Представники ІЦО НАПН України на VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Цифрова освіта в природничих університетах» в Польщі

Представники ІЦО НАПН України на VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Цифрова освіта в природничих університетах» в Польщі

24-25 листопада 2022 р. у Вроцлавському університеті природничих наук (Польща) відбулася VIII Міжнародна конференція «Цифрова освіта в природничих університетах». Організаторами щорічного заходу стали представники Центру дистанційної освіти Вроцлавського університету природничих наук Співорганізаторами конференції від України виступили Національний університет біоресурсів та природокористування України, партнером - Інститут цифровізації освіти НАПН України.

Цьогоріч конференція відбулася під гаслом: «Освіта у світі, що змінюється». Зміни відображаються в трансформації цілих соціальних, економічних і природних систем. «Змінюється не тільки те, що ми робимо і як ми робимо, але й те, хто ми є». Сучасна освіта формує наше майбутнє. Як ми з цим справляємося? Це не лише питання, а виклик для кожного, кому не байдужа сучасна освіта.

Тематика доповідей конференції охопила найважливіші питання, такі як: технології та цифровізація, проблемне та міждисциплінарне навчання, роль вищої освіти – нова/стара місія університету в цифровому світі, відкрита наука, інтеграція сервісів як чинник розбудови дистанційної форми навчання, інноваційні технології в освіті.

Вітчизняний доробок в галузі освітніх застосувань цифрових технологій представили: заступник директора з наукової роботи, доктор педагогічних наук Литвинова Світлана Григорівна, завідувач відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти, доктор педагогічних наук Шишкіна Марія Павлівна.

У межах конференції було проведено низку майстер-класів, зокрема: дизайн мислення, вправи для творчого мислення, ефективність навчання, цифрові інструменти, авторське право, створення квест-кімнати за допомогою онлайн інструментів та ін.

ш.JPG

л.JPG

яб.JPG

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.