Новини

Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України
На пленарному засіданні звітної наукової конференції Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України були заслухані доповіді: Бикова Валерія Юхимовича, Спіріна Олега Михайловича, Овчарук Оксани Василівни, Шишкіної Марії Павлівни, Стрюка Андрія Миколайовича і Олексюка Василя Петровича.
21 Березня 2016


Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016» Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016»
17-19 березня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва пройшла Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяв участь у заході та представив результати науково-дослідних робіт, що ведуться в інституті, розробки наукових колективів до конкурсу виставки, де отримав золоту медаль за розробку відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій «Інформаційний бюлетень - 2015», що є результатом науково-дослідної роботи.
19 Березня 2016


Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України проведено низку тренінгів, присвячених використанню у навчанні хмаро орієнтованої системи SageMathCloud.
У лютому-березні 2016 р. у межах виконання експериментального дослідження за темою НДР «Методологія формування хмаро орієнтованого навчально-наукового середовища педагогічного навчального закладу» було проведено низку тренінгів, присвячених використанню SageMathCloud в управлінні навчанням, оцінюванні, підтримуванні спільної роботи в групах, навчанні спеціальних математичних дисциплін. До участі в тренінгах долучились аспіранти, докторанти, наукові і науково-педагогічні працівники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, а також вищих навчальних закладів з різних областей України.
17 Березня 2016


Круглий стіл на тему: «Вимірюй усе доступне вимірюванню та роби доступним ще недоступне» Круглий стіл на тему: «Вимірюй усе доступне вимірюванню та роби доступним ще недоступне»
17 березня 2016 року було проведено круглий стіл на тему: «Вимірюй усе доступне вимірюванню та роби доступним ще недоступне»в рамках Сьомої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016» під керівництвом провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Олени Олександрівни Гриб’юк.
До уваги присутніх було представлено новий дослідницький проект «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі», започаткований Інститутом модернізації змісту освіти МОН України спільно з Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.
17 Березня 2016


Круглий стіл учасників дослідно-експериментальної роботи Круглий стіл учасників дослідно-експериментальної роботи

12 березня 2016 року на базі Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 за підтримки управління освіти Луцької міської ради та міського методичного кабінету був проведений круглий стіл учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою "Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі" під керівництвом Гриб'юк Олени Олександрівни, керівника експерименту, кандидата педагогічних наук, провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

12 Березня 2016


Cемінар учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою "Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі" Cемінар учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою "Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі"

11 березня 2016 року на базі комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради" за підтримки управління освіти Луцької міської ради та міського методичного кабінету був проведений семінар учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою "Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі" під керівництвом Гриб'юк Олени Олександрівни, керівника експерименту, кандидата педагогічних наук, провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

11 Березня 2016


Науково-практичний семінар на кафедрі вищої математики та інформатики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Науково-практичний семінар на кафедрі вищої математики та інформатики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

10 березня 2016 року на кафедрі вищої математики та інформатики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки керівником експерименту, кандидатом педагогічних наук, провідним науковим співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Гриб'юк Оленою Олександрівною в рамкахнауково-практичного семінару було представлено новий дослідницький проект всеукраїнського рівня на тему: «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі», що започаткований Інститутом модернізації змісту освіти МОН України спільно з Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

10 Березня 2016


Сайт ІІТЗН НАПН України та Електронна бібліотека НАПН України у рейтингах Webometrics
Сайт ІІТЗН НАПН України та Електронна бібліотека НАПН України по завершенню процедури реєстрації увійшли до рейтингів Webometrics та зайняли такі позиції: Електронна бібліотека НАПН - 8 місце в Україні серед усіх електронних бібліотек наукових установ та ВНЗ; Сайт ІІТЗН НАПН України - 37 місце в Україні серед сайтів наукових установ/дослідницьких центрів
3 Березня 2016


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців. Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців.
18 лютого 2016 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців. На семінарі були присутні аспіранти, докторанти, наукові співробітники Інституту та гості семінару.
18 Лютого 2016Новини 501 — 510 з 556
Початок | Поперед. | 49 50 51 52 53 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Онлайн-форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»

20.09.2023 року запрошуємо до участі у V Всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Пленарне засідання онлайн-форуму триватиме 10:00–13:00.

Робота секцій триватиме з 14:00 до17:00. Інститут цифровізації освіти організовує і координує роботу секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI». Участь безкоштовна. Матеріали (тези доповідей) будуть опубліковані у збірнику тез онлайн-форуму і розіслано авторам у грудні 2023 р.


ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Імерсивні технології в освіті»

22 вересня 2023 року Інститут цифровізації освіти НАПН України проводить ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Імерсивні технології в освіті». Запрошуємо Вас до участі. За результатами заходу буде видано електронний збірник наукових праць конференції, розміщений в електронній бібліотеці НАПН України. Реєстрація для участі у конференції і подання матеріалів за посиланням https://forms.gle/Ecqkp9x5v4jxeEVm6

Детальніше


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.