Новини

У Львові відбулась презентація нових ідей для навчання У Львові відбулась презентація нових ідей для навчання
Педагоги Львова відвідали навчально-практичний семінар, який 21 квітня провели «Розумники».
21 Квітня 2016


Сучасний підхід до навчання у Нововолинську Сучасний підхід до навчання у Нововолинську
Минулого року Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 – колегіум Нововолинської міської ради Волинської області долучилася до «Всеукраїнського педагогічного експерименту «Розумники», який передбачає використання електронних інтерактивних ресурсів для вивчення базових предметів у початкових класах. Школа вже встигла освоїти сучасні засоби навчання та взимку провести на базі свого навчального закладу міський семінар учителів початкових класів «Упровадження експерименту «Розумники». А ось нещодавно, у середу, 20 квітня, за ініціативи ТМ «Розумники» знову у школі пройшов семінар педагогів початкової освіти.
20 Квітня 2016


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі» Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»
19.04.2016. Відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». 
19 Квітня 2016


Вчителі фізики та методисти Волинської області обмінювалися досвідом з використання освітніх технологій Вчителі фізики та методисти Волинської області обмінювалися досвідом з використання освітніх технологій
До Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти 19 квітня вчителі фізики та методисти області прибули на семінар «Використання цифрових освітніх технологій у навчанні фізики в загальноосвітніх навчальних закладах», який проводила ТМ «Розумники».
19 Квітня 2016


Навчальний семінар для вчителів початкових класів Волинської області Навчальний семінар для вчителів початкових класів Волинської області
Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради стала місцем зустрічі фахівців ТМ «Розумники» та педагогів з початкової освіти Волинської області. У вівторок, 19 квітня, тут відбувся навчальний семінар «Всеукраїнський педагогічний експеримент «Розумники» (Smart Kids)».
19 Квітня 2016


Презентація сучасних технологій навчання для педагогів Рівненщини Презентація сучасних технологій навчання для педагогів Рівненщини
18 квітня на навчальному семінарі, який організувала ТМ «Розумники», освітяни Рівненської області дізнавалися про кращі практики з використання інформаційних технологій у навчально-виховному процесі. Зустріч було проведено на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
19 Квітня 2016


З новими рішеннями для освіти познайомилися педагоги Житомирської області на семінарі від "Розумників" З новими рішеннями для освіти познайомилися педагоги Житомирської області на семінарі від "Розумників"
Нещодавно компанія «Розумники» у Житомирі провела науково-практичний семінар для освітян області.
19 Квітня 2016


Про нові методи та засоби навчання дізнавалися вчителі Харківської області на ознайомчому семінарі Про нові методи та засоби навчання дізнавалися вчителі Харківської області на ознайомчому семінарі
13-14 квітня у Харкові компанія «Розумники» провела ознайомчий навчальний семінар для директорів, завучів, методистів, вчителів навчальних закладів області. Педагоги дізнавалися, як працювати з новими засобами навчання, як ефективно організувати навчально-методичну роботу. Також усім присутнім було презентовано освітні проекти, які діють в Україні та як навчальний заклад може стати їх учасником.
15 Квітня 2016


Всеукраїнський семінар “Формування інформаційно-освітнього середовища на основі технологій електронних соціальних мереж” Всеукраїнський семінар “Формування інформаційно-освітнього середовища на основі технологій електронних соціальних мереж”
Науковці відділу технологій відкритого навчального середовища 14 квітня організували та провели Всеукраїнський семінар “Формування інформаційно-освітнього середовища на основі технологій електронних соціальних мереж” у рамках Міжнародної виставки “Освіта і кар’єра”-2016 (Український дім, м. Київ).
14 Квітня 2016


Засідання науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України Засідання науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України
12-13.04.2016 відбулися засідання науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України, до складу яких увійшли співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.
13 Квітня 2016



Новини 551 — 560 з 623
Початок | Поперед. | 54 55 56 57 58 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Серпневі конференції

27 серпня 2024 року о 10.00 Національна академія педагогічних наук України в онлайн-режимі розпочне традиційну серпневу веб-конференцію для педагогічних працівників «Вчені НАПН України – українським учителям».

Пряма трансляція пленарного засідання буде здійснюватися на каналі YouTube: https://youtube.com/live/dyFZ32TSyYI?feature=share

Виступи співробітників Інституту цифровізації освіти вже готові для перегляду: https://www.youtube.com/channel/UCcxQRt37v6iwaKyjb2eVFqw/videos


Дистанційний навчальний курс для розвитку цифрової компетентності наукових і науково-педагогічних працівників

Інститут цифровізації освіти НАПН України запрошує на безкоштовний дистанційний курс «Розвиток цифрової компетентності наукових і науково-педагогічних працівників засобами відкритих освітньо-наукових інформаційних систем».
Програма курсу передбачає три семінари 26.08 (16.00 – 17.20), 28.08 (16.00 – 17.20), 29.08 (16.00 – 17.20).
За результатами курсу слухачі отримають сертифікат (2 кредити)
Тривалість курсу – з 26.08.2024 по 27.09.2024.


Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.