Новини

Міжнародний [не] Форум цифрової трансформації шкільної освіти в Україні Міжнародний [не] Форум цифрової трансформації шкільної освіти в Україні

ІІТЗН НАПН України взяв участь у Національній інформаційній агенції «Укрінформ» відбувся Міжнародний [не] Форум цифрової трансформації шкільної освіти в Україні. Під час форуму було розглянуто дві проблеми: відсутність стратегії цифрової трансформації освіти в Україні та виклики для дітей, батьків, вчителів. До слова була запрошена Литвинова Світлана Григорівна, в.о. заступника директора з наукової роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, доктор педагогічних наук, яка виступила з доповіддю «Концепція цифровізації загальної середньої освіти».

28 Травня 2020


IV Міжнародна інтернет-конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта 2020 IV Міжнародна інтернет-конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта 2020
28 травня відбулася IV Міжнародна інтернет-конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта 2020. Глобалізований простір інновацій», організована відділом порівняльної педагогіки Інституту педагогіки НАПН України разом з Інститутом інформаційних технологій і засобів нвчання та науковими установами та закладами вищої освіти України, Білорусії та Мексики. Співробітники відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій ІІТЗН НАПН України взяли участь в організації та проведенні заходу, до якого долучилися більше 160 учасників. Основними напрямами роботи конференції стали освітні реформи та інновації у глобалізованому світі; світові стратегії цифровізації освіти; освітня політика в рамках європеїзації та глобалізації; актуальні проблеми професійної освіти та освіти дорослих у компаративній перспективі; міжнародний досвід підтримки обдарованості та інклюзивної освіти та ін.
28 Травня 2020


Всеукраїнська онлайн-конференція з питань дистанційної освіти та навчально-дослідної роботи в закладах освіти Всеукраїнська онлайн-конференція з питань дистанційної освіти та навчально-дослідної роботи в закладах освіти

27 травня відбулася Всеукраїнська онлайн-конференція з питань дистанційної освіти та навчально-дослідної роботи в закладах освіти. У заході взяли участь понад 110 осіб, зокрема провідні фахівці державних установ системи освіти, директори закладів позашкільної освіти, завідувачі відділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва, директори опорних шкіл.

Литвинова Світлана Григорівна, в.о. заступника директора з наукової роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, доктор педагогічних наук виступила з доповіддю «Дистанційна форма навчання як альтернатива реалізації освітнього процесу під час карантинів». 

27 Травня 2020


Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища» Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища»

22-23 травня 2020 року на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький) відбулася щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища». Співорганізатором заходу виступив Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

23 Травня 2020


Новини від відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем Новини від відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем
Під час карантину співробітниками відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем у дистанційному режимі було продовжено роботу в межах виконання наукового дослідження «Методика використання відкритих електронних науково-освітніх систем для розвитку інформаційно-дослідницької компетентності наукових і науково-педагогічних працівників». Спільна робота над колективною статтею, посібником і методичними рекомендаціями у Google Docs, обговорення та розв’язання дискусійних питань в Skype, розсилання електронною поштою, оперативний зв'язок не переривався жодного дня.
22 Травня 2020


VІІI Міжнародна науково-практична  конференція «MoodleMoot Ukraine 2020 VІІI Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2020
22 травня 2020 р. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступив співорганізатором VІІI Міжнародної науково-практичної конференції «MoodleMoot Ukraine 2020. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle», шо цього року проходила в дистанційному форматі.
22 Травня 2020


V Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці” (ІТОНТ-2020) V Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці” (ІТОНТ-2020)

21-22 травня 2020 року на базі Черкаського державного технологічного університету відбулася V Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці” (ІТОНТ-2020), присвячена 60-річчю університету. Співорганізатором заходу виступив Інститут інформаційних технологій і засобів навчання. Онлайн присутніми були дослідники наукових установ, викладачі університетів і аспіранти. Доповіді присутніх висвітлювали основні напрями розвитку інформаційних технологій і систем та їх використання в освіті, науці, техніці, економіці, управлінні, медицині.

22 Травня 2020


Міжнародна конференція «ICSF-2020: The International Conference on sustainable Futures: Environmental, Technological, Social and Economic Matters» Міжнародна конференція «ICSF-2020: The International Conference on sustainable Futures: Environmental, Technological, Social and Economic Matters»
20-22 травня 2020 р. у дистанційному форматі пройшла Міжнародна конференція «ICSF-2020: The International Conference on sustainable Futures: Environmental, Technological, Social and Economic Matters». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступив у ролі співорганізатора.
21 Травня 2020


НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ВЕБІНАР «ЯК СТВОРИТИ ОСВІТНЄ STEM-СЕРЕДОВИЩЕ, ЯКЕ ПРАЦЮЄ» НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ВЕБІНАР «ЯК СТВОРИТИ ОСВІТНЄ STEM-СЕРЕДОВИЩЕ, ЯКЕ ПРАЦЮЄ»

14 травня 2020 року за сприяння Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України та Державного космічного агентства України відбувся науково-практичний вебінар для керівників обласних та міських департаментів освіти «Як створити освітнє STEM-середовище, яке працює», присвячений реалізації концепції STEM-освіти на практиці у закладах загальної середньої освіти. У семінарі з доповіддю взяв участь директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Валерій Юхимович Биков.

14 Травня 2020


3-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті 3-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті
13 травня 2020 року відбувся 3-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті організований Криворізьким національним університетом спільно з Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання.
13 Травня 2020



Новини 231 — 240 з 602
Початок | Поперед. | 22 23 24 25 26 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога». Організатори майстер-класу – співробітниці ІЦО НАПН України: Марія Шишкіна, Майя Мар’єнко, Валентина Коваленко. Запрошуємо до участі


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.