Новини

Workshop «Що і як в освіті в умовах воєнного стану? Workshop «Що і як в освіті в умовах воєнного стану?

За ініціативи Інституту цифровізації освіти НАПН України в рамках програми спільної діяльності НАПН України та МОН України 28 квітня 2022 року відбувся широкомасштабний всеукраїнський семінар на якому були підняті актуальні питання організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану. На захід зареєструвалося 1968 педагогів – технічно змогли долучитися 420 осіб.

30 Квітня 2022


ВИПУСК №2 (88) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ» ВИПУСК №2 (88) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги, друзі, учителі, викладачі, учені! З вірою у наше мирне майбутнє, у життя й працю в незалежній Україні зробили черговий випуск № 2 (88) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Включено до Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index (ESCI), має JCI = 0,36 (2020) – Journal Citation Indicato в категорії Education & Educational Research.

У № 2 (88) розміщено 19 статей авторів з наукових установ та закладів освіти України та зарубіжжя. Читачам 198 країн світу представлено результати фундаментальних і прикладних досліджень у галузі освітніх застосувань ІКТ, інноваційні рішення проблем впровадження ІКТ в освітній процес.

Захоплюємося вашою мужністю, дорогі наші захисники і захисниці, щиро вдячні за те, що можемо продовжувати нашу роботу та презентувати міжнародній науковій спільноті працю наших громадян. Ми переможемо. Слава Україні!

29 Квітня 2022


Співпраця Інституту цифровізації освіти з Управлінням освіти міста Варшави Співпраця Інституту цифровізації освіти з Управлінням освіти міста Варшави

Співробітниці Інституту цифровізації освіти НАПН України, Ірина Іванюк та Оксана Овчарук, які вимушені були тимчасово переїхати до Варшави, налагоджують робочі зв’язки з Управлінням освіти міста Варшави. Учені допомагають створювати освітні можливості для українських учнів, батьків і вчителів. На сайті управління освіти міста Варшава сформовано актуальні відомості для батьків й учнів, для польських та українських вчителів. Спільно із Польським центром міжнародної допомоги започатковано проєкт «Готівка за роботу». Завдяки йому до кінця червня в комунальних школах і дитсадках буде працевлаштовано 200 українських вчителів, які приїхали під час війни.

14 Квітня 2022


ОПУБЛІКОВАНО ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ ОПУБЛІКОВАНО ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

Опубліковано збірник матеріалів Звітної науково-практичної конференції Інституту цифровізації освіти НАПН України (10 лютого 2022 року).

Збірник можна завантажити в Електронній бібліотеці НАПН України.
5 Квітня 2022


Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність вчителя 2022" Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність вчителя 2022"
Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність вчителя 2022", що мав відбутись 3 березня, відтерміновано. Ми повідомимо учасників про точну дату додатково. Бережіть себе - бережіть Україну!
3 Березня 2022


Відкритий лист до світової наукової та академічної спільноти Відкритий лист до світової наукової та академічної спільноти
Шановні колеги, Українське науково-освітнє ІТ-товариство підготувало відкритий лист до світової наукової та академічної спільноти з закликом блокування грантових, академічних та інших можливостей для Російської Федерації.
3 Березня 2022


ВИПУСК №1 (87) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ» ВИПУСК №1 (87) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги, друзі, учителі, викладачі, учені! З вірою у наше мирне майбутнє, у життя й працю в незалежній Україні зробили черговий випуск №1 (87) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Включено до Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index (ESCI), має Q3 Journal Citation Indicator (JCI) в категорії Education & Educational Research.

Хочемо, щоб роботу й професійні здобутки дослідників з Бердянська, Житомира, Запоріжжя, Києва, Кременчука, Полтави, Луцьку, Миколаєва, Тернополя, Харкова побачив світ.

Присвячуємо цей випуск Незалежності України, інтелекту, таланту, силі та мужності наших громадян. Ми переможемо. Слава УКРАЇНІ!

27 Лютого 2022


Україна - Польща Україна - Польща

Дорогі друзі, Як Ваші давні партнери, яким Україна запала глибоко до серця, шоковані ситуацією та висловлюємо Вам нашу велику підтримку перед обличчям безпрецедентної агресії росії проти України. Керівництво нашого університету, наші співробітники, студенти та соратники глибоко збентежені, і, перш за все, шоковані фактом розв’язання збройного конфлікту, спрямованого проти мирної нації, яка прагне досягати своїх цілей і мрій на економічній, освітній, політичній основі. Ми не можемо і не хочемо бути до цього байдужими, тому солідарні з Вами, дбаючи як про наші професійні контакти, підтримуючи Ваші родини та близьких. Зіткнувшись із цією серйозною кризою, ми віримо, що здоровий глузд переможе, і що незабаром ми зможемо повернутися до повсякденної роботи та спілкування у мирному часі.

Від усієї душі бажаємо вам твердості, сили духу, перемоги, миру та великого хороброго серця.

Канцлер Університету економіки в Бидгощі Філіп Сікора

25 Лютого 2022


Національна доповідь про стан і перспективи розвитку освіти в Україні Національна доповідь про стан і перспективи розвитку освіти в Україні
Вченими Національної академії педагогічних наук України підготовлено і опубліковано «Національну доповідь про стан і перспективи розвитку освіти в Україні» української та англійською мовами ( англ.«National Report on the State and Prospects of Education Development in Ukraine») за загальною редакцією В. Г. Кременя. Серед авторів учені Інституту цифровізації освіти: В.Ю. Биков, О.О. Овчарук, С.Г. Литвтнова, О.П. Пінчук, О.М. Соколюк, М.П. Шишкіна, С.М. Іванова.
18 Лютого 2022


Звітна наукова конференція Інституту цифровізації освіти Звітна наукова конференція Інституту цифровізації освіти
10 лютого 2022 року відбулась Звітна наукова конференція Інституту цифровізації освіти НАПН України. В роботі конференції взяли участь 48 осіб. Підчас роботи конференції наукові доповіді та диспути відбувались у двох секціях: «Відкриті науково-освітні системи та компаративістика інформаційно-освітніх інновацій» і «Хмаро орієнтовані системи та технології відкритого навчального середовища».
11 Лютого 2022Новини 11 — 20 з 481
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.


Інститут цифровізації освіти НАПН України запрошує на навчання до аспірантури та докторантури.

Підготовка докторів філософії та докторів наук в Інституті здійснюється в галузі знань "01 Освіта/Педагогіка", зі спеціальності "011 Освітні, педагогічні науки", спеціалізації "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті".


VIII Міжнародна конференція з цифрової освіти

У мирний час ми планували опублікувати найкращі роботи з VIII Міжнародної конференції з цифрової освіти в екологічних університетах, організованої Національним університетом біоресурсів і природокористування України (Київ, Україна) та Вроцлавським університетом природокористування (м. Вроцлав, Польща) спільно з нашим інститутом у томі Post-proceedings 2-го симпозіуму Myroslav I. Zhaldak on Advances in Educational Technology (AET 2021 - https://aet.easyscience.education/2021/). У зв’язку з війною в Україні ця конференція переноситься. Незважаючи на це, подача документів відкрита.


Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні аспекти розвитку STEM-освіти у навчанні природничо-наукових дисциплін»

V Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні аспекти розвитку STEM-освіти у навчанні природничо-наукових дисциплін», проведення якої планувалося 18-19 травня 2022 року в Льотній академії Національного авіаційного університету (м. Кропивницький) переноситься на невизначений термін.


VІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, науці і техніці»

Запрошуємо до участі у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційні технології в освіті, науці і техніці» (ІТОНТ-2022)