Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids) у школах Луганщини

Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids) у школах Луганщини

18-19 жовтня в Лисичанській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 8 Луганської області під керівництвом Литвинової Світлани Григорівни, д. пед. н., завідувача відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України працювала експертна група з реалізації дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)».

Р1.JPG

Були проведені відкриті уроки вчителів початкових класів Лисичанській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 8 Луганської області. Відбувся круглий стіл у формі «відкритий мікрофон» для виступів батьків, представників батьківського комітету, представників інституту підвищення кваліфікації, методистів.

Р2.JPG

Провели відкриті уроки і презентували свою майстерність з використання технології Smart Kids вчителі початкових класів: Таушканова Т.І. – урок у 2-А класі: «Повторення таблиці додавання і віднімання чисел 2, 3, 4, 5 з переходом через десяток. Розв’язання задач»; Коршикова І.А. – урок у 3-А класі: «Речення. Види речення за метою висловлювання»; Безбожна І.В. – урок у 4-А класі «Одиниці вимірювання часу. Перетворення одиниць вимірювання часу»; Желтова Г.М. – урок у 1-А класі: «Звук «В», позначення його буквою, Читання слів».

Учні й учителі продемонстрували: групову роботу, роботу в парах, роботу біля дошки, виконання індивідуальних завдань, взаємооцінювання виконаних завдань, реалізацію прийому «6 капелюхів».

У закладі вчителі обрали різні моделі використання технологій, зокрема дієвими виявилися Smart Teacher і Smart Kids. У процесі оцінювання діяльності експертна група позитивно оцінила технічні й методичні рішення організації групової роботи учнів за моделлю «Smart Teacher».

Р3.JPG

Анонси та оголошення

Вибори директора Інституту цифровізації освіти НАПН

Національна академія педагогічних наук України оголошує конкурс на посаду директора Інституту цифровізації освіти НАПН України.
Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення 23 березня 2023 року. Вибори відбудуться 7 червня 2023 року.


Науково-практична конференція «Відкрита наука в умовах інтеграції освіти України до європейського дослідницького простору»

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас 27 квітня 2023 року до участі у І Науково-практичній конференції «Відкрита наука в умовах інтеграції освіти України до європейського дослідницького простору» (OS-UA-ERA-2023). Місія заходу: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування технологій відкритої науки в закладах освіти і наукових установах, використання дослідницьких цифрових сервісів та е‑інфраструктур, шляхів інтеграції у Європейський дослідницький простір.


Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції»

21 квітня 2023 року запрошуємо взяти участь у роботі I Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», співорганізаторами якої є Інститут цифровізації освіти.


VIII Міжнародна конференція з цифрової освіти

У мирний час ми планували опублікувати найкращі роботи з VIII Міжнародної конференції з цифрової освіти в екологічних університетах, організованої Національним університетом біоресурсів і природокористування України (Київ, Україна) та Вроцлавським університетом природокористування (м. Вроцлав, Польща) спільно з нашим інститутом у томі Post-proceedings 2-го симпозіуму Myroslav I. Zhaldak on Advances in Educational Technology (AET 2021 - https://aet.easyscience.education/2021/). У зв’язку з війною в Україні ця конференція переноситься. Незважаючи на це, подача документів відкрита.