Новини

15.06.2016 Виставка наукових досягнень у Верховній Раді України. 15.06.2016 Виставка наукових досягнень у Верховній Раді України.

14-15.06.2016 р. у Верховній Раді України за ініціативи Комітету з питань науки і освіти проведено виставку наукових досягнень Національної академії наук України та галузевих академій наук – Національної академії педагогічних наук України, Національної академії медичних наук України, Національної академії мистецтв України, Національної академії правових наук України і Національної академії аграрних наук України.

15 Червня 2016


У Рівному готові впроваджувати нові освітні проекти У Рівному готові впроваджувати нові освітні проекти
Перейняти досвід європейських колег та впровадити новий підхід до навчання у школі вирішили і у Рівненській облдержадміністрації. Нещодавно заступник голови Світлана Богатирчук-Кривко зустрілася з представниками ТМ «Розумники».
10 Червня 2016


Перша Літня школа «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» Перша Літня школа «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences»
1-7 червня 2016 року відбулася Перша Літня школа «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» в рамках дослідницького проекту всеукраїнського рівня «Варіативні моделі комп’ютерно орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» в місті Луцьк на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Національного університету «Львівська політехніка», Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.
7 Червня 2016


V Міжнародна науково практична конференція «Математика. Інформаційні технології. Освіта» (МІТО-2016) V Міжнародна науково практична конференція «Математика. Інформаційні технології. Освіта» (МІТО-2016)
відбулася 5-7 червня 2016 року за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Національного університету «Львівська політехніка», Міністерства освіти і науки України.
7 Червня 2016


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі» Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»
30 травня 2016 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».
30 Травня 2016


Семінар-тренінг для відповідальних осіб від установ Академії з питань створення профілів наукових колективів та включення наукових фахових видань до міжнародних наукометричних баз даних. Семінар-тренінг для відповідальних осіб від установ Академії з питань створення профілів наукових колективів та включення наукових фахових видань до міжнародних наукометричних баз даних.
25 травня 2016 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся черговий семінар-тренінг для відповідальних осіб від установ Академії з питань створення профілів наукових колективів та включення наукових фахових видань до міжнародних наукометричних баз даних.
25 Травня 2016


Запровадження електронних освітніх ресурсів Запровадження електронних освітніх ресурсів
Заступник директора Інституту Спірін О.М. взяв участь у круглому столі «Освітня політика в умовах інформаційного суспільства», що був проведений Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти, Комітетом Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку та Асоціацією підприємств інформаційних технологій України 24 травня. У роботі круглого столу також взяли участь ТМ «Розумники» і ТОВ «Є-Підручники».
25 Травня 2016


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі» Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»
Відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». 
23 Травня 2016


Цифрове видавництво вищого навчального закладу Цифрове видавництво вищого навчального закладу
Тепер на виданні навчальних матеріалів економлять не тільки університети, які замовляють послуги у видавництвах, а й ті, що мають власні друкарські верстати. Адже за останній рік стрімко піднялась вартість обладнання та його обслуговування. Ріст цін на папір (більше 70 грн. за пачку офісного, більше 1 тис. доларів за тонну офсетного) та витратні матеріали змушують зменшувати тиражі навчальної літератури до кількох примірників. Якщо в окремих випадках деякі бібліотеки дозволяють робити ксерокопію сторінок, то інші - користуватися книгами лише у читальному залі.
23 Травня 2016


VII Всеукраїнська науково-методична конференція Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті (КМІТО’2016) VII Всеукраїнська науково-методична конференція Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті (КМІТО’2016)

19-20 травня 2016 року на базі Фізико-математичного факультету Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбулась VII Всеукраїнська науково-методична конференція Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті (КМІТО’2016). Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступав в якості співорганізатора конференції.

20 Травня 2016



Новини 491 — 500 з 594
Початок | Поперед. | 48 49 50 51 52 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

XV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2024»

Запрошуємо до участі в заходах, що пройдуть за ініціативи співробітників ІЦО НАПН України.

  1. Науково-практична конференція «Упровадження цифрових технологій в освітній процес: сучасні підходи», спільно з ІМЗО - 27.03.2024 р., 14:00-16:00.
  2. Науково-практична конференція «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованих методичних систем дослідницького навчання предметів природничо-математичного циклу в закладах освіти - Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» (присвячена пам’яті видатного вченого, академіка Мирослава Івановича Жалдака) - 27.03.2024 р., 10:00-16:00.
  3. Майстер-класи в рамках дослідницького проєкту «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» - 28.03.2024 р., 11:00-17:00.
  4. Вебінар «Інформаційно-цифрові технології для оцінювання результативності педагогічних досліджень» - 28.03.2024 р., 11:00-11:45.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук зі спеціальності "011 Освітні, педагогічні науки" ("Інформаційно-комунікаційні технології в освіті").


Міжнародна науково-практична конференція «Цифрова компетентність вчителя нової української школи 2024: інновації в умовах змін.

21 березня запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Цифрова компетентність вчителя нової української школи 2024: інновації в умовах змін», що проходитиме в онлайн форматі. На заході, що 7 років поспіль збирає вчителів, керівників шкіл, методистів, спеціалістів системи ППО, викладачів ЗВО, студентів, аспірантів, докторантів, наукових та науково-педагогічних працівників України і зарубіжжя, обговорюються актуальні проблеми освіти в контексті цифрових трансформацій.

Реєстрація учасників, зразок оформлення матеріалів та детальна інформація знаходиться на сайті за посиланням >>>


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


Опитування вчителів 2024 «Моніторинг готовності та потреб вчителів щодо використання цифрових засобів та ІКТ»

Інститут цифровізації освіти НАПН України спільно з ДНЗ «Інститут модернізації змісту освіти» з 12 лютого по 31 березня 2024 р. проводить всеукраїнське онлайн опитування вчителів щодо використання ними цифрових засобів та ІКТ.

Запрошуємо Вас долучитись до опитування за посиланням https://forms.gle/JxWXQ8btuFDnUqNA6.


Методологічний семінар з проблем профільної середньої освіти

4 квітня 2024 р. відбудеться методологічний семінар «ПРОФІЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА: ВИКЛИКИ І ШЛЯХИ РЕАЛІЗАЦІЇ». Методологічний семінар пройде у змішаному форматі. У роботі семінару передбачаються виступи на пленарному засіданні, проблемні дискусії на круглих столах, онлайн презентації інноваційних освітніх практик реалізації профільного навчання в різних типах закладів освіти. Серед наукових напрямів роботи семінару: Формування і перспективи розвитку цифрового освітнього середовища закладів профільної середньої освіти; Підготовка педагогічних працівників до профільного навчання в умовах реформування української освіти.


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.