Новини

Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України

11 лютого 2021 року відбулася Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. 52 учасники – науковці інституту, педагогічні та науково-педагогічні працівники ЗВО та педагоги ЗЗСО взяли участь у конференції. Онлайн аудиторія об’єднала Київ, Запоріжжя, Житомир, Дніпро, Одесу, Кропивницький, Полтаву і Кривий Ріг.

11 Лютого 2021


Вебінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті і науці» Вебінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті і науці»

27.01.2021 р. відбувся вебінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті і науці». Учасниками вебінару були наукові, науково-педагогічні працівники, аспіранти, докторанти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, загальна кількість учасників – понад 60 осіб.

27 Січня 2021


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі» Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

26.01.2021 р. в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося перше у 2021 році засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».

26 Січня 2021


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

20 січня 2021 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося перше в цьому році засідання Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях».

20 Січня 2021


Випуск №6 (80) електронного фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання» Випуск №6 (80) електронного фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання»

Шановні колеги! Представляємо вашій увазі випуск №6 (80) електронного фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». У номер увійшли 23 статті авторів з наукових установ та закладів освіти України, Іспанії, Словаччини, Філіппін. Читачам 193 країн світу представлено результати фундаментальних та прикладних досліджень в галузі освітніх застосувань ІКТ, інноваційні рішення проблем впровадження ІКТ в освітній процес. 

1 Січня 2021


Вітаємо із заслуженою нагородою! Вітаємо із заслуженою нагородою!
28 грудня 2020 року Президент НАПН України Василь Григорович Кремень вручив директору Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Валерію Юхимовичу Бикову державну нагороду: орден «За заслуги» II ступеня. Цією високою нагородою Валерій Юхимович відзначено за особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм
28 Грудня 2020


Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Шановні освітяни!
Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай наша справа процвітає.
З чудовим святом, радості і мрій
Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.
25 Грудня 2020


Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01
17 грудня 2020 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Гриценчук Олени Олександрівни «Інформаційно-освітнє середовище як засіб розвитку громадянської компетентності вчителів у Нідерландах» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.
17 Грудня 2020


Присудження наукового ступеня доктора філософії Киві В. Ю. Присудження наукового ступеня доктора філософії Киві В. Ю.

Вперше в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося присудження наукового ступеня «Доктор філософії» зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

3 Грудня 2020


МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ДІДЖИТАЛІЗАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА» МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ДІДЖИТАЛІЗАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА»

11 листопада 2020 року на базі Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти відбулася Міжнародна науково практична конференція. Модератором планарного засідання та роботи секції «Сучасне цифрове освітнє середовище: стан, проблеми і перспективи» була Ольга Пінчук, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

13 Листопада 2020



Новини 201 — 210 з 607
Початок | Поперед. | 19 20 21 22 23 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.