загальної середньої освіти". Директори шкіл, представники вищих педагогічних навчальних закладів, науковці Національної академії педагогічних наук України конструктивно обговорювали проекти "Концепції середньої загальноосвітньої школи України" та Концептуальних засад реформування середньої освіти "Нова українська школа". Від Інституту в Кругломі столі взяла участь заступник директора Ольга Пінчук. У Порівняльному аналізі концептуальних документів активну участь взяли представники батьківської громадськості, сільських шкіл, директори різнопрофільних шкіл і колегіумів.
16 Вересня 2016


Семінар в рамках українсько-польського проекту «Нова українська школа» Семінар в рамках українсько-польського проекту «Нова українська школа»
3-10 вересня в рамках українсько-польського проекту «Нова українська школа» відбувся семінар, присвячений розробці нових підходів до написання навчальних програм на компетентісних засадах (Польща, м.Сулеювек). До роботи залучилися співробітники Інституту Овчарук О.В. та Дементієвська Н.П., що працювали у робочих групах.
10 Вересня 2016


Презентація «Національної доповіді про стан і перспективи розвитку освіти в Україні» Презентація «Національної доповіді про стан і перспективи розвитку освіти в Україні»
5 вересня 2016 р. відбулася презентація «Національної доповіді про стан і перспективи розвитку освіти в Україні».
7 Вересня 2016


Захист кандидатської дисертації Кочаряна Артура Борисовича Захист кандидатської дисертації Кочаряна Артура Борисовича
06 вересня 2016 року о 14.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбувся захист кандидатської захист дисертації Кочаряна Артура Борисовича на тему «Розвиток інформаційно-комунікаційної компетентності науково-педагогічних працівників гуманітарних спеціальностей класичних університетів» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.
6 Вересня 2016


Зі святом знань! Зі святом знань!

Шановні освітяни, учні, студенти, батьки!

Щиро вітаємо з особливим для всіх нас святом - Днем знань і початком навчального року!

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним і світлим, надихне на плідну працю, відкриє нові шляхи для творчих здобутків! Бажаємо успіхів, невичерпної енергії, натхнення, миру та злагоди!

Зі святом!
1 Вересня 2016


Другий етап тренінгів «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати» Другий етап тренінгів «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати»
25-27 серпня у Запоріжжі пройшов другий етап тренінгів «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати». Тренінг став першим масштабним заходом практичного експериментального проекту «Розвиток інклюзивного освітнього середовища у Запорізький області», який розпочато 15 липня Благодійним Фондом Порошенка спільно з Міністерством освіти і науки України. Тренінг з ефективного використання ІКТ у формувальному оцінюванні дітей з особливими потребами провела Ніна Петрівна Дементієвська, науковий співробітник ІІТЗН НАПН України.
27 Серпня 2016Новини 491 — 500 з 616
Початок | Поперед. | 48 49 50 51 52 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

24 червня 2024 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбудеться Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару докторанти та аспіранти Інституту звітують про хід виконання та результати свого дисертаційного дослідження.
Семінар відбудеться в дистанційному форматі.


Онлайн-курс «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості»

Запрошуємо взяти участь у навчанні на онлайн-курсі «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості». Цей курс допоможе вам:

  • зрозуміти концепцію відкритої науки: дізнатися, як вона впливає на процес рецензування та яким чином можна використовувати її принципи для підвищення якості наукових публікацій;
  • опанувати новітні інструменти та методи: ознайомитися з цифровими платформами та інноваційними технологіями, що спрощують процес рецензування та роблять його більш прозорим;
  • розвинути навички рецензування: навчитися давати конструктивний зворотний зв’язок, аналізувати наукові статті та інші матеріали в умовах відкритого доступу;
  • дізнатися про етичні аспекти та виклики: розглянути питання конфіденційності, прозорості та об’єктивності в сучасному науковому середовищі.

25 червня 2024 року о 15:00 відбудеться презентація онлайн-курсу.

Реєстраційна форма https://forms.gle/rs4pk5ygyHi33X7M8


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.