Новини

Перша міжнародна спеціалізована виставка «ЗНО – 2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном» Перша міжнародна спеціалізована виставка «ЗНО – 2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном»

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяв участь у Першій міжнародній спеціалізованій виставці «ЗНО – 2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном».

24 Вересня 2015


Нарада для фахівців, які забезпечують підготовку та атестацію наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації Нарада для фахівців, які забезпечують підготовку та атестацію наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації
17 вересня 2015 р. в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулася нарада для фахівців, які забезпечують підготовку та атестацію наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.
17 Вересня 2015


Засідання №6 Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених Засідання №6 Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених
17 вересня 2015 р. відбулося засідання №6 Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.
17 Вересня 2015


З Днем Незалежності України! З Днем Незалежності України!
Від щирого серця вітаємо вас із Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!
24 Серпня 2015


Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету
Співробітники Відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій ІІТЗН НАПН України залучилися до участі у міжнародній науково-практичній конференції «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету», що проходила 20 серпня 2015 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка.
20 Серпня 2015


Круглий стіл «STEM-освіта в Україні: від дошкільника до компетентного випускника» Круглий стіл «STEM-освіта в Україні: від дошкільника до компетентного випускника»
22 червня у залі Колегії МОН України відбувся Всеукраїнський круглий стіл «STEM-освіта в Україні: від дошкільника до компетентного випускника». Ініціювали його проведення МОН України та Інститут модернізації змісту освіти.
22 Червня 2015


Перша літня школа "Хмарні сервіси в освіті" Перша літня школа "Хмарні сервіси в освіті"
У рамках реалізації Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» було започатковано Першу літню школу, що проходила з 15 по 19 червня 2015 року (с. Залізний Порт, Херсонська обл.). До заходу долучились понад 65 педагогів з різних регіонів України.
19 Червня 2015


IV-а Міжнародна конференція «Математика. Інформаційні технології. Освіта» - Луцьк-Світязь 2015 IV-а Міжнародна конференція «Математика. Інформаційні технології. Освіта» - Луцьк-Світязь 2015
12 червня 2015 року розпочала роботу IV-а Міжнародна конференція «Математика. Інформаційні технології. Освіта» - Луцьк-Світязь 2015. Cтарший науковий співробітник відділу комп’ютерно орієнтованих засобів навчання Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПНУ, кандидат педагогічних наук Гриб’юк Олена Олександрівна та аспірант відділу комп’ютерно орієнтованих засобів навчання Юнчик Валентина Леонідівна брали активну участь у роботі програмного та організаційного комітетів IV-а Міжнародної конференції «Математика. Інформаційні технології. Освіта» - Луцьк-Світязь 2015, що проходила в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.
12 Червня 2015


Тренінг з використання хмарних сервісів Microsoft Office 365 Тренінг з використання хмарних сервісів Microsoft Office 365
11 червня 2015 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся навчальний тренінг з використання хмарних сервісів Microsoft Office 365, організований та проведений відділом хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти. До участі в заході долучились понад 20 аспірантів та наукових співробітників.
11 Червня 2015


VI Всеукраїнський науково-практичний семінар «Педагогічна компаративістика 2015: трансформації в освіті зарубіжжя та український контекст» VI Всеукраїнський науково-практичний семінар «Педагогічна компаративістика 2015: трансформації в освіті зарубіжжя та український контекст»
11 червня 2015 року в Інституті педагогіки відбувся VІ Всеукраїнський науково-практичний семінар «Педагогічна компаративістика 2015: трансформації в освіті зарубіжжя та український контекст», співорганізатором якого виступив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Організація та проведення заходу було забезпечено відділом порівняльної педагогіки Інституту педагогіки НАПН за підтримки партнерів – Інституту педагогічної освіти та освіти дорослих НАПН України, Інституту обдарованої дитини НАПН України, а також Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. У заході взяло участь понад 100 учасників з багатьох регіонів України: Глухова, Дрогобича, Києва, Львова, Маріуполя, Тернополя, зокрема, дистанційно у on-line режимі.
11 Червня 2015Новини 581 — 590 з 599
Початок | Поперед. | 56 57 58 59 60 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук зі спеціальності "011 Освітні, педагогічні науки" ("Інформаційно-комунікаційні технології в освіті").


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


Методологічний семінар з проблем профільної середньої освіти

4 квітня 2024 р. відбудеться методологічний семінар «ПРОФІЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА: ВИКЛИКИ І ШЛЯХИ РЕАЛІЗАЦІЇ». Методологічний семінар пройде у змішаному форматі. У роботі семінару передбачаються виступи на пленарному засіданні, проблемні дискусії на круглих столах, онлайн презентації інноваційних освітніх практик реалізації профільного навчання в різних типах закладів освіти. Серед наукових напрямів роботи семінару: Формування і перспективи розвитку цифрового освітнього середовища закладів профільної середньої освіти; Підготовка педагогічних працівників до профільного навчання в умовах реформування української освіти.


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.