Новини

Золота команда «Clever: School of natural and mathematical sciences» на дванадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти -2021» Золота команда «Clever: School of natural and mathematical sciences» на дванадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти -2021»

26-28 травня 2021 року відбулися стендові презентації та майстер-класи дослідницького проєкту «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» в рамках Дванадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти -2021» та Одинадцятої міжнародної виставка освіти за кордоном «World Edu». Науковий керівник проекту – Гриб’юк Олена Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент, старший дослідник, провідний науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Команда «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» отримала п’ять золотих медалей, що є свідченням високого професіоналізму учасників проекту. 

28 Травня 2021


Семінар «Інформаційно-цифрові технології у педагогічних дослідженнях» Семінар «Інформаційно-цифрові технології у педагогічних дослідженнях»

25 травня 2021 р. співробітники відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України провели семінар «Інформаційно-цифрові технології у педагогічних дослідженнях» для наукових, науково-педагогічних працівників і аспірантів.  

25 Травня 2021


Науково-методичний семінар «Дослідно-експериментальна робота у сучасному закладі загальної середньої освіти як засіб формування ключових компетентностей учнів» Науково-методичний семінар «Дослідно-експериментальна робота у сучасному закладі загальної середньої освіти як засіб формування ключових компетентностей учнів»

20 травня 2021 року за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Міністерства освіти і науки України, Луцької міської ради для директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти було проведено семінар «Дослідно-експериментальна робота у сучасному закладі загальної середньої освіти як засіб формування ключових компетентностей учнів».

20 Травня 2021


ІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні аспекти розвитку STEM-освіти у навчанні природничо-наукових дисциплін» ІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні аспекти розвитку STEM-освіти у навчанні природничо-наукових дисциплін»

12-13 травня 2021 р. відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні аспекти розвитку STEM-освіти у навчанні природничо-наукових дисциплін», що присвячена 70-річчю Льотної академії Національного авіаційного університету. Співорганізатором Конференції другий рік поспіль є Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Представники 45 закладів освіти різного типу та профілю та інноваційних організацій взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції. До пленарного засідання долучилися більше 100 осіб. З привітальним словом до учасників конференції виступила заступниця директора інституту Ольга Пінчук. Із станом впровадження та перспективи розвитку STEАM підходу в закладах загальної середньої освіти виступила завідувачка відділом технологій відкритого навчального середовища інституту Наталя Сороко.

13 Травня 2021


ВИПУСК №2 (82) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ» ВИПУСК №2 (82) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги! Опубліковано випуск №2 (82) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал посідає 9 місце у «Рейтингу наукових періодичних видань України» та 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська».

1 Травня 2021


ІІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Теоретико-практичні проблеми використання  математичних методів та комп’ютерно-орієнтованих технологій  в освіті та науці» ІІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів та комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці»
28 квітня 2021 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів та комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці». Співорганізаторами конференції виступили: Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України; Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України; Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу; Черкаський державний технологічний університет; Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка.
28 Квітня 2021


«Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання» «Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання»

23 квітня 2021 р. завершився триденний навчальний вебінар «Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання», організований і проведений Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Microsoft в Україні та мультимедійним видавництвом «Розумники» за активної підтримки Міністерства освіти і науки України, Ліцею інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Перед учасниками з заключною промовою виступив директор ІІТЗН НАПН України академік Биков В.Ю. Модератор заходу заступник директора з наукової роботи, доктор наук Світлана Литвинова зазначила, що навчання пройшло 1200 осіб.

24 Квітня 2021


«Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання» «Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання»
22 квітня 2021 р. пройшов другий день навчального вебінару «Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання». Протягом 4-х годин під керівництвом тренерів Майкрософт учасники заходу опановували нові для себе веб-сервіси, а саме: розробляли опитувальники та тести Forms, знайомились з можливостями сервісів Math Solver та Desmos, інтегрували та створювали практичні завдання, практичні та лабораторні роботи Wakelet та багато іншого.
23 Квітня 2021


«Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання» «Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання»

21 квітня 2021 Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Microsoft в Україні та мультимедійним видавництвом «Розумники» за активної підтримки Міністерства освіти і науки України, Ліцею інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара розпочато серію навчальних вебінарів на тему «Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання», що проходитиме 21-23 квітня 2021 р.

23 Квітня 2021


Відбувся захист дисертаційної роботи Коцюби Романа Богдановича Відбувся захист дисертаційної роботи Коцюби Романа Богдановича

15 квітня 2021 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Коцюби Романа Богдановича «Комп’ютерно орієнтована методика розвитку іншомовної комунікативної компетентності майбутніх спеціалістів лікувальної справи» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

19 Квітня 2021



Новини 181 — 190 з 607
Початок | Поперед. | 17 18 19 20 21 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.