Новини

Здобуття стипендії Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук Здобуття стипендії Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук

Колектив Інституту цифровізації освіти НАПН України вітає Анну Яцишин, молоду вчену, доктора педагогічних наук, старшого наукового співробітника, провідного наукового співробітника відділу Цифрової трансформації НАПН України Інституту цифровізації освіти НАПН України, заступника голови Ради молодих вчених НАПН України зі здобуттям стипендії Верховної ради України 2023 р. (Постанова Верховної Ради України від 09 серпня 2023 року № 3297-IX «Про призначення у 2023 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук»).

27 Вересня 2023


Втілювати рішення в освіту з відчуттям присутності: ІІІ-а Міжнародна науково-практична конференція «Імерсивні технології в освіті» Втілювати рішення в освіту з відчуттям присутності: ІІІ-а Міжнародна науково-практична конференція «Імерсивні технології в освіті»

22 вересня 2023 року відбулась ІІІ-а Міжнародна науково-практична конференція «Імерсивні технології в освіті», організована та проведена відділом технологій відкритого навчального середовища Інституту цифровізації освіти (ІЦО) НАПН України. Співорганізаторами та партнерами конференції стали Національна академія освіти ім. І. Алтинсаріна Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан, Краківський педагогічний університет імені Комісії народної освіти, UiT Арктичний університет Норвегії. 

26 Вересня 2023


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях" Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"
26 вересня 2023 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару, докторанти Інституту виступили з доповідями, в яких представили результати своїх дисертаційних досліджень за 2022-2023 навчальний рік.
26 Вересня 2023


Інноваційні трансформації у сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії Інноваційні трансформації у сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії

20 вересня 2023 року Національний центр «Мала академія наук України» зібрав для обміну кращим педагогічним досвідом і науковими практиками на V Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн-форум «Інноваційні трансформації у сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії» найкращих представників науково-освітянської громади України.

Співорганізаторами заходу були провідні наукові установи: академічні дослідні наукові установи, науково-освітні заклади і громадські організації. Інститут цифровізації освіти НАПН України був співорганізатором форуму.

Відкрив Форум академік НАН України, академік НАПН України, президент Малої академії наук України Станіслав Довгий. Захід зібрав понад 1000 науковців і освітян не тільки з усіх регіонів України, а й з зарубіжжя, зокрема Бразилії, Словаччини, Китаю, Ізраїлю, США, які обговорювали на 9 наукових панелях і 2 круглих столах проблеми, що потребують подальшого наукового розвитку

23 Вересня 2023


6th International Workshop on Methods, Resources and Technologies for Open Learning and Research (ICTERI 2023) 6th International Workshop on Methods, Resources and Technologies for Open Learning and Research (ICTERI 2023)

19 вересня 2023 року в рамках 18-тої Міжнародної конференції з ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних застосуваннях (ICTERI 2023) відбувся 6-й англомовний міжнародний воркшоп, присвячений методам, ресурсам і технологіям відкритої освіти та науки (MROL 2023). Організаторами воркшопу Геннадієм Кравцовим (Херсонський державний університет), Марією Шишкіною (Інститут цифровізації освіти НАПН України), Паулом Пласкурою (Університет ім. Яна Кохановського, Польща) було відібрано для презентації 20 найкращих доповідей.

23 Вересня 2023


DEEPINVENTHEI DEEPINVENTHEI

2023 року Інститут цифровізації освіти НАПН України долучився як асоційований партнер до проєкту DEEPINVENTHEI, який підтримується Європейським Союзом і має на меті створити міжнародну мережу інновацій для талановитої молоді, сприяти її навчанню та стартапам у сфері високих технологій.

Проєкт DEEPINVENTHEI виконується консорціумом з 18 учасників - 11 партнерів та 7 асоційованих партнерів (https://eit-hei.eu/projects/deep-inventhei/).
20 Вересня 2023


2nd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2023) 2nd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2023)
19 вересня 2023 року в рамках 18-тої Міжнародної конференції з ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних застосуваннях (ICTERI 2023) відбувся другий англомовний воркшоп з цифрової трансформації освіти (DigiTransfEd 2023). Організаторами воркшопу Тетяною Вакалюк (Державний університет «Житомирська політехніка»), Вячеславом Осадчим (Київський університет імені Бориса Грінченка) та Ольгою Пінчук (Інститут цифровізації освіти НАПН України) було відібрано для презентації 16 найкращих доповідей
20 Вересня 2023


Вибори в Інституті цифровізації освіти НАПН України Вибори в Інституті цифровізації освіти НАПН України
18 вересня 2023 року відбулося засідання Вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України, що пройшло у змішаному форматі. Основними питаннями заходу були обрання заступників директора та вченого секретаря інституту. Вибори пройшли відповідно процедури та мали кворум. Вітаємо Світлану Литвинову, Ольгу Пінчук та Олександру Соколюк з обранням на керівні посади в Інституті цифровізації освіти НАПН України.
18 Вересня 2023


Цифрова дистанційна освіта – від пандемії COVID-19 до найкращих практик майбутнього Цифрова дистанційна освіта – від пандемії COVID-19 до найкращих практик майбутнього

12-13 вересня 2023 року відбулася презентація результатів наукових досліджень вченими ІЦО НАПН України на міжнародній конференції “Digital remote education - from the COVID-19 Pandemic to the Best Practices for the Future” в Краківському педагогічному університеті імені Національної комісії освіти (Польща)

17 Вересня 2023


Освіта для сталого розвитку – поширення кращих практик Освіта для сталого розвитку – поширення кращих практик

5-6 вересня 2023 року Світлана Литвинова та Марія Шишкіна, доктори педагогічних наук, провідні вчені ІЦО НАПН України взяли участь в міжнародній конференції “Education for sustainable development – dissemination of the best practices”, що відбулася в Краківському педагогічному університеті імені Національної комісії освіти (Польща). Науковиці презентували проєкт «SIN-NEC», поділилися досвідом організації дистанційної та змішаної форм навчання та співпраці, ініціювали дискусію щодо стійкості та потенціалу інтернаціоналізації для сприяння модернізації вищої освіти.

17 Вересня 2023



Новини 21 — 30 з 580
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД

Інститут цифровізації освіти НАПН України оголошує конкурс на заміщення посад в наукових підрозділах. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, здобули вищу освіту з відповідного наукового напряму не нижче другого (магістерського) рівня. На заміщення вакантної наукової посади може претендувати:

  • завідувача відділу – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • головного наукового співробітника – доктор наук;
  • провідного наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • старшого наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • завідувача сектору – доктор філософії (кандидат наук)
  • наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або магістр, який має не менше п’яти років досвіду;
  • молодшого наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або особа, що має вищу освіту другого (магістерського) рівня.

Учасник конкурсу повинен мати результати наукової діяльності, кількість і якість яких відповідає рівню вакантної наукової посади та особливостям відповідного наукового напряму.


Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами

23-24 листопада 2023 р. відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами, що проходитиме у університеті Григорія Сковороди у м. Переяслав. Інститут цифровізації освіти НАПН України є одним із організаторів конференції. Захід проводитиметься у очному та дистанційному форматі. Запрошуємо до участі.


ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2023»

21 листопада 2023 року в онлайн форматі заплановано проведення ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2023».

Напрями роботи конференції

1. Сучасний стан і перспективи використання цифрових технологій в освіті та інших галузях.

2. Актуальні проблеми соціальної та політичної психології.

3. Освітній процес в умовах воєнного стану: проблеми та шляхи вирішення.

4. Сучасні проблеми в галузі енергетики.

5. Інтеграції молодих вчених у міжнародний науковий простір: досвід та перспективи.


І ОНЛАЙН ШКОЛА "ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ"

Пані та панове! Запрошуємо долучитися в якості учасників до онлайн школи та підвищити рівень своєї цифрової компетентності!

Онлайн школа "Цифрові технології в наукових дослідженнях" є волонтерською ініціативою та проводиться з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів і докторантів.


Підвищення рівня цифрової компетентності

з 23 жовтня по 21 листопада 2023 року Інститут цифровізації освіти спільно з Університетом менеджменту освіти проводить навчання з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових і науково-педагогічних працівників НАПН України.