Про відділ

scholar

Відділ цифрової трансформації НАПН України організований у структурі Інституту цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України (стара назва: Інститут інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України) у 2021 році.

Створення відділу є відповіддю на необхідність розв'язання проблеми: цифрової трансформації функцій із задоволення інформаційно-технологічних і комп'ютерно-процесуальних потреб наукових установ, закладів освіти і апарату НАПН України, що реалізуються в межах НАПН України.

Інноваційна діяльність співробітників відділу спрямована на інформаційно-аналітичний супровід науково-освітньої діяльності Національної академії педагогічних наук України, а також на проєктування та розроблення відповідних цифрових ресурсів і технологій для її забезпечення.

Співробітниками відділу здійснюється наукове обґрунтування та технологічне забезпечення функціонування відкритої Інтернет-платформи «Українська електронна енциклопедія освіти».

Виконання наукових досліджень

2021-2023 Проектування і технологічне забезпечення функціонування відкритої Інтернет-платформи «Українська електронна енциклопедія освіти» (0121U108134)

Публікації відділу в Google Scholar: 2021 р.

Профіль відділу в Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=gDHbu1cAAAAJ&hl=uk

Профіль НД "Проєктування і технологічне забезпечення функціонування відкритої Інтернет-платформи «УЕЕО»: https://scholar.google.com.ua/citations?user=iHnOLVQAAAAJ&hl=uk