Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids) у школах Луганщини

Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids) у школах Луганщини

18-19 жовтня в Лисичанській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 8 Луганської області під керівництвом Литвинової Світлани Григорівни, д. пед. н., завідувача відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України працювала експертна група з реалізації дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)».

Р1.JPG

Були проведені відкриті уроки вчителів початкових класів Лисичанській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 8 Луганської області. Відбувся круглий стіл у формі «відкритий мікрофон» для виступів батьків, представників батьківського комітету, представників інституту підвищення кваліфікації, методистів.

Р2.JPG

Провели відкриті уроки і презентували свою майстерність з використання технології Smart Kids вчителі початкових класів: Таушканова Т.І. – урок у 2-А класі: «Повторення таблиці додавання і віднімання чисел 2, 3, 4, 5 з переходом через десяток. Розв’язання задач»; Коршикова І.А. – урок у 3-А класі: «Речення. Види речення за метою висловлювання»; Безбожна І.В. – урок у 4-А класі «Одиниці вимірювання часу. Перетворення одиниць вимірювання часу»; Желтова Г.М. – урок у 1-А класі: «Звук «В», позначення його буквою, Читання слів».

Учні й учителі продемонстрували: групову роботу, роботу в парах, роботу біля дошки, виконання індивідуальних завдань, взаємооцінювання виконаних завдань, реалізацію прийому «6 капелюхів».

У закладі вчителі обрали різні моделі використання технологій, зокрема дієвими виявилися Smart Teacher і Smart Kids. У процесі оцінювання діяльності експертна група позитивно оцінила технічні й методичні рішення організації групової роботи учнів за моделлю «Smart Teacher».

Р3.JPG

Анонси та оголошення

VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.10.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.