Передові технології реалізації освітніх ініціатив

Передові технології реалізації освітніх ініціатив

7 лютого 2024 р. в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі спільно з МОН України, Інститут цифровізації освіти НАПН України, Економічним ун.-м у Вроцлаві (Польща), Ун.-м національного і світового господарства (Болгарія), Сухумським державним ун.-м (Грузія), Даугавпілським ун.-м (Латвія), Humanitas university in sosnowiec (Польща), Балтійською міжнародною академією (Латвія) проведено в змішаному форматі Міжнародну науково-методичну конференцію «Передові технології реалізації освітніх ініціатив».

Переяслав_1.png

Серед напрямів конференції: Інтернаціоналізація навчального процесу та підготовка фахівців світового рівня секція, Професійна освіта: сучасні реалії та перспективи розвитку секція, Організація навчання, програми та напрями підготовки студентів у сучасному університеті секція, Соціальні комунікації в інформаційному просторі.

На пленарному засіданні з вітальним словом виступила Пінчук Ольга Павлівна, заступник директора з науково-експериментальної роботи. Ольга Пінчук коротко презентувала діяльність дослідницького колективу провідної наукової національної установи впровадження інформаційних і комунікаційних технологій – Інституту цифровізації освіти, команди, що докладає багато зусиль для розвитку комп’ютерно орієнтованої підтримки відкритої освіти та електронного навчання.

Переяслав_1_1.png Переяслав_1_2.png

З доповідями на пленарному засіданні виступили:

Іванова Світлана Миколаївна, завідувач відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем Інституту цифровізації освіти НАПН України про «Електронне портфоліо як засіб презентації результатів науково-педагогічної роботи викладачів».

Лупаренко Лілія Анатолїівна, завідувач відділу цифрової трансформації НАПН України Інституту цифровізації освіти НАПН України ‒ «Українська електронна енциклопедія освіти» ‒ національний проєкт розвитку поняттєвого апарату наук про освіту».

Програма >>>

Анонси та оголошення

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.