Новини

Випуск № 5 (97) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання» Випуск № 5 (97) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання»
Шановні колеги, друзі, учителі, викладачі, учені! Пропонуємо Вашій увазі випуск № 5 (97) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Видання включено до Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index (ESCI), має JCI = 0,46 (2022) – Journal Citation Indicator в категорії Education & Educational Research.
Користувачі 201 країни світу звертаються до електронних ресурсів журналу.
У № 5 (97) розміщено статті авторів з наукових установ та закладів освіти України та зарубіжжя. У випуск увійшли роботи науковців установ НАПН України. Читачам представлено результати фундаментальних і прикладних досліджень у галузі освітніх застосувань ІКТ, інноваційні рішення проблем впровадження ІКТ в освітній процес.
31 Жовтня 2023


EC-Council Academia Partner EC-Council Academia Partner
Інститут цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України оголошує про свою офіційну акредитацію в якості авторизованого партнера EC-Council та надання йому почесного статусу "EC-Council Academia Partner." Це співпраця відкриває нові горизонти для колективу інституту в галузі кібербезпеки та навчання.
EC-Council є найвідомішою та впливовою організацією у галузі навчання та сертифікації з кібербезпеки. Статус лідера у сфері кібербезпеки свідчить про високий стандарт якості та професійність навчальних програм.
24 Жовтня 2023


Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM» Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

20 жовтня 2023 року у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» взяло участь онлайн біля 100 учасників. Відбулося обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; пошук шляхів популяризації наукової діяльності серед молоді.

20 Жовтня 2023


DEEPINVENTHEI DEEPINVENTHEI

Інститут цифровізації освіти НАПН України як асоційований партнер до проєкту DEEPINVENTHEI, який виконується консорціумом з 18 учасників (https://eit-hei.eu/projects/deep-inventhei/) за підтримки Європейського Союзу, протягом травня 2023 р – липня 2024 р. братиме участь у заходах, що сприятимуть навчанню та стартапам у сфері високих технологій.

Програма проєкту містить компоненти: «Навчання та наставництвo», «Навчання на основі досліджень», «Співпраця та стажування», «Інновації та підприємництво».
16 Жовтня 2023


Семінар «Інформаційно-цифрові технології для оцінювання результативності педагогічних досліджень» Семінар «Інформаційно-цифрові технології для оцінювання результативності педагогічних досліджень»
05 жовтня 2023 р. співробітники відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем Інституту цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України провели семінар «Інформаційно-цифрові технології для оцінювання результативності педагогічних досліджень» для наукових, науково-педагогічних працівників і аспірантів, який відбувся в межах дистанційного навчального курсу «Інформаційно-цифрові технології для оцінювання результативності педагогічних досліджень»
11 Жовтня 2023


Навчання учнів основам демократії та парламентаризму в Україні Навчання учнів основам демократії та парламентаризму в Україні
Пропонуємо Вашій увазі випуск №7 інформаційного бюлетеня, що регулярно випускається співробітниками відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій ІЦО НАПН України. Випуск присвячений темі парламентської просвіти, важливості навчання учнів основам представницької демократії та парламентаризму. У бюлетені представлено комплект навчально-методичних матеріалів (навчальні програми курсу за вибором, методичні рекомендації, методичний посібник, інформаційні плакати) для впровадження парламентської просвіти на рівні закладів загальної середньої та позашкільної освіти, в розробці яких брала участь Ірина Іванюк, к.пед.н., старша наукова співробітниця Інституту цифровізації освіти НАПН України. 
11 Жовтня 2023


The 26th International Conference on Interactive Collaborative Learning (ICL2023) The 26th International Conference on Interactive Collaborative Learning (ICL2023)

26-29 вересня 2023 р. у Мадриді відбулася the 26th International Conference on Interactive Collaborative Learning (ICL2023). Співробітники Інституту цифровізації освіти НАПН України взяли участь в якості доповідачів даної конференції.

10 Жовтня 2023


Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців

3 жовтня 2023 р. відбулася XVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми», співорганізатором якої багато років поспіль є ІЦО НАПН України. Учасників конференції привітав директор інституту Олег Спірін і виступив з доповіддю «Цифрова трансформація освітніх середовищ: місце та роль педагогічних досліджень».

3 Жовтня 2023


Випуск № 4 (96) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання» Випуск № 4 (96) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання»
Шановні колеги, друзі, учителі, викладачі, учені! Пропонуємо Вашій увазі випуск № 4 (96) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Виданнявключенодо Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index, ESCI = 0,8 (2022) та JCI = 0,45 (2022) – Journal Citation Indicator вкатегоріїEducation & Educational Research.
30 Вересня 2023


Цифрова трансформація об'єднує науку та освіту для майбутнього Цифрова трансформація об'єднує науку та освіту для майбутнього

Цифровізація освіти стала необхідністю. Одним із ключових факторів її успішного впровадження є співпраця між науковими установами і закладами вищої освіти, зокрема. Однією з головних переваг співпраці між науковими установами, що спеціалізуються на цифровізації освіти, і закладами вищої освіти є можливість спільного проведення досліджень і розробок. З одного боку, наша наукова установа має доступ до новітніх технологій, а колектив науковців – носій експертного знання у галузі цифровізації освіти і науки. З іншого боку, заклади вищої освіти можуть надати доступ до студентів і педагогічного персоналу для впровадження інновацій в освітній процес. Це може включати в себе розробку нових цифрових платформ, методів навчання, а також аналіз даних для підвищення якості освіти. Протягом 2022-2023 років Інститут цифровізації освіти НАПН України уклав договори та підписав угоди з провідними закладами вищої освіти, серед яких сім університетів, а також: дві наукові установи, наукові бібліотеки, видавництва, громадські організації та ін.

29 Вересня 2023



Новини 11 — 20 з 580
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД

Інститут цифровізації освіти НАПН України оголошує конкурс на заміщення посад в наукових підрозділах. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, здобули вищу освіту з відповідного наукового напряму не нижче другого (магістерського) рівня. На заміщення вакантної наукової посади може претендувати:

  • завідувача відділу – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • головного наукового співробітника – доктор наук;
  • провідного наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • старшого наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • завідувача сектору – доктор філософії (кандидат наук)
  • наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або магістр, який має не менше п’яти років досвіду;
  • молодшого наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або особа, що має вищу освіту другого (магістерського) рівня.

Учасник конкурсу повинен мати результати наукової діяльності, кількість і якість яких відповідає рівню вакантної наукової посади та особливостям відповідного наукового напряму.


Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами

23-24 листопада 2023 р. відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами, що проходитиме у університеті Григорія Сковороди у м. Переяслав. Інститут цифровізації освіти НАПН України є одним із організаторів конференції. Захід проводитиметься у очному та дистанційному форматі. Запрошуємо до участі.


ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2023»

21 листопада 2023 року в онлайн форматі заплановано проведення ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2023».

Напрями роботи конференції

1. Сучасний стан і перспективи використання цифрових технологій в освіті та інших галузях.

2. Актуальні проблеми соціальної та політичної психології.

3. Освітній процес в умовах воєнного стану: проблеми та шляхи вирішення.

4. Сучасні проблеми в галузі енергетики.

5. Інтеграції молодих вчених у міжнародний науковий простір: досвід та перспективи.


І ОНЛАЙН ШКОЛА "ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ"

Пані та панове! Запрошуємо долучитися в якості учасників до онлайн школи та підвищити рівень своєї цифрової компетентності!

Онлайн школа "Цифрові технології в наукових дослідженнях" є волонтерською ініціативою та проводиться з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів і докторантів.


Підвищення рівня цифрової компетентності

з 23 жовтня по 21 листопада 2023 року Інститут цифровізації освіти спільно з Університетом менеджменту освіти проводить навчання з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових і науково-педагогічних працівників НАПН України.