КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД
Інститут цифровізації освіти НАПН України оголошує конкурс на заміщення посад в наукових підрозділах. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, здобули вищу освіту з відповідного наукового напряму не нижче другого (магістерського) рівня. На заміщення вакантної наукової посади може претендувати:
- завідувача відділу – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
- головного наукового співробітника – доктор наук;
- провідного наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
- старшого наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
- завідувача сектору – доктор філософії (кандидат наук)
- наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або магістр, який має не менше п’яти років досвіду;
- молодшого наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або особа, що має вищу освіту другого (магістерського) рівня.
Учасник конкурсу повинен мати результати наукової діяльності, кількість і якість яких відповідає рівню вакантної наукової посади та особливостям відповідного наукового напряму.
Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами
23-24 листопада 2023 р. відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами, що проходитиме у університеті Григорія Сковороди у м. Переяслав. Інститут цифровізації освіти НАПН України є одним із організаторів конференції. Захід проводитиметься у очному та дистанційному форматі. Запрошуємо до участі.
ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2023»
21 листопада 2023 року в онлайн форматі заплановано проведення ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2023».
Напрями роботи конференції
1. Сучасний стан і перспективи використання цифрових технологій в освіті та інших галузях.
2. Актуальні проблеми соціальної та політичної психології.
3. Освітній процес в умовах воєнного стану: проблеми та шляхи вирішення.
4. Сучасні проблеми в галузі енергетики.
5. Інтеграції молодих вчених у міжнародний науковий простір: досвід та перспективи.
І ОНЛАЙН ШКОЛА "ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ"
Пані та панове! Запрошуємо долучитися в якості учасників до онлайн школи та підвищити рівень своєї цифрової компетентності!
Онлайн школа "Цифрові технології в наукових дослідженнях" є волонтерською ініціативою та проводиться з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів і докторантів.
Підвищення рівня цифрової компетентності
з 23 жовтня по 21 листопада 2023 року Інститут цифровізації освіти спільно з Університетом менеджменту освіти проводить навчання з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових і науково-педагогічних працівників НАПН України.