Новини

ІIІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2015» ІIІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2015»
10 грудня 2015 р. була проведена ІIІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2015» (місце проведення: Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, м. Київ.
10 Грудня 2015


Врятуймо науку України! Врятуймо науку України!
Науковці Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у акції «Врятуймо науку України!», що об’єднала вчених національних галузевих академій наук України. Загальний зміст вимог, які висунули освітяни до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, полягає у прийнятті і дотриманні законів, що мають захищати українську науку від знищення потенціалу, набутого роками кропіткої праці вчених, та забезпечувати її розвиток .
9 Грудня 2015


Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми і перспективи фахової підготовки вчителя математики" Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми і перспективи фахової підготовки вчителя математики"

26-27 листопада 2015 року у місті Вінниця відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми і перспективи фахової підготовки вчителя математики" за підтримки Міністерства освіти і науки України, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка, Шуменського університету імені Єпископа Костянтина Преславського, Пловдівського університету «Паісій Хілєндарський», Інституту педагогіки НАПН України, Kaye Akademic College of Education (Israel).

27 Листопада 2015


Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору» Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору»
19-21 листопада 2015 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору» в м. Київ (Україна) за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського, Ягелонського університету (Польща), Східно-Європейського інституту психології (Франція-Україна), Інституту проблем виховання НАПН України, Інституту педагогіки Гданського університету (Польща), Інституту педагогіки та соціальної роботи Поморської Академії у Слупську (Польща), Genf International Consulting (Італія - США), Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», Західно-Українського ресурсного центру за підтримки Міжнародної експертної агенції «Консалтинг і тренінг», Global University (Італія-США), Центру розвитку дитини і сім’ї «Європейський», журналу «Психологія сьогодні».
21 Листопада 2015


Семінар-тренінг з питань ведення електронної бібліотеки Академії Семінар-тренінг з питань ведення електронної бібліотеки Академії
12 листопада 2015 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся черговий семінар-тренінг «Ведення електронної бібліотеки Академії: статистичні особливості опрацювання інформаційних ресурсів». До заходу, де розглядалися теоретичні та практичні аспекти ведення електронної бібліотеки, залучилися представники наукових установ НАПН України.
12 Листопада 2015


Науково-практична конференції «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності» Науково-практична конференції «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

11- 12 листопада 2015 р. відбулася науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності». Організаторами заходи виступили Інститут інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України та Кафедра комп'ютерних мультимедійних технологій Навчально-наукового інституту комп'ютерних інформаційних технологій Національного авіаційного університету. 

12 Листопада 2015


Розроблення програм з підготовки доктора філософії та організація докторської підготовки в контексті модернізації системи вищої освіти відповідно до Болонського процесу Розроблення програм з підготовки доктора філософії та організація докторської підготовки в контексті модернізації системи вищої освіти відповідно до Болонського процесу

11 листопада 2015 р. відбувся круглий стіл «Розроблення програм з підготовки доктора філософії та організація докторської підготовки в контексті модернізації системи вищої освіти відповідно до Болонського процесу» (Development PHD programs and organization of Doctoral Studies in the context of Modernization of Higher Education System in line with Bologna Process), що проводився спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні, Національним університетом «Києво-Могилянська Академія» за підтримки Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, ЕАСЕА (Брюссель, Бельгія), Представництва ЄС в Україні та Міністерства освіти і науки України.

11 Листопада 2015


Щорічна науково-практична конференція за міжнародною участю «Європейські принципи і стандарти підготовки публічних українців: орієнтири для України» Щорічна науково-практична конференція за міжнародною участю «Європейські принципи і стандарти підготовки публічних українців: орієнтири для України»

5-6 листопада 2015 року в Національній академії державного управління при Президентові України було проведено щорічну науково-практичну конференцію за міжнародною участю «Європейські принципи і стандарти підготовки публічних українців: орієнтири для України».

6 Листопада 2015


IV Міжнародна науково-практична конференція  "Інформаційно-комунікаційні технології в сучасній освіті: досвід, проблеми, перспективи" IV Міжнародна науково-практична конференція "Інформаційно-комунікаційні технології в сучасній освіті: досвід, проблеми, перспективи"
21-22 жовтня у місті Львові відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція "Інформаційно-комунікаційні технології в січасній освіті: досвід, проблеми, перспективи"
22 Жовтня 2015


VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті»

20-22 жовтня 2015 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було нагороджено Дипломом лауреата конкурсу І ступеня в номінації «Інновації у створенні та функціонуванні інформаційно-освітнього середовища навчального закладу».

22 Жовтня 2015Новини 521 — 530 з 556
Початок | Поперед. | 51 52 53 54 55 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Онлайн-форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»

20.09.2023 року запрошуємо до участі у V Всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Пленарне засідання онлайн-форуму триватиме 10:00–13:00.

Робота секцій триватиме з 14:00 до17:00. Інститут цифровізації освіти організовує і координує роботу секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI». Участь безкоштовна. Матеріали (тези доповідей) будуть опубліковані у збірнику тез онлайн-форуму і розіслано авторам у грудні 2023 р.


ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Імерсивні технології в освіті»

22 вересня 2023 року Інститут цифровізації освіти НАПН України проводить ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Імерсивні технології в освіті». Запрошуємо Вас до участі. За результатами заходу буде видано електронний збірник наукових праць конференції, розміщений в електронній бібліотеці НАПН України. Реєстрація для участі у конференції і подання матеріалів за посиланням https://forms.gle/Ecqkp9x5v4jxeEVm6

Детальніше


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.