Новини

Навчальні тренінги «Використання хмарних сервісів Google у професійній діяльності» для керівників дошкільних навчальних закладів. Навчальні тренінги «Використання хмарних сервісів Google у професійній діяльності» для керівників дошкільних навчальних закладів.
17 та 24 березня 2016 р. у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського фахівцями Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України проведено навчальні тренінги «Використання хмарних сервісів Google у професійній діяльності» для керівників дошкільних навчальних закладів.
24 Березня 2016


Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України
На пленарному засіданні звітної наукової конференції Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України були заслухані доповіді: Бикова Валерія Юхимовича, Спіріна Олега Михайловича, Овчарук Оксани Василівни, Шишкіної Марії Павлівни, Стрюка Андрія Миколайовича і Олексюка Василя Петровича.
21 Березня 2016


Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016» Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016»
17-19 березня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва пройшла Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяв участь у заході та представив результати науково-дослідних робіт, що ведуться в інституті, розробки наукових колективів до конкурсу виставки, де отримав золоту медаль за розробку відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій «Інформаційний бюлетень - 2015», що є результатом науково-дослідної роботи.
19 Березня 2016


Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України проведено низку тренінгів, присвячених використанню у навчанні хмаро орієнтованої системи SageMathCloud.
У лютому-березні 2016 р. у межах виконання експериментального дослідження за темою НДР «Методологія формування хмаро орієнтованого навчально-наукового середовища педагогічного навчального закладу» було проведено низку тренінгів, присвячених використанню SageMathCloud в управлінні навчанням, оцінюванні, підтримуванні спільної роботи в групах, навчанні спеціальних математичних дисциплін. До участі в тренінгах долучились аспіранти, докторанти, наукові і науково-педагогічні працівники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, а також вищих навчальних закладів з різних областей України.
17 Березня 2016


Круглий стіл на тему: «Вимірюй усе доступне вимірюванню та роби доступним ще недоступне» Круглий стіл на тему: «Вимірюй усе доступне вимірюванню та роби доступним ще недоступне»
17 березня 2016 року було проведено круглий стіл на тему: «Вимірюй усе доступне вимірюванню та роби доступним ще недоступне»в рамках Сьомої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016» під керівництвом провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Олени Олександрівни Гриб’юк.
До уваги присутніх було представлено новий дослідницький проект «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі», започаткований Інститутом модернізації змісту освіти МОН України спільно з Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.
17 Березня 2016


Круглий стіл учасників дослідно-експериментальної роботи Круглий стіл учасників дослідно-експериментальної роботи

12 березня 2016 року на базі Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 за підтримки управління освіти Луцької міської ради та міського методичного кабінету був проведений круглий стіл учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою "Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі" під керівництвом Гриб'юк Олени Олександрівни, керівника експерименту, кандидата педагогічних наук, провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

12 Березня 2016


Cемінар учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою "Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі" Cемінар учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою "Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі"

11 березня 2016 року на базі комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради" за підтримки управління освіти Луцької міської ради та міського методичного кабінету був проведений семінар учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою "Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі" під керівництвом Гриб'юк Олени Олександрівни, керівника експерименту, кандидата педагогічних наук, провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

11 Березня 2016


Науково-практичний семінар на кафедрі вищої математики та інформатики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Науково-практичний семінар на кафедрі вищої математики та інформатики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

10 березня 2016 року на кафедрі вищої математики та інформатики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки керівником експерименту, кандидатом педагогічних наук, провідним науковим співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Гриб'юк Оленою Олександрівною в рамкахнауково-практичного семінару було представлено новий дослідницький проект всеукраїнського рівня на тему: «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі», що започаткований Інститутом модернізації змісту освіти МОН України спільно з Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

10 Березня 2016


Сайт ІІТЗН НАПН України та Електронна бібліотека НАПН України у рейтингах Webometrics
Сайт ІІТЗН НАПН України та Електронна бібліотека НАПН України по завершенню процедури реєстрації увійшли до рейтингів Webometrics та зайняли такі позиції: Електронна бібліотека НАПН - 8 місце в Україні серед усіх електронних бібліотек наукових установ та ВНЗ; Сайт ІІТЗН НАПН України - 37 місце в Україні серед сайтів наукових установ/дослідницьких центрів
3 Березня 2016


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців. Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців.
18 лютого 2016 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців. На семінарі були присутні аспіранти, докторанти, наукові співробітники Інституту та гості семінару.
18 Лютого 2016



Новини 571 — 580 з 627
Початок | Поперед. | 56 57 58 59 60 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.