Форум KyivSmartCity-2015

Форум KyivSmartCity-2015

У рамках Форуму KyivSmartCity-2015, що проходив у м. Києві на НСК «Олімпійському», було презентовано системи, застосування яких сприятиме вирішенню найважливіших транспортних і екологічних питань, підвищенню безпеки міста, розвитку освітніх ініціатив. Учасники заходу продемонстрували низку інноваційних засобів, у т.ч. енергозберігаючі розробки, 3D принтери і багато ін.

У межах Форуму відбулася панельна дискусія на тему: «Освітні ініціативи як невід’ємна частина розумного міста», в якій взяла участь кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Литвинова Світлана Григорівна.

Під час дискусії було презентовано низку ініціатив щодо використання новітніх технологій у навчально-виховному процесі, зокрема всеукраїнські проекти «Розумники» (Smart Kids) і «Хмарні сервіси в освіті», обговорено проблеми змісту навчальних програм з інформатики, перспективи запровадження модульної системи її вивчення.

1 (1).JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.