Новини

Вітаємо з Днем працівників освіти!
Шановні колеги, від щирого серця вітаємо вас з професійним святом! Фахового зростання й творчих перемог, реалізації благородного і високого покликання, звершень та успіхів всім, хто працює задля розвитку вітчизняної освіти. 
Бажаємо невичерпного натхнення, міцного здоров’я, благополуччя, миру та злагоди! 
2 Жовтня 2016


Круглий стіл на тему «Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату у наукових текстах в Україні» Круглий стіл на тему «Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату у наукових текстах в Україні»
30 вересня 2016 р. співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у круглому столі на тему «Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату у наукових текстах в Україні», який відбувся у Міністерстві юстиції України (м. Київ, пров. Рильського, 8a – зал засідань Колегії Мін’юсту «Грецька зала») за ініціативи Науково-дослідного центру з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України та спільно з Міністерством юстиції України, Міністерством освіти і науки України, Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрНУ, ДП «Інформаційні судові системи» Державної судової адміністрації України та за підтримки Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та Американських Рад з міжнародної освіти.
30 Вересня 2016


Всеукраїнський день бібліотек Всеукраїнський день бібліотек
Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек, що відзначається щорічно 30 вересня. Щирі вітання колегам з Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського! Ми вдячні Вам за збереження й поширення наково-педагогічної літератури, національної культурної спадщини. Дякуємо усім хто долучився до створення Електронної бібліотеки НАПН України і активно наповнює її інформаційними науково-освітніми ресурсами.
30 Вересня 2016


Відбувся вебінар з використання технології SmartKids для навчання учнів початкових класів Відбувся вебінар з використання технології SmartKids для навчання учнів початкових класів

З 2014 року в українських школах впроваджується технологія «Smart Kids» - навчання учнів початкових класів за допомогою електронних освітніх ігрових ресурсів, розроблених ТОВ «Розумники».

30 Вересня 2016


Семінар з питань використання міжнародної наукометричної бази даних Web of Science Семінар з питань використання міжнародної наукометричної бази даних Web of Science

На виконання Наказу Національної академії педагогічних наук України від 18 лютого 2015 року №18 од "Про затвердження першочергових заходів з інформаційної діяльності НАПН України" 27 вересня 2016 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся практичний семінар з питань використання міжнародної наукометричної бази Web of Science.

27 Вересня 2016


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»
22 вересня 2016 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях». На семінарі були присутні аспіранти, докторанти, наукові співробітники Інституту та гості семінару.
22 Вересня 2016


Круглий стіл "Перспективи подальшого розвитку системи загальної середньої освіти" Круглий стіл "Перспективи подальшого розвитку системи загальної середньої освіти"
16 вересня у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти відбулася зустріч освітян різних регіонів України за круглим столом "Перспективи подальшого розвитку системи загальної середньої освіти". Директори шкіл, представники вищих педагогічних навчальних закладів, науковці Національної академії педагогічних наук України конструктивно обговорювали проекти "Концепції середньої загальноосвітньої школи України" та Концептуальних засад реформування середньої освіти "Нова українська школа". Від Інституту в Кругломі столі взяла участь заступник директора Ольга Пінчук. У Порівняльному аналізі концептуальних документів активну участь взяли представники батьківської громадськості, сільських шкіл, директори різнопрофільних шкіл і колегіумів.
16 Вересня 2016


Семінар в рамках українсько-польського проекту «Нова українська школа» Семінар в рамках українсько-польського проекту «Нова українська школа»
3-10 вересня в рамках українсько-польського проекту «Нова українська школа» відбувся семінар, присвячений розробці нових підходів до написання навчальних програм на компетентісних засадах (Польща, м.Сулеювек). До роботи залучилися співробітники Інституту Овчарук О.В. та Дементієвська Н.П., що працювали у робочих групах.
10 Вересня 2016


Презентація «Національної доповіді про стан і перспективи розвитку освіти в Україні» Презентація «Національної доповіді про стан і перспективи розвитку освіти в Україні»
5 вересня 2016 р. відбулася презентація «Національної доповіді про стан і перспективи розвитку освіти в Україні».
7 Вересня 2016


Захист кандидатської дисертації Кочаряна Артура Борисовича Захист кандидатської дисертації Кочаряна Артура Борисовича
06 вересня 2016 року о 14.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбувся захист кандидатської захист дисертації Кочаряна Артура Борисовича на тему «Розвиток інформаційно-комунікаційної компетентності науково-педагогічних працівників гуманітарних спеціальностей класичних університетів» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.
6 Вересня 2016



Новини 491 — 500 з 618
Початок | Поперед. | 48 49 50 51 52 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.