Анонси подій та оголошення

VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2020» VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2020»
21 жовтня 2020 року відбудеться VІІI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2020». Запрошуємо взяти участь у конференції та опублікувати свої доповіді у збірнику матеріалів конференції. Напрями роботи: Актуальні проблеми розвитку науки і освіти в цифровому суспільстві. Сучасний стан і перспективи використання інформаційно-комунікаційних технологій. Актуальні проблеми запобігання надзвичайним ситуаціям, забезпечення техногенної, радіаційної та екологічної безпеки об'єктів критичної інфраструктури. Сучасні проблеми енергетичної галузі. Проблеми і перспективи інтеграції молодих вчених у міжнародний науковий простір.

8-й міжнародний семінар Хмарні технології в освіті 8-й міжнародний семінар Хмарні технології в освіті

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас 18 грудня 2020 року взяти участь у роботі 8-го міжнародного семінару Хмарні технології в освіті

Місця проведення семінару

– очно: Криворізький національний університет, Україна, 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11;

– онлайн: через систему підтримки веб-конференцій.


IV Міжнародний семінар «Методи, ресурси і технології відкритого навчання та досліджень» (MROL 2020)

Тематика семінару охоплює питання сучасного стану розвитку та перспектив використання провідних інформаційно-комунікаційних технологій підтримування навчання і наукових досліджень у відкритих системах вищої освіти.
Останні новини

 20.09.2020

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

Колектив учених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України – переможець конкурсу «Підтримка досліджень провідних та молодих учених». За фінансування Національного фонду досліджень України виконуватиметься проєкт: «Хмаро орієнтовані системи відкритої науки у навчанні і професійному розвитку вчителів». М.П. Шишкіна, доктор педагогічних наук; С.Г. Литвинова, доктор педагогічних наук; Ю.Г. Носенко, кандидат педагогічних наук; М.В. Мар’єнко, кандидат педагогічних наук; Л.В. Лупаренко, кандидат педагогічних наук; А.С. Сухіх, кандидат педагогічних наук.


 08.09.2020

Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

08.09.2020 р. в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося чергове засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було представлено апробацію дисертаційної роботи ад’юнкта наукового відділу організації підготовки та атестації науково-педагогічних кадрів науково-методичного центру організації наукової та науково-технічної діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського капітана Киви Владислав Юрійовича «Розвиток інформаційно-комунікаційної компетентності викладачів системи військової освіти у процесі дистанційного навчання»


 01.09.2020

ВПРОВАДЖЕННЯ КОМП’ЮТЕРНОГО МОДЕЛЮВАННЯ У ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

Вийшов друком збірник матеріалів «Використання системи комп’ютерного моделювання в умовах дистанційного навчання» (за заг. ред. С. Г. Литвинової., О.М. Соколюк) адресований всім, хто впроваджує ІКТ в освітній процес.


 28.08.2020

УЧЕНІ НАПН УКРАЇНИ – УКРАЇНСЬКИМ ВЧИТЕЛЯМ

27-28 серпня 2020 року відбулася традиційна веб-конференція «Учені НАПН України – українським вчителям». Третій рік поспіль співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України беруть у ній активну участь. Цьогорічні виступи познайомили учительську спільноту з інструментами відкритої освіти, висвітлили зростаючи потреби вчителів у підвищенні фахового рівня з питань використання ІКТ в умовах карантину, особливості сучасного дистанційного навчання, шляхи розвитку компетентності вчителя щодо впровадження STEAM, розкрили актуальність вирішення питань кібербезпеки навчального середовища. Переглянути запис виступів наших колег можна на YouTube каналі Інституту.


 09.08.2020

Unicheck

Шановний Валерію Юхимовичу! Висловлюємо щиру повагу та вдячність за впровадження принципів академічної доброчесності та використання сервісу з перевірки на плагіат Unicheck в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Unicheck Україна


 07.08.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ: ОРГАНІЗАЦІЯ ЛАБОРАТОРНИХ І ПРАКТИЧНИХ РОБІТ

07 серпня 2020 р. відбулась друга зустріч із серії вебінарів присвячених підготовці закладів освіти до дистанційної форми навчання у 2020-2021 навчальному році. Вебінар "Організація лабораторних і практичних робіт в умовах дистанційного навчання" було присвячено організаційним моментам у підготовці учителів природничо-математичних дисциплін до використання комп’ютерних моделей під час введення карантинних заходів. Організатор і спікер – Світлана Литвинова, заступник директора з наукової роботи ІІТЗН НАПН України.


 31.07.2020

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА: ЧЕК-ЛИСТ ПІДГОТОВКИ

31 липня 2020 р. відбулась перша зустріч із серії вебінарів присвячених підготовці закладів загальної середньої освіти до дистанційної форми навчання у 2020-2021 навчальному році. Організатор і спікер – Світлана Литвинова, д. пед. н., в.о. заступника директора з наукової роботи ІІТЗН НАПН України.


 21.07.2020

11-А МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРИКЛАДНОЇ ЕРГОНОМІКИ ТА ЛЮДСЬКОГО ЧИННИКА

16-20 липня 2020 року відбулась 11-а Міжнародна конференція з прикладної ергономіки та людського чинника (AHFE 2020) та 43 афілійовані конференції, що цьогоріч отримали статус «віртуальної конференції».

Мета конференції – створити міжнародний форум для розповсюдження та обміну науковою інформацією з теоретичних, загальних та прикладних областей людського чинника та ергономіки. Ця мета була досягнута за допомогою наступних шести способів спілкування: основна презентація, паралельні сесії, демонстрації та постери, навчальні посібники, виставки та засідання спеціальних груп за інтересами. У конференції взяли участь співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Олександр Буров, Ольга Пінчук, Світлана Литвинова.   


 06.07.2020

Міністерством науки та вищої освіти Польщі оприлюднено комюніке міністра щодо переліку наукових журналів

На веб сайті Міністерства науки та вищої освіти Польщі оприлюднено комюніке міністра щодо переліку наукових журналів, у яких можуть публікуватися польські вчені. До переліку включені два Українських журнали: Information Technologies and Learning Tools (засновник: Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України) ISSN 2076-8184 з педагогіки та Advanced education (засновник: Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”) ISSN 2409-3351, 2410-8286 з архітектури та урбаністики й педагогіки)


 16.06.2020

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА В УКРАЇНІ: ІННОВАЦІЙНІ, НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ, ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ»

16 червня 2020 року на базі Національного авіаційного університету відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», співорганізатором якої був Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Проведення конференції відбувалася в он-лайн режимі на платформі Zoom. На пленарному засіданні конференції взяли участь кандидат педагогічних наук, докторант, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Наталія Сороко і доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, в. о. заступника директора з наукової роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Світлана Литвинова.