Новини

Всеукраїнський науково–технічний фестиваль «ROBOTICA 2016» Всеукраїнський науково–технічний фестиваль «ROBOTICA 2016»

Олена Гриб’юк, провідний науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, представляла суддівський корпус на Всеукраїнському науково–технічному фестивалі «ROBOTICA 2016».

Робототехнічний фестиваль «Robotica» - це масштабне свято юних винахідників та визначна подія у сфері науки, техніки і освіти. Щорічно він збирає понад 500 талановитих, творчих, ерудованих дітей з усієї України, які демонструють свої вміння в сфері робототехніки, інженерії та архітектури. 

14 Травня 2016


ІIІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, науці і техніці» (ІТОНТ-2016) ІIІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, науці і техніці» (ІТОНТ-2016)
12-14 травня 2016 року на базі Черкаського державного технологічного університету відбулась ІIІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, науці і техніці» (ІТОНТ-2016), у якій Інститут інформаційних технологій і засобів навчання є співорганізатором.
14 Травня 2016


Електронні підручники для школи Електронні підручники для школи
У Міністерстві освіти та науки України вкотре піднімається питання створення електронних підручників для загальноосвітніх навчальних закладів.
13 Травня 2016


Обмін досвідом впровадження сучасних інформаційних технологій на семінарі у Рівному Обмін досвідом впровадження сучасних інформаційних технологій на семінарі у Рівному
Про кращі практики з використання інформаційних технологій у навчально-виховному процесі 10 травня на навчальному семінарі дізнавалися вчителі фізики та методисти Рівненської області. Захід було проведено за підтримки ТМ «Розумники» та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.
11 Травня 2016


Відбувся захист дисертації Петренко Сергія Вікторовича на тему «Система Delphi як засіб формування ІКТ-компетентностей майбутнього вчителя інформатики початкової школи у навчанні візуального програмування» Відбувся захист дисертації Петренко Сергія Вікторовича на тему «Система Delphi як засіб формування ІКТ-компетентностей майбутнього вчителя інформатики початкової школи у навчанні візуального програмування»
10 травня 2016 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся захист дисертації Петренко Сергія Вікторовича на тему «Система Delphi як засіб формування ІКТ-компетентностей майбутнього вчителя інформатики початкової школи у навчанні візуального програмування» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.
10 Травня 2016


Хмарні сервіси як чинник розбудови технологічного простору інноваційної школи Хмарні сервіси як чинник розбудови технологічного простору інноваційної школи
Відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг «Хмарні сервіси як чинник розбудови технологічного простору інноваційної школи». В рамках заходу було презентовано нові можливості Office365 для академічних установ та безкоштовну платформу для дистанційного навчання на базі EdX. 
6 Травня 2016


Навчальний тренінг з використання мультимедійних технологій в інклюзивній дошкільній освіті. Навчальний тренінг з використання мультимедійних технологій в інклюзивній дошкільній освіті.
29 квітня 2016 р. у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського фахівцями Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України проведено навчальний тренінг «Мультимедійні технології в інклюзивній дошкільній освіті» для вихователів ДНЗ.
29 Квітня 2016


Вітаємо з нагородами за електронний ресурс "Інформаційний бюлетень" Овчарук О.В., Сороко Н.В., Малицьку І.Д., Кравчину О.Є., Іванюк І.В., Гриценчук О.О. Вітаємо з нагородами за електронний ресурс "Інформаційний бюлетень" Овчарук О.В., Сороко Н.В., Малицьку І.Д., Кравчину О.Є., Іванюк І.В., Гриценчук О.О.
29 Квітня 2016


Науково-практичний семінар у Дніпропетровську Науково-практичний семінар у Дніпропетровську
Видавництво «Розумники» за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 28 квітня провели науково-практичний семінар для освітян Дніпропетровської області.
28 Квітня 2016


У Запоріжжі відбувся навчальний семінар для вчителів області У Запоріжжі відбувся навчальний семінар для вчителів області
На базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 27 квітня відбувся ознайомчий навчальний семінар «Сучасні технічні засоби для вивчення предметів природничо-математичного циклу». Захід пройшов за підтримки ТМ «Розумники» та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.
27 Квітня 2016Новини 531 — 540 з 616
Початок | Поперед. | 52 53 54 55 56 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

24 червня 2024 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбудеться Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару докторанти та аспіранти Інституту звітують про хід виконання та результати свого дисертаційного дослідження.
Семінар відбудеться в дистанційному форматі.


Онлайн-курс «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості»

Запрошуємо взяти участь у навчанні на онлайн-курсі «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості». Цей курс допоможе вам:

  • зрозуміти концепцію відкритої науки: дізнатися, як вона впливає на процес рецензування та яким чином можна використовувати її принципи для підвищення якості наукових публікацій;
  • опанувати новітні інструменти та методи: ознайомитися з цифровими платформами та інноваційними технологіями, що спрощують процес рецензування та роблять його більш прозорим;
  • розвинути навички рецензування: навчитися давати конструктивний зворотний зв’язок, аналізувати наукові статті та інші матеріали в умовах відкритого доступу;
  • дізнатися про етичні аспекти та виклики: розглянути питання конфіденційності, прозорості та об’єктивності в сучасному науковому середовищі.

25 червня 2024 року о 15:00 відбудеться презентація онлайн-курсу.

Реєстраційна форма https://forms.gle/rs4pk5ygyHi33X7M8


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.