Новини

EC-Council Academia Partner EC-Council Academia Partner
Інститут цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України оголошує про свою офіційну акредитацію в якості авторизованого партнера EC-Council та надання йому почесного статусу "EC-Council Academia Partner." Це співпраця відкриває нові горизонти для колективу інституту в галузі кібербезпеки та навчання.
EC-Council є найвідомішою та впливовою організацією у галузі навчання та сертифікації з кібербезпеки. Статус лідера у сфері кібербезпеки свідчить про високий стандарт якості та професійність навчальних програм.
24 Жовтня 2023


Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM» Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

20 жовтня 2023 року у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» взяло участь онлайн біля 100 учасників. Відбулося обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; пошук шляхів популяризації наукової діяльності серед молоді.

20 Жовтня 2023


DEEPINVENTHEI DEEPINVENTHEI

Інститут цифровізації освіти НАПН України як асоційований партнер до проєкту DEEPINVENTHEI, який виконується консорціумом з 18 учасників (https://eit-hei.eu/projects/deep-inventhei/) за підтримки Європейського Союзу, протягом травня 2023 р – липня 2024 р. братиме участь у заходах, що сприятимуть навчанню та стартапам у сфері високих технологій.

Програма проєкту містить компоненти: «Навчання та наставництвo», «Навчання на основі досліджень», «Співпраця та стажування», «Інновації та підприємництво».
16 Жовтня 2023


Семінар «Інформаційно-цифрові технології для оцінювання результативності педагогічних досліджень» Семінар «Інформаційно-цифрові технології для оцінювання результативності педагогічних досліджень»
05 жовтня 2023 р. співробітники відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем Інституту цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України провели семінар «Інформаційно-цифрові технології для оцінювання результативності педагогічних досліджень» для наукових, науково-педагогічних працівників і аспірантів, який відбувся в межах дистанційного навчального курсу «Інформаційно-цифрові технології для оцінювання результативності педагогічних досліджень»
11 Жовтня 2023


Навчання учнів основам демократії та парламентаризму в Україні Навчання учнів основам демократії та парламентаризму в Україні
Пропонуємо Вашій увазі випуск №7 інформаційного бюлетеня, що регулярно випускається співробітниками відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій ІЦО НАПН України. Випуск присвячений темі парламентської просвіти, важливості навчання учнів основам представницької демократії та парламентаризму. У бюлетені представлено комплект навчально-методичних матеріалів (навчальні програми курсу за вибором, методичні рекомендації, методичний посібник, інформаційні плакати) для впровадження парламентської просвіти на рівні закладів загальної середньої та позашкільної освіти, в розробці яких брала участь Ірина Іванюк, к.пед.н., старша наукова співробітниця Інституту цифровізації освіти НАПН України. 
11 Жовтня 2023


The 26th International Conference on Interactive Collaborative Learning (ICL2023) The 26th International Conference on Interactive Collaborative Learning (ICL2023)

26-29 вересня 2023 р. у Мадриді відбулася the 26th International Conference on Interactive Collaborative Learning (ICL2023). Співробітники Інституту цифровізації освіти НАПН України взяли участь в якості доповідачів даної конференції.

10 Жовтня 2023


Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців

3 жовтня 2023 р. відбулася XVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми», співорганізатором якої багато років поспіль є ІЦО НАПН України. Учасників конференції привітав директор інституту Олег Спірін і виступив з доповіддю «Цифрова трансформація освітніх середовищ: місце та роль педагогічних досліджень».

3 Жовтня 2023


Випуск № 4 (96) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання» Випуск № 4 (96) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання»
Шановні колеги, друзі, учителі, викладачі, учені! Пропонуємо Вашій увазі випуск № 4 (96) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Виданнявключенодо Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index, ESCI = 0,8 (2022) та JCI = 0,45 (2022) – Journal Citation Indicator вкатегоріїEducation & Educational Research.
30 Вересня 2023


Цифрова трансформація об'єднує науку та освіту для майбутнього Цифрова трансформація об'єднує науку та освіту для майбутнього

Цифровізація освіти стала необхідністю. Одним із ключових факторів її успішного впровадження є співпраця між науковими установами і закладами вищої освіти, зокрема. Однією з головних переваг співпраці між науковими установами, що спеціалізуються на цифровізації освіти, і закладами вищої освіти є можливість спільного проведення досліджень і розробок. З одного боку, наша наукова установа має доступ до новітніх технологій, а колектив науковців – носій експертного знання у галузі цифровізації освіти і науки. З іншого боку, заклади вищої освіти можуть надати доступ до студентів і педагогічного персоналу для впровадження інновацій в освітній процес. Це може включати в себе розробку нових цифрових платформ, методів навчання, а також аналіз даних для підвищення якості освіти. Протягом 2022-2023 років Інститут цифровізації освіти НАПН України уклав договори та підписав угоди з провідними закладами вищої освіти, серед яких сім університетів, а також: дві наукові установи, наукові бібліотеки, видавництва, громадські організації та ін.

29 Вересня 2023


Здобуття стипендії Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук Здобуття стипендії Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук

Колектив Інституту цифровізації освіти НАПН України вітає Анну Яцишин, молоду вчену, доктора педагогічних наук, старшого наукового співробітника, провідного наукового співробітника відділу Цифрової трансформації НАПН України Інституту цифровізації освіти НАПН України, заступника голови Ради молодих вчених НАПН України зі здобуттям стипендії Верховної ради України 2023 р. (Постанова Верховної Ради України від 09 серпня 2023 року № 3297-IX «Про призначення у 2023 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук»).

27 Вересня 2023Новини 31 — 40 з 599
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук зі спеціальності "011 Освітні, педагогічні науки" ("Інформаційно-комунікаційні технології в освіті").


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


Методологічний семінар з проблем профільної середньої освіти

4 квітня 2024 р. відбудеться методологічний семінар «ПРОФІЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА: ВИКЛИКИ І ШЛЯХИ РЕАЛІЗАЦІЇ». Методологічний семінар пройде у змішаному форматі. У роботі семінару передбачаються виступи на пленарному засіданні, проблемні дискусії на круглих столах, онлайн презентації інноваційних освітніх практик реалізації профільного навчання в різних типах закладів освіти. Серед наукових напрямів роботи семінару: Формування і перспективи розвитку цифрового освітнього середовища закладів профільної середньої освіти; Підготовка педагогічних працівників до профільного навчання в умовах реформування української освіти.


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.