Новини

Про нові методи та засоби навчання дізнавалися вчителі Харківської області на ознайомчому семінарі Про нові методи та засоби навчання дізнавалися вчителі Харківської області на ознайомчому семінарі
13-14 квітня у Харкові компанія «Розумники» провела ознайомчий навчальний семінар для директорів, завучів, методистів, вчителів навчальних закладів області. Педагоги дізнавалися, як працювати з новими засобами навчання, як ефективно організувати навчально-методичну роботу. Також усім присутнім було презентовано освітні проекти, які діють в Україні та як навчальний заклад може стати їх учасником.
15 Квітня 2016


Всеукраїнський семінар “Формування інформаційно-освітнього середовища на основі технологій електронних соціальних мереж” Всеукраїнський семінар “Формування інформаційно-освітнього середовища на основі технологій електронних соціальних мереж”
Науковці відділу технологій відкритого навчального середовища 14 квітня організували та провели Всеукраїнський семінар “Формування інформаційно-освітнього середовища на основі технологій електронних соціальних мереж” у рамках Міжнародної виставки “Освіта і кар’єра”-2016 (Український дім, м. Київ).
14 Квітня 2016


Засідання науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України Засідання науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України
12-13.04.2016 відбулися засідання науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України, до складу яких увійшли співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.
13 Квітня 2016


Педагоги Полтавщини знайомилися з інноваціями в освіті Педагоги Полтавщини знайомилися з інноваціями в освіті
12 квітня на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського компанія «Розумники» провела ознайомчий навчальний семінар для педагогів Полтавщини. І директори, і завучі, і методисти, і вчителі навчальних закладів області прибули на захід, щоб дізнатися, як ефективно осучаснити навчально-методичну роботу.
12 Квітня 2016


Відкрите громадське обговорення проекту наказу Міністерства освіти і науки України

5 квітня 2016 року у Міністерстві освіти і науки України відбулось відкрите громадське обговорення проекту наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів» за участі представників міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, педагогічних працівників, науковців, виробників навчального обладнання, представників громадських організацій. 

В обговоренні взяли участь директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України В.Ю. Биков, провідний науковий співробітник відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту О.М. Соколюк. 

5 Квітня 2016


Про хід реалізації дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою  «Хмарні сервіси в освіті» було заслухано на Колегії Міністерства освіти і науки України Про хід реалізації дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Хмарні сервіси в освіті» було заслухано на Колегії Міністерства освіти і науки України

На Колегії Міністерства освіти і науки України було заслухано доповідь завідувача відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України к.пед.н. Литвинової С.Г «Про хід реалізації дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Хмарні сервіси в освіті», 2014-2017 н.р.»

4 Квітня 2016


Хай зірки не гаснуть! Хай зірки не гаснуть!
1 квітня 2016 року гімназійна родина Летичівського НВК №2 «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – гімназія» Хмельницької області зібралась на традиційному святі обдарованих дітей та їх наставників «Хай зірки не гаснуть!». Віншували зірочок науки, спорту, мистецтва Летичівської гімназії!
1 Квітня 2016


Науковий телеміст Науковий телеміст
31 березня відбувся «Науковий телеміст», що проводився спільною науково-дослідною лабораторією «Хмарні технології в освіті» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та ДВНЗ «Криворізький національний університет» в межах науково-освітнього марафону «ІННОВАТИКА В НАУЦІ ТА ОСВІТІ: СИНЕРГІЯ ІНТЕГРАЦІЇ».
31 Березня 2016


Ярослав Кохан: Освітні виставки повинні пропонувати сучасні рішення Ярослав Кохан: Освітні виставки повинні пропонувати сучасні рішення
Нещодавно на базі Київського Палацу дітей та юнацтва проходила Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».
29 Березня 2016


Навчальні тренінги «Використання хмарних сервісів Google у професійній діяльності» для керівників дошкільних навчальних закладів. Навчальні тренінги «Використання хмарних сервісів Google у професійній діяльності» для керівників дошкільних навчальних закладів.
17 та 24 березня 2016 р. у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського фахівцями Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України проведено навчальні тренінги «Використання хмарних сервісів Google у професійній діяльності» для керівників дошкільних навчальних закладів.
24 Березня 2016Новини 491 — 500 з 556
Початок | Поперед. | 48 49 50 51 52 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Онлайн-форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»

20.09.2023 року запрошуємо до участі у V Всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Пленарне засідання онлайн-форуму триватиме 10:00–13:00.

Робота секцій триватиме з 14:00 до17:00. Інститут цифровізації освіти організовує і координує роботу секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI». Участь безкоштовна. Матеріали (тези доповідей) будуть опубліковані у збірнику тез онлайн-форуму і розіслано авторам у грудні 2023 р.


ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Імерсивні технології в освіті»

22 вересня 2023 року Інститут цифровізації освіти НАПН України проводить ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Імерсивні технології в освіті». Запрошуємо Вас до участі. За результатами заходу буде видано електронний збірник наукових праць конференції, розміщений в електронній бібліотеці НАПН України. Реєстрація для участі у конференції і подання матеріалів за посиланням https://forms.gle/Ecqkp9x5v4jxeEVm6

Детальніше


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.