Анонси подій та оголошення

Учені НАПН України – українським вчителям
27 серпня 2020 року відбудеться традиційна веб-конференція «Учені НАПН України – українським вчителям». У своїх онлайн виступах науковці зупиняться на особливостях організації освітнього процесу в новому навчальному році, питаннях розвитку національної системи освіти та ознайомлять учителів із новітніми досягненнями педагогіки і методики шкільного навчання. У програмі заходу надані відповідні посилання на інтернет-ресурс для перегляду записів виступів та YouTube канал – трансляції онлайн.

Запрошуємо на навчання в аспірантуру

Освітньо-наукова програма підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Фахове зростання цифрової компетентності. Якісне дослідження у найактуальнішому та прогресивному напрямі психологічної та педагогічної галузі.

Навчання протягом 4 років на бюджеті чи контракті.Останні новини

 09.08.2020

Unicheck

Шановний Валерію Юхимовичу! Висловлюємо щиру повагу та вдячність за впровадження принципів академічної доброчесності та використання сервісу з перевірки на плагіат Unicheck в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Unicheck Україна


 07.08.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ: ОРГАНІЗАЦІЯ ЛАБОРАТОРНИХ І ПРАКТИЧНИХ РОБІТ

07 серпня 2020 р. відбулась друга зустріч із серії вебінарів присвячених підготовці закладів освіти до дистанційної форми навчання у 2020-2021 навчальному році. Вебінар "Організація лабораторних і практичних робіт в умовах дистанційного навчання" було присвячено організаційним моментам у підготовці учителів природничо-математичних дисциплін до використання комп’ютерних моделей під час введення карантинних заходів. Організатор і спікер – Світлана Литвинова, заступник директора з наукової роботи ІІТЗН НАПН України.


 31.07.2020

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА: ЧЕК-ЛИСТ ПІДГОТОВКИ

31 липня 2020 р. відбулась перша зустріч із серії вебінарів присвячених підготовці закладів загальної середньої освіти до дистанційної форми навчання у 2020-2021 навчальному році. Організатор і спікер – Світлана Литвинова, д. пед. н., в.о. заступника директора з наукової роботи ІІТЗН НАПН України.


 21.07.2020

11-А МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРИКЛАДНОЇ ЕРГОНОМІКИ ТА ЛЮДСЬКОГО ЧИННИКА

16-20 липня 2020 року відбулась 11-а Міжнародна конференція з прикладної ергономіки та людського чинника (AHFE 2020) та 43 афілійовані конференції, що цьогоріч отримали статус «віртуальної конференції».

Мета конференції – створити міжнародний форум для розповсюдження та обміну науковою інформацією з теоретичних, загальних та прикладних областей людського чинника та ергономіки. Ця мета була досягнута за допомогою наступних шести способів спілкування: основна презентація, паралельні сесії, демонстрації та постери, навчальні посібники, виставки та засідання спеціальних груп за інтересами. У конференції взяли участь співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Олександр Буров, Ольга Пінчук, Світлана Литвинова.   


 06.07.2020

Міністерством науки та вищої освіти Польщі оприлюднено комюніке міністра щодо переліку наукових журналів

На веб сайті Міністерства науки та вищої освіти Польщі оприлюднено комюніке міністра щодо переліку наукових журналів, у яких можуть публікуватися польські вчені. До переліку включені два Українських журнали: Information Technologies and Learning Tools (засновник: Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України) ISSN 2076-8184 з педагогіки та Advanced education (засновник: Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”) ISSN 2409-3351, 2410-8286 з архітектури та урбаністики й педагогіки)


 16.06.2020

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА В УКРАЇНІ: ІННОВАЦІЙНІ, НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ, ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ»

16 червня 2020 року на базі Національного авіаційного університету відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», співорганізатором якої був Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Проведення конференції відбувалася в он-лайн режимі на платформі Zoom. На пленарному засіданні конференції взяли участь кандидат педагогічних наук, докторант, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Наталія Сороко і доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, в. о. заступника директора з наукової роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Світлана Литвинова.


 10.06.2020

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»

10 червня 2020 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Смарттехнології як чинник інноваційного розвитку. Організаторами заходу були Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти згідно спільно із Брестським обласним інститутом розвитку освіти за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації освіти» та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. У конференції брали участь понад 230 учасників зі всіх областей України та м. Києва, Республіки Білорусь.


 09.06.2020

VІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Актуальні проблеми в системі освіти: «загальноосвітній заклад середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти»”

9 червня 2020 року в Навчально-науковому інституті інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Актуальні проблеми в системі освіти: «загальноосвітній заклад середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти»”. На адресу Інституту надійшла Подяка.


 02.06.2020

ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОСВІТНІХ СЕРЕДОВИЩ У НАУКОВИХ ПРАЦЯХ ІНСТИТУТУ

Вийшли з друку наукові праці ІІТЗН НАПН України: колективна монографія «Цифрова трансформація відкритих освітніх середовищ», збірник наукових праць «Цифрова трансформація освіти і науки: теорія і практика», словник «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Видання адресовані науково-педагогічним і педагогічним працівникам, учителям, керівникам закладів освіти, аспірантам, докторантам, широкому колу осіб, хто цікавиться процесами цифрової трансформації освіти та педагогічної науки України.


 28.05.2020

VІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа академіка І.А. Зязюна у працях його соратників та учнів»

28 травня відбулось урочисте відкриття VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова школа академіка І.А. Зязюна у працях його соратників та учнів», що ініційована й щорічно проводиться кафедрою педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Співорганізатором цієї наукової події цьогоріч став Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. 5 країн світу, 212 доповідей – статистика конференції. Учасників конференції привітав і виступив з доповіддю Валерій Юхимович Биков, директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, доктор технічних наук, професор, академік НАПН України.