Новини

Цифрове видавництво вищого навчального закладу Цифрове видавництво вищого навчального закладу
Тепер на виданні навчальних матеріалів економлять не тільки університети, які замовляють послуги у видавництвах, а й ті, що мають власні друкарські верстати. Адже за останній рік стрімко піднялась вартість обладнання та його обслуговування. Ріст цін на папір (більше 70 грн. за пачку офісного, більше 1 тис. доларів за тонну офсетного) та витратні матеріали змушують зменшувати тиражі навчальної літератури до кількох примірників. Якщо в окремих випадках деякі бібліотеки дозволяють робити ксерокопію сторінок, то інші - користуватися книгами лише у читальному залі.
23 Травня 2016


VII Всеукраїнська науково-методична конференція Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті (КМІТО’2016) VII Всеукраїнська науково-методична конференція Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті (КМІТО’2016)

19-20 травня 2016 року на базі Фізико-математичного факультету Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбулась VII Всеукраїнська науково-методична конференція Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті (КМІТО’2016). Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступав в якості співорганізатора конференції.

20 Травня 2016


Міжнародний Інтернет-семінар «Хмарні технології в освіті» (Київ – Кривий Ріг – Черкаси – Харків – Старобельськ – Херсон – Чейні) Міжнародний Інтернет-семінар «Хмарні технології в освіті» (Київ – Кривий Ріг – Черкаси – Харків – Старобельськ – Херсон – Чейні)

20 травня 2016 року відбувся Міжнародний Інтернет-семінар «Хмарні технології в освіті» (CTE 2015), в якому Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступає в якості співорганізатора та співзасновника.

20 Травня 2016


Всеукраїнський науково-методологічний семінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» Всеукраїнський науково-методологічний семінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»
В рамках Всеукраїнського фестивалю наук 19.05.2016 р. в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було проведено Всеукраїнський науково-методологічний семінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях». Розпочав семінар директор Інституту Биков В.Ю. д.т.н., професор, дійсний член НАПН України, він привітав всіх з днями науки в Україні і наголосив на важливості представлень результатів наукових досліджень у міжнародних наукових виданнях, а також на важливості використання Google Академія(scholar.google.com.ua) для інформаційно-аналітичної підтримки психолого-педагогічних наукових досліджень. Також, було проголошено повідомлення Яцишин А.В. к.пед.н., с.н.с., про історичні аспекти становлення днів науки в Україні та історію Всеукраїнського фестивалю науки. 
19 Травня 2016


Міжнародна науково-практична конференція «МОДЕРНІЗАЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ `2016» Міжнародна науково-практична конференція «МОДЕРНІЗАЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ `2016»

18-19 травня 2016 року у Науково-методичному центрі інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «МОДЕРНІЗАЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ», у якій Інститут інформаційних технологій і засобів навчання є співорганізатором.

19 Травня 2016


MoodleMootUkraine 2016 MoodleMootUkraine 2016

19 травня 2016 р. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України виступив співорганізатором ІV Міжнародної науково-практичної конференції «MoodleMootUkraine 2016. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle», яка проходила на базі Київського національного університету будівництва і архітектури. 

19 Травня 2016


Допрофесійна підготовка учнів старшої школи Допрофесійна підготовка учнів старшої школи
17 травня відділом профільного навчання Інституту педагогіки НАПН України було проведено науково-практичний семінар на тему «Теоретико-методичні засади допрофесійної підготовки учнів старшої школи».
19 Травня 2016


ХІIІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми» Техно Проф Інформ (Techno Prof Inform) ХІIІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми» Техно Проф Інформ (Techno Prof Inform)
Співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у роботі ХІIІ міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми» Техно Проф Інформ (Techno Prof Inform), що проводиться на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.
16 Травня 2016


ІІ Українсько-польський науковий форум «Європейська інтеграція та національна ідентичність: інституційний і ціннісний вимір» ІІ Українсько-польський науковий форум «Європейська інтеграція та національна ідентичність: інституційний і ціннісний вимір»
Днями у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ Українсько-польськиий науковий форум на тему «Європейська інтеграція та національна ідентичність: інституційний і ціннісний вимір», до участі в якому долучилися співробітники Інституту.
16 Травня 2016


Дитячий Форум у Львові Дитячий Форум у Львові

В рамках Дитячого Форуму у Львові відбулася презентація дослідницького проекту всеукраїнського рівня «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» («Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі»).

15 Травня 2016Новини 521 — 530 з 616
Початок | Поперед. | 51 52 53 54 55 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

24 червня 2024 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбудеться Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару докторанти та аспіранти Інституту звітують про хід виконання та результати свого дисертаційного дослідження.
Семінар відбудеться в дистанційному форматі.


Онлайн-курс «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості»

Запрошуємо взяти участь у навчанні на онлайн-курсі «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості». Цей курс допоможе вам:

  • зрозуміти концепцію відкритої науки: дізнатися, як вона впливає на процес рецензування та яким чином можна використовувати її принципи для підвищення якості наукових публікацій;
  • опанувати новітні інструменти та методи: ознайомитися з цифровими платформами та інноваційними технологіями, що спрощують процес рецензування та роблять його більш прозорим;
  • розвинути навички рецензування: навчитися давати конструктивний зворотний зв’язок, аналізувати наукові статті та інші матеріали в умовах відкритого доступу;
  • дізнатися про етичні аспекти та виклики: розглянути питання конфіденційності, прозорості та об’єктивності в сучасному науковому середовищі.

25 червня 2024 року о 15:00 відбудеться презентація онлайн-курсу.

Реєстраційна форма https://forms.gle/rs4pk5ygyHi33X7M8


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.