Результати онлайн-опитування вчителів з питань готовності та потреб вчителів щодо використання цифрових засобів в умовах війни

Результати онлайн-опитування вчителів з питань готовності та потреб вчителів щодо використання цифрових засобів в умовах війни

Вчені Інституту цифровізації освіти НАПН України оприлюднили результати всеукраїнського онлайн-опитування вчителів та педагогічних працівників «Готовність і потреби вчителів щодо використання цифрових засобів та ІКТ в умовах війни: 2023», в якому взяли участь 42 708 респонденти.

Опитування проводилось спільно вченими Інституту цифровізації освіти НАПН України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» у період з 13 березня до 13 квітня 2023 року з метою виявлення громадської думки освітян щодо готовності використовувати онлайн-засоби та інструменти для забезпечення дистанційного навчання учнів; визначення переліку тих освітніх ресурсів і цифрових засобів навчання, що користуються найбільшим попитом серед вчителів; а також з метою виявлення рівня їхньої цифрової компетентності.

У звіті наведено узагальнені дані результатів самооцінювання педагогічними працівниками цифрової компетентності. Надано висновки та рекомендації, що сприятимуть ефективному використанню результатів опитування органами управління освітою, закладами та установами з підвищення кваліфікації вчителів, закладами загальної середньої освіти, науковими установами та іншими зацікавленими сторонами під час організації та здійсненні заходів, спрямованих на розвиток цифрового освітнього середовища навчання школярів та розв’язання кризових ситуацій в освіті, спричинених війною.

Ознайомитись з результатами опитування можна за покликанням https://lib.iitta.gov.ua/736435/

Анонси та оголошення

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД

Інститут цифровізації освіти НАПН України оголошує конкурс на заміщення посад в наукових підрозділах. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, здобули вищу освіту з відповідного наукового напряму не нижче другого (магістерського) рівня. На заміщення вакантної наукової посади може претендувати:

  • завідувача відділу – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • головного наукового співробітника – доктор наук;
  • провідного наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • старшого наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • завідувача сектору – доктор філософії (кандидат наук)
  • наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або магістр, який має не менше п’яти років досвіду;
  • молодшого наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або особа, що має вищу освіту другого (магістерського) рівня.

Учасник конкурсу повинен мати результати наукової діяльності, кількість і якість яких відповідає рівню вакантної наукової посади та особливостям відповідного наукового напряму.


І ОНЛАЙН ШКОЛА "ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ"

Пані та панове! Запрошуємо долучитися в якості учасників до онлайн школи та підвищити рівень своєї цифрової компетентності!

Онлайн школа "Цифрові технології в наукових дослідженнях" є волонтерською ініціативою та проводиться з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів і докторантів.